Reklama

Nestojí mu a ani mě nedokáže uspokojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 07:19
Nestojí mu a ani me nedokáže uspokojit

Ahoj holky, můj problem už vyjasnil název :oops: Nevim si rady. Většinou kdyz na neco přichází, tak to nakonec konci slovy, at to vídám :zed: je gumový, nejde do me. A kdyz uz se zadaří, tak bud ochabne a vyklouzne, anebo ho necítím, velikosti zrovna taky nedisponuje. Tohle vse by se dalo nejak zvládnout, kdyby me aspon dokázal uspokojit jinym způsobem. Mate některá s tímto zkušenosti? Vyřešili jste to nejak a zůstaly s pritelem?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 07:27

A nebere něco? Řeší to nějak? Stává se mu to pokaždé? -Nevím, ale pokud by to bylo pořád a on s tím nic nedělal, tak bych asi šla …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 07:30

Sliboval mi, že to začne řešit a skutek utek. Souloz bez problemu jsme meli jen parkrat na počátku vztahu. Od te doby nic. Uz spolu ani moc nespíme. On se tomu vyhýbá nez aby to musel resit. zakl.

mrav
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 30.09.18 07:32
@Anonymní píše:
Sliboval mi, že to začne řešit a skutek utek. Souloz bez problemu jsme meli jen parkrat na počátku vztahu. Od te doby nic. Uz spolu ani moc nespíme. On se tomu vyhýbá nez aby to musel resit. zakl.

Dej mu nůž na krk - buď to bude řešit, nebo jdeš od něho. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 07:35

Rikal mi, ze predtim se mu to nestavalo. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 07:36

Dnes snadno řešitelný problém. Tadacip například. Funguje dokonale 24 - 48 hodin. Tedy pokud je problém v erekci, chuť to nepřidá. Ale zase, jakmile uvidí, že vše funguje jak má, pomůže to psychicky a chuť se může rychle vrátit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 07:39

Nechci ho cpát ničím bez předpisu.
Nejhorší je, ze uz došlo na nevěru z me strany :(

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 30.09.18 07:43
@Anonymní píše:
Nechci ho cpát ničím bez předpisu.
Nejhorší je, ze uz došlo na nevěru z me strany :(

No tak to není zrovna nejšťastnější řešení, obávám se, že toto dospěje ke krachu. Kolik mu je a jak dlouho jste spolu?

Veselej kluk
Povídálka 27 příspěvků 30.09.18 07:44

Ahoj, a dřív s tím neměl problém?

Příspěvek upraven 30.09.18 v 09:00

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 07:44

Jsme spolu par mesicu, je mu 24.

terien
Echt Kelišová 7627 příspěvků 30.09.18 07:55
@Anonymní píše:

No hele já bych šla od toho. Pořádně stát mu stejně nebude a na tohle bych neměla ani nervy ani náladu.

terien
Echt Kelišová 7627 příspěvků 30.09.18 07:55
@Anonymní píše:
Rikal mi, ze predtim se mu to nestavalo. :nevim:

Jo, jasně :lol:

jannina1
Závislačka 4023 příspěvků 30.09.18 07:58
@Anonymní píše:

Neni gay?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 08:00

@jannina1 Gay nebude. Porad je na me nalepeny, projevy náklonnosti na veřejnosti chce mi delat dobre orálně a tak. Ale ani to mu nejde.

Markéta80
Hvězda diskuse 39636 příspěvků 30.09.18 08:00
@Anonymní píše:

to snad ani nemá cenu pokračovat ne? On problém nějaký má, ty to řešíš nevěrou. Jste spolu pár měsíců, samo se to nezlepší a do budoucna nic moc vyhlídky :?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >