Čj prosím poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mayecka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 01.10.18 13:24
Čj prosím poradite

Prosím poradíte mi? Jsem totálně padla na hlavu ale nevím si rady fakt mi to dneska nepálí :zed: syn má úkol z čj a nemůžu přijít na zadání c, d. :zed: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
monique1112
Povídálka 43 příspěvků 01.10.18 13:27

Cecko- obycejne bystre mile atd. A decko teda nevim☺

lucenka
Vesmírná mluvilka 32961 příspěvků 01.10.18 13:28
  1. obyčejný → obyčejně, klidný → klidně, bystrý → bystře, milý → mile, pyšný → pyšn, namyšlený → namyšleně
mayecka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 01.10.18 13:29

Děkuji moc jste zlate :srdce: :hug:

heia
Kecalka 160 příspěvků 01.10.18 13:30

D. třeba hřib, václavka, muchomůrka, prostě názvy dalších hub.

Příspěvek upraven 01.10.18 v 13:31

lucenka
Vesmírná mluvilka 32961 příspěvků 01.10.18 13:30
  1. napiš tam nějaké další houby … „houba“ je slovo nadřazené, a ty jednotlivé druhy jsou slova souřadná
Taače
Kecalka 461 příspěvků 01.10.18 13:30
  1. Jak je psano výš

d) Další názvy hub

mayecka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 01.10.18 13:32

Dekuji moc. :hug: :kytka:

01magda
Nováček 9 příspěvků 01.10.18 13:32

Pokud si pamatuji dobře, ze zadu byly vždy výsledky pro kontrolu, občas to byl boj :-)

mayecka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 01.10.18 13:40

@01magda já se právě cítím až hloupe že to nevím ale já fakt školu nemusela :mrgreen: :mrgreen:

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 01.10.18 13:41

Boze, to jsou zas dotazy…

Za a) vrat se do skoly, jestli tenhle ukol pro decka zakladni skoly neumis vyresit

Za b) proc delas ukoly za sveho syna?? Pak ty decka maj neco umet, kdyz ukoly za ne resi rodice :roll:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32961 příspěvků 01.10.18 13:50
@Kacenka.k8 píše:

Za a) vrat se do skoly, jestli tenhle ukol pro decka zakladni skoly neumis vyresit

Za b) proc delas ukoly za sveho syna?? Pak ty decka maj neco umet, kdyz ukoly za ne resi rodice :roll:

K čemu člověk v běžném životě potřebuje znát, co znamená slova souradna? 8o Já to tady poradila jen díky tomu, že jsem se nad nimi zarazila, když jsem listovala synovou učebnicí češtiny… Naštěstí to tam bylo vysvětlené

Stánina
Generální žvanilka 20489 příspěvků 01.10.18 13:57
@Kacenka.k8 píše:

Za b) proc delas ukoly za sveho syna?? Pak ty decka maj neco umet, kdyz ukoly za ne resi rodice :roll:

Promiň, ale opravdu se musím zasmát. Takže: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 01.10.18 14:04
@Kacenka.k8 píše:

Sorry,ale ty jsi blbá a protivná až to bolí :poblion:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 22 inzerátů 01.10.18 14:05
@Kacenka.k8 píše:

Opravdu jsi zakladatelce pomohla… :roll:

1. já měla z češtiny jedničky, ale tyhle výrazy jsem x let nepoužila, takže už taky nevím, co přesně znamenají, k běžnému životu opravdu nejsou potřeba. Třeba vyjmenovaná slova už taky nevyjmenuju všechny, ale bezpečně vím, jaké i/y kdy použít, i co se týče shody podmětu s přísudkem,
  1. domácí úkol je od toho, aby ho udělal doma, třeba s dopomocí rodičů, nejde o to, že ho udělá zakladatelka za syna, jde o to, že mu pomůže, napoví, jak na to, uvede nějaký příklad a on to pak může dát podle toho dohromady.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >