Reklama

Chce pár dní pro sebe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:28
Chce pár dní pro sebe

Taky se vam stává, ze Vas partner da najevo, že chce být par dni sam, i když vi ze je to sobecké, pac vi ze se od dětí nehnete, jinak pomáhá a je to bezvadný táta, ale ted se toho na nej nasypalo a odvezl na par dni k babičce, proste ponorka, ale přemýšlím zda za tim neco nehledat :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5642 příspěvků 9 inzerátů 19.04.18 13:32

Můj manžel to občas dělá taky. Neřeším to, je workholik a fakt nechci, aby po čtyřicítce přišel místo druhé mízy první infarkt. A jestli si potřebuje vyčistit hlavu, tak mu to budiž přáno.

káťa
Extra třída :D 12789 příspěvků 19.04.18 13:34

Nevím, ještě nejsem s tímto partnerem dlouhé roky, ale nestalo se to :nevim:. Ani s ex.
To ti jako řekl, že si od vás chce odpočinout, tak jede na pár dní pryč a zmizel???

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 19.04.18 13:35

Muj chlap to nedela. A dost by mi to vadilo. Jak jako chce mit cas pro sebe? A co ty? Da ti pak taky moznost sebrat se a bez deti si odpocinout?? 8o

sediza
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 19.04.18 13:38

Asi bych mu řekla, že pár dní mimo nic nevyřeší. Že je potřeba si sednout a vážně se zamyslet nad tím, jak teď žijete a co změnit, aby se cítil šťastný v běžném životě. Možná bude muset změnit práci, možná budete muset vy, nebo on změnit přístup k něčemu…? Ale tento únik někam na pár dní je jako vzít si jednou prášek na bolest hlavy, která se ale den, co den opakuje.

Příspěvek upraven 19.04.18 v 13:39

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 19.04.18 13:39
@Anonymní píše:
Taky se vam stává, ze Vas partner da najevo, že chce být par dni sam, i když vi ze je to sobecké, pac vi ze se od dětí nehnete, jinak pomáhá a je to bezvadný táta, ale ted se toho na nej nasypalo a odvezl na par dni k babičce, proste ponorka, ale přemýšlím zda za tim neco nehledat :think:

Co odvezl na pár dní k babičce? Děti? tak relaxuj taky. :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10031 příspěvků 19.04.18 13:40

Jo, jednou za čas jede na par dni pryč třeba na hory, do sklípku apod. Mne to neva, vůbec není na škodu, když na chvilku zmizne :mrgreen: a navíc je pak v pohodě a vozí prima dárky :mrgreen:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 19.04.18 13:43

jako že odveze děti, nebo sebe? A jak často se to stává?

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 19.04.18 13:44

Manžel to dělá, já taky, dodržujeme to i s dítětem. Podle mě je to nutnost.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 19.04.18 13:45

Já bych se někdy sobecky odvezla taky :-)

lucenka
Vesmírná mluvilka 32068 příspěvků 19.04.18 13:45

A co je na tom špatného? To s tebou má trávit 24 hodin denně? Měla jsem za to, že je normální, že občas každý z partnerů vyrazí někam bez toho druhého :nevim:

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 19.04.18 13:46

Jo 2× do roka si jede na víkend odpočinout a pak mi to samé umožní mě. My nemáme hlídací babičky a nikoho jiného. Tak se o to musíme rozdělit sami.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 19.04.18 13:49

Pokud mas moznost zrelaxovat a odpocinout si bez deti i ty, nevidim na tom nic spatneho. Kazdy z nas si cisti hlavu jinym zpusobem.

Ornwen
Závislačka 4359 příspěvků 19.04.18 13:55

Jo, dela to. Respektive mu to umožňuju. Ma i vic sveho programu obecne, i kdyz se snazi pomahat a byt doma po vecerech a tak.
Ja se snazim byt aspon u babiček nebo tak neco. V tydnu mam cviceni, to zas ma deti on. Ted poprve je bude mit na celý den.
Ale je fakt, ze minule jsem na nej vyjela. Mel tyden pro sebe a kdyz prijel, tak začal, jak to bylo hrozny, ze mel rymicku. To sem fakt nedala a bylo chvili dusno.
Jinak jsem i rada, ze si " odpocine",protoze jinak je po case protivnej

dracek81
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 19.04.18 14:14

Jezdivam ob měsíc, ted to nevyslo od začátku prosince, tak uz to zacalo houstnout a plus do toho planujem svadbu :lol: no on ted vybouchl ze neutika ode me jen at mu prosim necham pár dní, je fakt ze ma i narocnou praci na psychiku, ale mam slibeno ze az deti povyrostou, relax dopreje i me, tak to prestanu hrotit a uziju si ze deti se soustředí i na nekoho jiného nez na me, dekuji holky, jsem rada ze to není jen u nás

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >