Vliv alkoholu během stimulace

Anonymní
23.3.21 13:59

Vliv alkoholu během stimulace

Dobrý den všem. Anonym rodina neví, že podstupujeme ivf. Čeká mě oslava, mám narozeniny (30)můžu si dát alkohol, když stimuluji dnes 6 den před IVF? MUDr mi řekla, že víno můžu, ale já víno nepiji, mám ráda pivo :mrgreen: Samozřejmě se nechci opít, mám strach, abych měla vajíčka ale mužu cca 2-3piva? A ještě jedna otázka, dnes první kontrola při stimulaci, mám 7 folikulu, je to málo? Vím, že některé nebude schopno se oplodnit, některé odumrou při oplodnění tak aby mi aspoň 1 zůstalo. Co všude čtu, tak některým holkám odsáli i 30 vajíček :( Děkuji za odpověďi, neberte mě jako alkoholika, dystak se vymluvim, že beru antibiotika a nemůžu :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
547
23.3.21 14:09

Jedno pivo by ničemu nemělo vadit, ale dvě tři bych si určitě nedala.
Ohledně folikulů je sedm celkem málo, ale než bude punkce je ještě dlouhá doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 14:13

A oni narostou ještě? MUDr dnes říkala, napíšu vám do zprávy 7, protože nové už nebudou, teď budou jen růst, tak nevím :nevim: Tak moc šanci asi nemám :(Přitom já bych měla být zdravá, chyba u manžela, tak jsem čekala aspoň tak 10 :( Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
9436
23.3.21 14:14

Tak jedno pivo možná. Víc ne. Snad se dokážeš ovladat ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
23.3.21 14:27

Dala bych si něalko pivo.
já třeba nepiju, protože mám špatnej žalidek :D tak si na oslavy ke kamarádkám kupuju nealko pivo nebo nealko sekt. Když si koupíš lepší nealko, tak rozdíl skoro nepoznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 14:34

Jedno pivo bych si jeste dala, vic uz ne. A kvantita vajicek se vzdycky nerovna kvalita.. Sedm vajicek neni nic ztraceného, naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
23.3.21 14:36

Mozna jedno pivo max, dej si nealko..s alkoholem proste riskujes, vlivem hormonu telo zadrzuje vodu, je to take zatez na ledviny a jatra…je zbytecne to pokouset…trenuj uz na tehotenstvi a kojeni..budes se muset ovladat jeste dlouho :)…30 vajicek taky neni super, prichazi s nemi casto ohss.. me treba rekla doktorka, ze mam hodne foliklu, ale rostoucich taky asi 7, nakonec jsem mela 19 zralych vajicek..takze skutecny pocet budes vedet az po OPU a pak i treba ze 7mi ti muze zustat 7 embryi, netrap se timhle dopradu… drzim palce, at to vyjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19686
23.3.21 14:41

Já měla sedm vajíček a z nich jedno embryo, stačilo to. Kamarádce odebrali 28 a měla taky jen jedno embryo a stejně to nedopadlo. Míň folikulů mívá kvalitnější obsah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
23.3.21 14:44

Rodina snad pochopí, že nemáš jednou chuť na alkohol. Říct dnes nemám chuť na pivo, dám si džus, není noc hrozného jen proto, že ti je 30. Že bez pití to nejde.

Nebo si holt budou myslet, že jsi těhotná a nechceš to říkat (zvlášť když vyslovíš zaklínadlo antibiotika).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 14:46

Holky děkuji, ovládat se dokáži :D Vymluvim se na ty antibiotika. Oslava je plánovaná už dlouho, 30 má člověk jen jednou a rodina ví, že mám ráda pivo, takže nechci vysvětlovat, proč zrovna na moji oslavu nepiji, nebo oslavu odlozime :think: Co se týče těch folikulu, bylo by fajn kdyby mi aspoň 3 ještě narostly. Abych měla šanci, kdyby to nevyšlo na KET. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat