Chutě v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 17:04
Chutě v těhu

Maminky, co vám pomáhalo v těhotenství na žaludek? Jsem 15tt, normálně se hlídám, ale včera jsem k obědu neodolala čínským nudlím s kys. okurkou a od té doby mi je hrozně ´´blivno´´. Nejde to ani ven ani zpátky. Procházka, coca - cola - nic. Poradíte někdo něco?

Přečtěte si článek: Chutě v těhotenství: Jde s nimi zatočit?

Reklama

Reakce:

markyj
Závislačka 3955 příspěvků 20.03.18 17:09

Mně docela zabíral černý čaj :palec:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8826 příspěvků 20.03.18 17:15

Ledové mandarinky. Cucat led. Nehybat se. :) ale stejne jsem prozvracela sedm měsíců. To jen, ze tohle zabralo, když jsem do sebe potřebovala dostat aspoň neco

Anonymní  20.03.18 17:17
@Tichošlápek píše:
Ledové mandarinky. Cucat led. Nehybat se. :) ale stejne jsem prozvracela sedm měsíců. To jen, ze tohle zabralo, když jsem do sebe potřebovala dostat aspoň neco

já si právě říkám, že by se mi ulevilo, kdybych to dostala ven, ale nejde to. :nevim:

Fokulinka
Kecalka 116 příspěvků 20.03.18 17:17
@Anonymní píše:
Maminky, co vám pomáhalo v těhotenství na žaludek? Jsem 15tt, normálně se hlídám, ale včera jsem k obědu neodolala čínským nudlím s kys. okurkou a od té doby mi je hrozně ´´blivno´´. Nejde to ani ven ani zpátky. Procházka, coca - cola - nic. Poradíte někdo něco?

coca cola nebo těhu lízátka ;)

citeria
Kecalka 126 příspěvků 20.03.18 17:19

Těhotenský čaj, studené mléko, ořechy (ale ty spíš na pálení žáhy) a zázraky dokáže malé pivo :pankac:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 20.03.18 17:37

Male pivo jak pise @citeria je fakt super, koupila jsem si domu Plzen na zkousku protoze me to poradila babicka a jednou tydne si malou sklenicku dam a o zbytek se postara pritel. A je to fakt dobre na traveni. :palec:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 20.03.18 17:45

Blivno mi bylo od 6 do 13tt ze všeho, pak začali chutě. Cola zabírala nejvíc a zmrzlina, teď jsem 23tt a už je mi dobře ani chutě nemám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama