Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Mame krasnou novou kuchyň, jedine její vady na kráse jsou otisku prstů…a to jsem myslela ze je lepsi nez lesk
čím to umyvate, teda spis lestite? Slyšela jsem o leštící rukavici, existuji na to určitě i nějaké ochranné prostředky? Používáte něco? Nebo po domacku vyrobeny čistič účinný? Děkuju za rady ![]()
@kacabah máme z lamina matnou linku a byla jsem zoufalá, že to nejde ničím umýt (stopy po prstech, z vaření) nakonec jsem použila dětské ubrousky vlhčené (normálně ty co se používají na zadeček miminkům) a taky zabírá od froche čistící krém. Jinak mi to nic nevyčistilo. Ale ty ubrousky mě dostaly, používám je jen na cesty, k doktorům na dítě a někde jsem četla, že vyčistí všechno a ono to vážně funguje
![]()