Reklama

Co byste dělali, kdyby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 16:51
Co byste dělali, kdyby?

Ahoj holky, píšu raději anonymně, snad mě tu neukamenujete… :nevim:

Mám přítele přes tři a půl roku, máme spolu krásnou holčičku dvouletou.. jenže už to moc neklape.. nespali jsme spolu už tak měsíc a půl, ale moji vinou… nechce se mi, nemám na to chuť… doma mi chlap pomůže, když potrebuju a o malou se stará.. na začátku vztahu mě podváděl x Měsíců, ale přešli jsme to… jenže laska z moji strany už nějak vymizela… nevím, jestli tam je ještě co zachraňovat… :zed:

Poradíte co a jak? Nebo měla jste to některá podobně a nakonec to dopadlo dobře?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Safrik
Kecalka 167 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 16:57

To musis vedet ty jak vse citis a zda chces pokracovat. Premyslela bych proc jsi nespokojena.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 16:59

Ahoj mám to podobné jen jsem nepodvadela taky spolu nespime ale přítel to bere a sex máme jednou max 2 do měsíce a je to ok i když by přítel chtěl víc ale není náročný.takže neresime ale milujeme se nikdy by jsme neopustili!! Tak jestli se máte rádi a milujete tak sex není všechno také se mi nechce sexovat. Zkuste si promluvit nebo ty se snaz aby bylo vše ok.pokud tě přítel miluje tak sex není příčina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 17:01

Ale tady nejde o sex, ale o to vše.. to, ze jsme spolu nespali měsíc a půl čert vem.. můj chlap to přežije, ale jde o to, že spolu nespime proto, že se mi nechce.. a hlavně ta laska z moji strany prostě už vymizela :(

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 30.09.18 17:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, píšu raději anonymně, snad mě tu neukamenujete… :nevim:

Mám přítele přes tři a půl roku, máme spolu krásnou holčičku dvouletou.. jenže už to moc neklape.. nespali jsme spolu už tak měsíc a půl, ale moji vinou… nechce se mi, nemám na to chuť… doma mi chlap pomůže, když potrebuju a o malou se stará.. na začátku vztahu mě podváděl x Měsíců, ale přešli jsme to… jenže laska z moji strany už nějak vymizela… nevím, jestli tam je ještě co zachraňovat… :zed:

Poradíte co a jak? Nebo měla jste to některá podobně a nakonec to dopadlo dobře?

Přemýšlíš, jestli zatáhnout 3 leté dítě do rozvodu a vice, či méně mu sebrat tátu, pocit bezpečí…? Píšeš, že máš slušného muže, který doma pomáhá, stará se o dceru, má ji rád. Už nejsi zaláskovaná? Přítel tě nevzrušuje jako před lety? Kdo by to byl čekal, že? Přestaň myslet na sebe, začni si vážit toho, co máš a přemýšlej nad tím co bys ty sama na sobě měla změnit, abys byla spokojená. Ne nad tím, jak nadělat 3 letému dítěti a příteli peklo ze života.

Paola21
Závislačka 3477 příspěvků 30.09.18 17:06

S chlapem, co mi už na začátku vztahu zahýbá bych si v životě neudělala dítě… Myslím, že z toho pramení tvá nechuť, i když trošku opožděná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 17:09

@BaMaK dceři jsou dva a nejsme manželé, ale to je vedlejší.

Myslím na oba stále, kdybych myslela pouze na sebe, už s ním nejsem. Nejsem sobec, vzdycky jsem vše dělala na úkor druhých, a ani to není o tom, že by mě nepřitahoval. Ale o tom, že ta láska tam už prostě není a bohužel se trápím. :zed:

ivašot.
Kelišová 6385 příspěvků 30.09.18 17:09
@Paola21 píše:
S chlapem, co mi už na začátku vztahu zahýbá bych si v životě neudělala dítě… Myslím, že z toho pramení tvá nechuť, i když trošku opožděná.

To mě taky napadlo…jsou spolu 3,5 roku, x měsíců jí na začátku podváděl a k tomu dvouleté dítě. Připadá mi to jako dost nešťastný začátek vztahu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 17:11

@Paola21
Malá plánovaná nebyla, když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak v tu dobu jsme se dost hádali… v těhotenství se vše zlepšilo a po narození malé jsme měli zhruba dva týdny velkou ponorku… jenomže to jsem cítila, že to chci opravdu zachraňovat, teď to tak necítím. :(

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 30.09.18 17:12
@Paola21 píše:
:palec:

Paola21
Závislačka 3477 příspěvků 30.09.18 17:17
@Anonymní píše:
@Paola21
Malá plánovaná nebyla, když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak v tu dobu jsme se dost hádali… v těhotenství se vše zlepšilo a po narození malé jsme měli zhruba dva týdny velkou ponorku… jenomže to jsem cítila, že to chci opravdu zachraňovat, teď to tak necítím. :(

Osobně nejsem za udržení vztahu za každou cenu, pokud s ním nevidíš budoucnost a vlastně jste nikdy super vztah mezi sebou neměli, tak nevidím důvod, proč spolu za každou cenu setrvávat - a to ani kvůli malé.

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 30.09.18 17:24
@Anonymní píše:
@BaMaK dceři jsou dva a nejsme manželé, ale to je vedlejší.Myslím na oba stále, kdybych myslela pouze na sebe, už s ním nejsem. Nejsem sobec, vzdycky jsem vše dělala na úkor druhých, a ani to není o tom, že by mě nepřitahoval. Ale o tom, že ta láska tam už prostě není a bohužel se trápím. :zed:

Tak se netrap. Začni žít. Máš s ním dítě, ať už plánované, nebo ne. Máš za něj zodpovědnost. Najdi si koníčky, trochu času pro sebe, měj se ráda. Proč si myslíš, že by ti bylo líp bez něj? Vztah se časem mění u všek, zamilovanost vymizí a mělo by se to změnit v něco jiného-trvalejšího. Hodnoty jako respekt, vzájemná pomoc, společné zájmy…proč přemýšlíš, jestli máš CO zachraňovat!!! Jasně že máš! Rodinu, dítěti tátu, domov. Seber se a začni na tom makat…protože o tom to je. Je to dřina. Řekni to příteli a makejte na tom spolu.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10002 příspěvků 30.09.18 17:32

Hele, zkladatelko, „láska“ ve smyslu chemie po čase mizí, to je vědecký fakt. Jde pak o to vybudovat vztah na jiném základu. To je práce vždycky.

radúna
Extra třída :D 11940 příspěvků 30.09.18 17:37

Záleží jen na vás dvou, zda chcete vztah zachránit. Ne na tobě, ale na vás obou. Ten pár totiž tvoříte oba dva a oba dva by jste na něm měli zapracovat. Ideálním řešením je spolu komunikovat a vyříkat si to, co vás trápí na tom druhém. Pokud to nepůjde, tak do manželské poradny.
Máte dítě a k němu máte závazky. Oba dva.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7599 příspěvků 30.09.18 17:41

Prosím tě kolik ti je? Myslíš, že celý život budeš cítit motýly v břiše kdykoliv ho uvidíš? Sotva ho znáš, hned si s ním uděláš dítě a pak začneš řešit, že ho jako asi nemiluješ :zed: příště zapoj hlavu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >