Také za vámi chodí partner do koupelny?¨

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 09:10
Take za Vami chodi partner do koupelny.....?

Zdravím vsechny,
mam doraz - take za Vami Vasi partneri, mazele chodi do koupelny…?

Mame 3 male deti, jen si vlezu do vany, je to pro ne signal, aby za mnou vsichni vlezly do koupelny, staly u me a mluvily a mluvily, připadne jezdily s auticky apod.

Kdyz jsem toto odstranila tim, ze jim dam veceri, chodi aspon manzel.

Sedne si na vanu a mluvi a mluvi.
Kdyz mu reknu, ze bych chtela byt sama, je hrozne dotceny.
Ze se cely den nevidíme, ale mne je to evidentne jedno a nechci ho tam.
Popravde, uz jsem na to uplne alergicka.
To chci tak moc, urvat si chvili alespon v koupelne a normálne jako clovek se umyt, oholit si nohy apod., aniz by tam porad nekdo byl…? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Sůvička80
Kecalka 208 příspěvků 30.09.18 09:12

Ne, nechodí za mnou, my chodíme spolu do vany ;)

Uživatel je onlineskorotehotna
Kecalka 339 příspěvků 30.09.18 09:12

My se chodíme sprchovat spolu????

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 30.09.18 09:15

My si do koupelny chodíme normálně. Ale já si vanu napouštím, až děti spí a manžel je buď na pivku nebo třeba ještě pracuje. Prostě až je na to opravdu klid.

TeSudička
Kecalka 299 příspěvků 30.09.18 09:16

Ne, prave naopak, kdyz reknu, ze si jdu dat vanu, zavola si dcerku a venuje se ji, abych mela jednou za cas ten klid alespon na chvili v ty koupelne :mavam:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19413 příspěvků 30.09.18 09:17

chodí pouze v případě nouze. Má koupel je asi jediný moment, kdy jsem opravdu sama a tohoto privilegia se nemíním vzdát. Všichni rychle pochopili, že matku ve vaně mohou vyrušit jen v případě požáru nebo pádu letadla do obýváku.

Anka1313
Závislačka 2876 příspěvků 30.09.18 09:17

Tak se zamkni :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 37710 příspěvků 30.09.18 09:19
@Anonymní píše:
Zdravím vsechny,

Mame 3 male deti, jen si vlezu do vany, je to pro ne signal, aby za mnou vsichni vlezly do koupelny, staly u me a mluvily a mluvily, připadne jezdily s auticky apod.

To chci tak moc, urvat si chvili alespon v koupelne a normálne jako clovek se umyt, oholit si nohy apod., aniz by tam porad nekdo byl…? :zed:

Do vany jsem se vzdycky chodila nalozit , protoze to bylo jedine soukromi v byte …uplne te chapu , byla bych na nervy …popovidat si snad muzete potom

Lalelale
Závislačka 2723 příspěvků 30.09.18 09:19

Chodí jen na chvilku partner, ale já o jeho přítomnost velmi stojím a jsem ráda. Nechodí vždy, takže chápu, že ti ta chvilka pro sebe chybí. Řekni mu, že si musíš pročistit hlavu a že si popovídáte potom. To ho snad neurazí ;)

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 30.09.18 09:20

Většinou se sprchuji nebo koupu až když dítě spí. Když se koupu, manžel přijde výjimečně, třeba si umýt ruce a zase jde, když se sprchuji, tak někdy přijde si vyčistit zuby, ale to mi nevadí.

Blahuše
Kecalka 357 příspěvků 30.09.18 09:22

Ne, nechodi, a ani nechodime spolu, kazdy mame rad v koupelne sve soukromi, opravdu nemusim byt u toho, kdyz si striha nehty u nohou nebo kdyz ja se holim, davam si masku atd. A popravde tam utikam, protoze potrebuju cas jen pro sebe, pro svoje klidne premysleni, aniz bych musela resit rozepre deti, co kdo potrebuje do skoly atd., je to muj cas pro relax - ne kazdodenni samozrejme. Takove to bezne denni prolitnuti koupelnou mam vzdy s nejmladsim za zady, a to si povidame, zpivame, popripade ho napominam, at nepousti, nesaha, neleze…nesunda­va…znate to. Ani na wc pres den nejsem bez ditete a proste ten svuj klid obcas potrebuju. Nejsi povinna byt k dispozici 24 hodin denne, a nedavat najevo,co potrebujes. Pokud ti to vadi - a ja to naprosto chapu - klidne a s usmevem to manzelovi vysvetli, aby si to nebral osobne.

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 30.09.18 09:27
@Anonymní píše:
Zdravím vsechny,

To chci tak moc, urvat si chvili alespon v koupelne a normálne jako clovek se umyt, oholit si nohy apod., aniz by tam porad nekdo byl…? :zed:

Ne, nechodí. Většinou se sprchuju. Dítěti stačí říct, nech mě chvilku samotnou, hned jsem u tebe.

NikčaTrub
Stálice 62 příspěvků 30.09.18 09:29

On mi do koupelny neleze, ale já jemu jo :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 30.09.18 09:35

Ne, v koupelně respektujeme svoje soukromí

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 30.09.18 09:38

Já si dávám jen rychlou sprchu :lol: muž si dává denně vanu a spíš tam lezu já jemu, nebo tam má mladší dceru, která si teď oblíbila chodit se s tátou koupat :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >