Chuť po oplodnění

Anonymní
23.3.21 20:20

Chuť po oplodnění

Ahoj, prosím vás, dnes jsem 8dpo a mám šílenou chuť na kyselé.. myslíte že to může něco znamenat? Nikdy jsem tak velkou chuť například na zelí neměla.. tak nevím co se děje

Příspěvek upraven 23.03.21 v 21:22

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
705
23.3.21 20:38
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím vás, dnes jsem 8dpo a mám šílenou chuť na kyselé.. myslíte že to může něco znamenat? Nikdy jsem tak velkou chuť například na zelí neměla.. tak nevím co se děje

😀 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3142
23.3.21 20:42
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím vás, dnes jsem 8dpo a mám šílenou chuť na kyselé.. myslíte že to může něco znamenat? Nikdy jsem tak velkou chuť například na zelí neměla.. tak nevím co se děje

Muze to znamenat dvojcata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4369
23.3.21 20:42

Děje se to, že máš chuť na zelí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 20:47

To byl vtip tato otazka.. reakce na to, že některé otázky tady jsou opravdu síla. Doufám že chápete :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
145
23.3.21 20:47

V křišťálové kouli vidím, že tělu chybí něco obsazeneho v zelí, že by vitam :think: :mrgreen: íny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
23.3.21 21:00
@Anonymní píše:
To byl vtip tato otazka.. reakce na to, že některé otázky tady jsou opravdu síla. Doufám že chápete :zed: :zed: :zed:

HA HA HA :lol: věřím ti :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
23.3.21 21:09
@Anonymní píše:
To byl vtip tato otazka.. reakce na to, že některé otázky tady jsou opravdu síla. Doufám že chápete :zed: :zed: :zed:

To vis ze jo.

V tom pripade je to jeste trapnejsi, ze zakladas takovou nesmyslnou diskuzi, nez kdybys ten dotaz myslela vazne.
Priste uz nic nezakladej, nejsi vtipna 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
23.3.21 21:10
@Anonymní píše:

Ne, nechapeme. Jako, že ti máme říct jo jsi urcite těhotná? Nebo co chceš slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7364
23.3.21 21:26

Cekas kluka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu