Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den, chci se vás prosím zeptat jsem asi v 5 TT dnes jsem byla na gynekologii kvůli toho že mám nějaký výtok ten svědí pálí říkala že to jsou kvasinky. Na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět což jsem s tím počítala ale testy všechny mám pozitivní. No a jde o to že mi řekla že si mám koupit čípky borogyn ale píše se všude že by se to v prvním trimestru nemělo. Máte někdo nějaké zkušenosti? Děkuji předem za odpověď
Měla jsem stejný problém v 7tt, taky borogyn čípky a krásně zabraly, potíže žádné, těhotenství bez problému
@Albatros2022 píše: Více
Docela to trvalo, asi jak je to pro těhotné slabší, než třeba Canesten? Myslím, že tak tři dny aplikací minimálně