Čím odstraním skvrny od mateřského mléka

228
17.10.17 20:42

Čím odstraním skvrny od mateřského mléka

Maminky prosím o radu, čím odstraním skvrny od mateřského mléka z trička?
Zkoušela jsem vanish, zubní pastu, klasicky vyprat…a flek tam porad je :,( (moje nejoblíbenější tričko)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25219
17.10.17 21:05
@Aqualech píše:
Maminky prosím o radu, čím odstraním skvrny od mateřského mléka z trička?
Zkoušela jsem vanish, zubní pastu, klasicky vyprat…a flek tam porad je :,( (moje nejoblíbenější tričko)

To nemůže být od MM, to musí být něco jinýho. MM jsem vždycky vyprala běžným práškem, je to vlastně jen mastný flek. A že to byly koláče - třeba na pyžamu.
Jinak na mastné je nejlepší něco na nádobí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3823
17.10.17 21:27

Taky myslim ze to nemuze byt MM vzdyt to jde normalne dolu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1299
17.10.17 21:44

Taky mam jedno triko zniceny od mlika. Ze vseho ostatniho jsem vzdy normalne vyprala :nevim: z jednoho to nejde a vim 100%ze je to od mlika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25219
17.10.17 21:51
@hapolda píše:
Taky mam jedno triko zniceny od mlika. Ze vseho ostatniho jsem vzdy normalne vyprala :nevim: z jednoho to nejde a vim 100%ze je to od mlika

Já měla prolitý kde co - vadily mi ty vložky a po praní flek nikdy žádnej. A to jsem kojila 3 děti, dohromady víc, jak 4 roky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1299
17.10.17 21:57

@Aries6 ja to taky nechapu, bez vlozek do podprdy teda nemuzu vyjit na ulici a uz vubec ne spat a i tak mam pobryndany kde co. A z toho jednoho tryka to proste nejde pryc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
228
18.10.17 19:14

No opravdu to mam od mm :(
Jinak nosím taky ty vložky v podprsence, takže se mi nestává, ze bych si neco zprasila mlikem :D ale jednou jsem si je nevzala a ejhle…tak asi to bude materiálem nebo nevim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.10.17 13:39

Kup si v DM žlučové mýdlo stojí koem dvacky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
241
21.8.18 23:37

Obnovuji diskuzi, také mám skoro na všem oblečení skvrny od mléka a nejdou vyprat… Na praní používám prací gel z DM (Denkmit). Čím se to dá odstranit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7228
21.8.18 23:58

Jedine mydlo specialni na skvrny, treba Jelen, nebo to z DM..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
442
22.8.18 00:00

Taky jsem si jedno znicila, tak ho mam na doma, protoze bylo moje nejoblibenejsi :-).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
215
22.8.18 07:28

Žlucové mýdlo z DM..tím se mi zatím podařilo vyprat všechno. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
228
23.8.18 22:19

Ahoj,já jsem tuhle diskuzi zakládala. Ještě kojim,ale časem jsem zjistila,ze z některých materiálu ty skvrny proste nedostanu ničím - a to jsem zkoušela fakt všechno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová