Čípky borogyn na začátku těhotenství

137
4.4.24 12:24

Čípky borogyn na začátku těhotenství

Dobrý den, chci se vás prosím zeptat jsem asi v 5 TT dnes jsem byla na gynekologii kvůli toho že mám nějaký výtok ten svědí pálí říkala že to jsou kvasinky. Na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět což jsem s tím počítala ale testy všechny mám pozitivní. No a jde o to že mi řekla že si mám koupit čípky borogyn ale píše se všude že by se to v prvním trimestru nemělo. Máte někdo nějaké zkušenosti? Děkuji předem za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
137
4.4.24 13:37

Nikdo nic?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
4.4.24 19:29

Měla jsem stejný problém v 7tt, taky borogyn čípky a krásně zabraly, potíže žádné, těhotenství bez problému

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
4.4.24 21:19

@Nodin moc děkuji za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
5.4.24 08:09

@Nodin a můžu se zeptat kdy vám čípky zabraly?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.4.24 08:25
@Albatros2022 píše: Více

Docela to trvalo, asi jak je to pro těhotné slabší, než třeba Canesten? Myslím, že tak tři dny aplikací minimálně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.4.24 08:26

Ale hezky to voní :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty