Reklama

Chutě v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 17:04
Chutě v těhu

Maminky, co vám pomáhalo v těhotenství na žaludek? Jsem 15tt, normálně se hlídám, ale včera jsem k obědu neodolala čínským nudlím s kys. okurkou a od té doby mi je hrozně ´´blivno´´. Nejde to ani ven ani zpátky. Procházka, coca - cola - nic. Poradíte někdo něco?

Přečtěte si článek: Chutě v těhotenství: Jde s nimi zatočit?

Reklama

Reakce:

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 17:09

Mně docela zabíral černý čaj :palec:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 20.03.18 17:15

Ledové mandarinky. Cucat led. Nehybat se. :) ale stejne jsem prozvracela sedm měsíců. To jen, ze tohle zabralo, když jsem do sebe potřebovala dostat aspoň neco

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 17:17
@Tichošlápek píše:
Ledové mandarinky. Cucat led. Nehybat se. :) ale stejne jsem prozvracela sedm měsíců. To jen, ze tohle zabralo, když jsem do sebe potřebovala dostat aspoň neco

já si právě říkám, že by se mi ulevilo, kdybych to dostala ven, ale nejde to. :nevim:

Fokulinka
Kecalka 116 příspěvků 20.03.18 17:17
@Anonymní píše:
Maminky, co vám pomáhalo v těhotenství na žaludek? Jsem 15tt, normálně se hlídám, ale včera jsem k obědu neodolala čínským nudlím s kys. okurkou a od té doby mi je hrozně ´´blivno´´. Nejde to ani ven ani zpátky. Procházka, coca - cola - nic. Poradíte někdo něco?

coca cola nebo těhu lízátka ;)

citeria
Kecalka 126 příspěvků 20.03.18 17:19

Těhotenský čaj, studené mléko, ořechy (ale ty spíš na pálení žáhy) a zázraky dokáže malé pivo :pankac:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 20.03.18 17:37

Male pivo jak pise @citeria je fakt super, koupila jsem si domu Plzen na zkousku protoze me to poradila babicka a jednou tydne si malou sklenicku dam a o zbytek se postara pritel. A je to fakt dobre na traveni. :palec:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 20.03.18 17:45

Blivno mi bylo od 6 do 13tt ze všeho, pak začali chutě. Cola zabírala nejvíc a zmrzlina, teď jsem 23tt a už je mi dobře ani chutě nemám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama