Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
Maminky prosím o radu, čím odstraním skvrny od mateřského mléka z trička?
Zkoušela jsem vanish, zubní pastu, klasicky vyprat…a flek tam porad je
(moje nejoblíbenější tričko)
@Aqualech píše:
Maminky prosím o radu, čím odstraním skvrny od mateřského mléka z trička?
Zkoušela jsem vanish, zubní pastu, klasicky vyprat…a flek tam porad je(moje nejoblíbenější tričko)
To nemůže být od MM, to musí být něco jinýho. MM jsem vždycky vyprala běžným práškem, je to vlastně jen mastný flek. A že to byly koláče - třeba na pyžamu.
Jinak na mastné je nejlepší něco na nádobí.
Taky mam jedno triko zniceny od mlika. Ze vseho ostatniho jsem vzdy normalne vyprala
z jednoho to nejde a vim 100%ze je to od mlika
@hapolda píše:
Taky mam jedno triko zniceny od mlika. Ze vseho ostatniho jsem vzdy normalne vypralaz jednoho to nejde a vim 100%ze je to od mlika
Já měla prolitý kde co - vadily mi ty vložky a po praní flek nikdy žádnej. A to jsem kojila 3 děti, dohromady víc, jak 4 roky.
@Aries6 ja to taky nechapu, bez vlozek do podprdy teda nemuzu vyjit na ulici a uz vubec ne spat a i tak mam pobryndany kde co. A z toho jednoho tryka to proste nejde pryc…
No opravdu to mam od mm ![]()
Jinak nosím taky ty vložky v podprsence, takže se mi nestává, ze bych si neco zprasila mlikem
ale jednou jsem si je nevzala a ejhle…tak asi to bude materiálem nebo nevim
Obnovuji diskuzi, také mám skoro na všem oblečení skvrny od mléka a nejdou vyprat… Na praní používám prací gel z DM (Denkmit). Čím se to dá odstranit?
Jedine mydlo specialni na skvrny, treba Jelen, nebo to z DM..
Taky jsem si jedno znicila, tak ho mam na doma, protoze bylo moje nejoblibenejsi
.
Žlucové mýdlo z DM..tím se mi zatím podařilo vyprat všechno. ![]()
Ahoj,já jsem tuhle diskuzi zakládala. Ještě kojim,ale časem jsem zjistila,ze z některých materiálu ty skvrny proste nedostanu ničím - a to jsem zkoušela fakt všechno