Čím zahustit ročnímu rajskou omáčku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4780
25.2.12 23:56
Paťka08 píše:
Já bych do ní nastrouhala pár piškotů.

A z čeho jsou piškoty? Z mouky ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13335
25.2.12 23:58

zahšťuju kukuřičnou moukou ani ne, i když doma používáme, ale rýžovou moukou - je jemnější než kuku a chuťově nezmění pokrm, nebo kaší Sinlac - vhodná pro děti. Dá se i tou krupicí či vločkama, ale já to nemůžu a malému lepek taky moc nedělá dobře, tak nepoužíváme

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14064
26.2.12 08:13

To jsou teda chuťovky, co tu některé píšete.
To je přímo lepková paranoia :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
26.2.12 08:22
rozumbrada píše:
To jsou teda chuťovky, co tu některé píšete.
To je přímo lepková paranoia :)
:lol: asi tak ! Nejlepší by byly amarouny,jen aby se nááhodou něco nestalo :andel:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4780
26.2.12 09:13
berry4 píše:
rozumbrada píše:
To jsou teda chuťovky, co tu některé píšete.
To je přímo lepková paranoia :)
:lol: asi tak ! Nejlepší by byly amarouny,jen aby se nááhodou něco nestalo :andel:
:lol: :lol: :lol: :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
26.2.12 09:24

Dneska jí zrovna vařím desetiměsíčnímu a dala jsem tam normálně hladkou mouku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
26.2.12 09:38

rozmixovat tam rajčata

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13335
26.2.12 10:24
rozumbrada píše:
To jsou teda chuťovky, co tu některé píšete.
To je přímo lepková paranoia :)

někteří musí :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
26.2.12 12:37

No fajn,ale proč to tu zaspamovávate návrhy celiakiků apod. mamince,která nepíše,že je jeí dítě alergické na lepek? Co si pak z toho chudera má vzít?
To se raději příspěvkem do takové diskuse zdržím a vdechnu radu tam,kde to bude na místě. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13335
26.2.12 12:59

Já nespamuju a mám roční dítě, které má dispozice k celiakii, ale má částečně bezlepku a stejně mu zahušťuju rýžovou moukou, a dala bych ji, ikdyž by dispozice neměl, klasická mouka mi pro roční dítě příjde těžká! I když si pak malý dá třeba kousek bílého rohlíku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2480
27.2.12 21:12
berry4 píše:
No fajn,ale proč to tu zaspamovávate návrhy celiakiků apod. mamince,která nepíše,že je jeí dítě alergické na lepek? Co si pak z toho chudera má vzít?
To se raději příspěvkem do takové diskuse zdržím a vdechnu radu tam,kde to bude na místě. ;)

Zakladatelka se ptala čím zahustit rajskou, když nechce moc používat normální mouku.
Tak je jasné, že se tu sejdou především tipy na to, čím ji jinak zahustit.

Jinak, ještě doplňuji odpověď na jeden z dotazů…
Rýžová mouka chuť nezmění, ale kukuřičná ano… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí