Hledám neplodného muže

Anonymní
23.3.21 17:56

Hledám neplodného muže

Zdravím, chtěla bych najít neplodného muže, který by byl ochoten mi pouze podepsat souhlas na reprodukční klinice pro možnost heterologní inseminace bez nároku na dítě. Šlo by pouze o formalitu, jelikož v tomto absurdistánu si nemůže zabezpečená, svobodná žena pořídit dítě. Samozřejmě bych uhradila veškeré výdaje + finanční odměnu. Děkuji předem za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4380
23.3.21 18:03

Zabezpečená svobodná žena si samozřejmě může pořídit dítě. Stačí k tomu sex. Ale s pomocí kliniky holt musíš mít otce. To není absurdistán, to jsou prostě podmínky, které musíš respektovat, když chceš jejich pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
23.3.21 18:08

Zkus web http://www.lesbickykoutek.cz/index.php?…
nabídek je tam dost. Stačí si vybrat a najít nějakého normálního :D

Příspěvek upraven 23.03.21 v 18:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
23.3.21 18:09

Jsi sobec. Vědomě přivedeš na svět dítě bez druhého rodiče, tedy bez druhého zákonného zástupce. Myslíš také na to, co bude s dítětem, pokud se s Tebou něco stane?
Nebo jsi schopna myslet jen na sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
23.3.21 18:13

Ježíš co je vám do toho. Buď poraďte nebo nechte být. Vy muzete mít teď chlapa, a zítra už třeba taky ne a najednou budete samy. Tak ona je sama teď. Bože

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
23.3.21 18:18
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych najít neplodného muže, který by byl ochoten mi pouze podepsat souhlas na reprodukční klinice pro možnost heterologní inseminace bez nároku na dítě. Šlo by pouze o formalitu, jelikož v tomto absurdistánu si nemůže zabezpečená, svobodná žena pořídit dítě. Samozřejmě bych uhradila veškeré výdaje + finanční odměnu. Děkuji předem za rady.

A tomu dítě ti řekneš co? Měla jsem vilu Vilekulu, auto v garáži a chybělo mi dítě. Tak jsem šla do sámošky pro sperma a jsi tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
23.3.21 18:18
@Mkilus píše:
Ježíš co je vám do toho. Buď poraďte nebo nechte být. Vy muzete mít teď chlapa, a zítra už třeba taky ne a najednou budete samy. Tak ona je sama teď. Bože

Ale dítě není houska, co si koupíš na krámě a jdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 18:19

Mě by zajímalo, co je na tom absurdního? Specializují se na to, aby pomohli párům, kteří z různých důvodů nemohou mít děti. A i v tomto „umělém“ procesu se snaží zachovat alespoň něco přirozeného, mj. třeba to, že děti si obvykle pořizují dva lidé, z biologického hlediska muž a žena. Pokud to s nima nedopadne, stává se, ale rovnou svobodná žena? Dokážu pochopit Vaši touhu po dítěti, ale kliniky asistované reprodukce holt k tomuto úplně neslouží, převážně řeší problémy párů s různými druhy neplodnosti nebo problémy genetického rázu, Vás problém je úplně v něčem jiném a to v tom, že nemáte partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
23.3.21 18:21
@Russet píše:
Ale dítě není houska, co si koupíš na krámě a jdeš.

Vsak ona si ho nekoupí, ale nechá udělat. :D A neznamená, že by dítě nějak stradalo. Muze se mit mnohem lépe, jak v rodině kde je máma a táta.! Třeba mít širší rozhled by některým neuškodilo. A přát druhým taky štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 18:22

...

Děkuji za rady opravdu k nezaplacení.

K dítěti je nutný sex? Tak to je pro mne opravdu veliké překvapení, to jsem netušila. Absurdistánem to tu nazývám z jistých důvodů, které vy nevíte jinak byste reagovala úplně jinak. Nemám stejná práva jako vy a to platím stejně tak daně a žiji spořádaně.

Na uvedené stránce jsem se dívala, ale bohužel nic kloudného…

A milá Jano dnešní, prosím vás, vždyť o mě nic nevíte. Dítě by mělo oba rodiče nebo jiné zákonné zástupce kdyby se mi něco stalo. Ano opravdu jsem myslela i na toto takže příště si taková silná slova nechte pro někoho jiného pokud nic bližšího nevíte, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
30452
23.3.21 18:24
@Mkilus píše:
Vsak ona si ho nekoupí, ale nechá udělat. :D A neznamená, že by dítě nějak stradalo. Muze se mit mnohem lépe, jak v rodině kde je máma a táta.! Třeba mít širší rozhled by některým neuškodilo. A přát druhým taky štěstí.

Já přeju štěstí tomu „mrazáčku“, aby se narodil mámě a tátovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 18:24
@ChciBytMaminka píše:
Mě by zajímalo, co je na tom absurdního? Specializují se na to, aby pomohli párům, kteří z různých důvodů nemohou mít děti. A i v tomto „umělém“ procesu se snaží zachovat alespoň něco přirozeného, mj. třeba to, že děti si obvykle pořizují dva lidé, z biologického hlediska muž a žena. Pokud to s nima nedopadne, stává se, ale rovnou svobodná žena? Dokážu pochopit Vaši touhu po dítěti, ale kliniky asistované reprodukce holt k tomuto úplně neslouží, převážně řeší problémy párů s různými druhy neplodnosti nebo problémy genetického rázu, Vás problém je úplně v něčem jiném a to v tom, že nemáte partnera.

Partnera mám. Problém je jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
31349
23.3.21 18:26
@Anonymní píše:
Děkuji za rady opravdu k nezaplacení.

K dítěti je nutný sex? Tak to je pro mne opravdu veliké překvapení, to jsem netušila. Absurdistánem to tu nazývám z jistých důvodů, které vy nevíte jinak byste reagovala úplně jinak. Nemám stejná práva jako vy a to platím stejně tak daně a žiji spořádaně.

Na uvedené stránce jsem se dívala, ale bohužel nic kloudného…

A milá Jano dnešní, prosím vás, vždyť o mě nic nevíte. Dítě by mělo oba rodiče nebo jiné zákonné zástupce kdyby se mi něco stalo. Ano opravdu jsem myslela i na toto takže příště si taková silná slova nechte pro někoho jiného pokud nic bližšího nevíte, děkuji.

A Ty nemůžeš mít děti přirozeně?

Kdyby to takhle šlo, tak by bylo jednodušší pořídit někoho na sex, chlapi stejně nechtějí používat prezervativy, tak by se možná zadařilo… 8)

Sehnat někoho, kdo dojde na nějakou kliniku a bude někde zapsaný, bude horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
23.3.21 18:27
@Russet píše:
Já přeju štěstí tomu „mrazáčku“, aby se narodil mámě a tátovi. [/citace
@Russet píše:
Já přeju štěstí tomu „mrazáčku“, aby se narodil mámě a tátovi.

Je jedno jestli máma a tataz, dvě mámy, dva tatove, nebo jedna máma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
23.3.21 18:29
@Mkilus píše:
Je jedno jestli máma a tataz, dvě mámy, dva tatove, nebo jedna máma.

Není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat