Co by to mohlo být, neštovice?

5679
15.11.15 13:44

co by to mohlo byt,nestovice?

Ahoj holky, prosim o radu pro jednu maminku.
Jeji dcera ma par dni pouze na obliceji, i v uchu takove pupinky..
Me to prislo jako nestovicky, uz to ma takove sušší stroupecky, nektere rozskrabnute.
Nevite co to muze byt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
15.11.15 13:50
@MišelkaX píše:
Ahoj holky, prosim o radu pro jednu maminku.
Jeji dcera ma par dni pouze na obliceji, i v uchu takove pupinky..
Me to prislo jako nestovicky, uz to ma takove sušší stroupecky, nektere rozskrabnute.
Nevite co to muze byt?

me to neprijde jako nestovice teda ty by se hnedka vysejvali jedna za druhou navíc dle me vypadaji jinak ale jen tipuju :think: spis nejaka alergicka reakce :roll:

• Citovat
  • Upravit
5679
15.11.15 13:53

@JayLee taky me napadla i alerg. reakce, ale ty byvaji vetsinou jako koprivka??
Tezko rict..
Ale co se tyče nestovic, nekdo si to muze orojit jen s par pupinky ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
15.11.15 13:55
@MišelkaX píše:
@JayLee taky me napadla i alerg. reakce, ale ty byvaji vetsinou jako koprivka??
Tezko rict..
Ale co se tyče nestovic, nekdo si to muze orojit jen s par pupinky ne?

jj muze ale potom je 95% sance je je chytne znova když nevybuji naplno a jak mají ;)

• Citovat
  • Upravit
15.11.15 14:12

Máme teď asi 14 dni po nestovicich takže je mám dost v živé paměti a toto moc nevypadá. Prvně jsou to male pupinky, potom se neliji vodou a pak se dělají stroupky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
15.11.15 14:13

@MišelkaX jo, vypadá to jako neštovice… a tři z mých čtyř dětí to měly taky tak, nikde nic, jen pár malých neštoviček… a zatím to teda nikdo z nich nedostal podruhé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
15.11.15 16:27

Ahoj, mám minulý týden celkem čerstvou zkušenost s podobnými pupínky u své dcerky. Večer se jí v obličji objevili dva pupínky, nahřála jsem jí v horké vaně, zababušila na noc (prý to neštovice rády - teplo) a do rána měla pupínků 7. Valila jsem s ní k doktorce, aby nás zkoukla. No, abych to neprotahovala. Bylo to poštípané od komára - člověka to v tuhle dobu už nenapadne. Zasmály jsme se obě dvě, teda všechny tři i se sestřičkou. Po příchou domů jsem dala do zásuvky Biolit proti komárům a další „neštovičky“ se neobjevily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama