Manžel se vyspal se svou sestřenicí, co byste si o tom mysleli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 10:20
Co byste si o tom mysleli?

Zdravím, náhodou jsem se dozvěděla, že můj partner se před lety vyspal se svou sestřenicí. Sestřenice je ale adoptovaná, tudíž příbuzní v pravém slova smyslu nejsou. Pořád nevím, jak se k tomu mám postavit. Na jednu stranu jsou to co se týče genetiky úplně cizí lidé, na druhou mi to ale nějakým způsobem vadí a přijde mi to přes čáru. Co si o tom myslíte? On neví, že to vím. Prosím nechte anonym, chodí sem známí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
CoCo93
Stálice 92 příspěvků 06.03.19 10:21

No, je to trochu divný.. ale spíš co to znamená pro tebe? Chceš ho kvůli tomu opustit? Pohádat se? Pokud ne, tak bych to neřešila.

Mišule86
Kecalka 190 příspěvků 06.03.19 10:21

Pokud to bylo před tím, než jste spolu začali, nevidím v tom problém ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 06.03.19 10:22
@Anonymní píše:
Zdravím, náhodou jsem se dozvěděla, že můj partner se před lety vyspal se svou sestřenicí. Sestřenice je ale adoptovaná, tudíž příbuzní v pravém slova smyslu nejsou. Pořád nevím, jak se k tomu mám postavit. Na jednu stranu jsou to co se týče genetiky úplně cizí lidé, na druhou mi to ale nějakým způsobem vadí a přijde mi to přes čáru. Co si o tom myslíte? On neví, že to vím. Prosím nechte anonym, chodí sem známí.

Sestřenici si může klidně i vzít, u kdyby byla jeho „pravou“ sestřenicí :nevim: Vůbec bych to neřešila.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 06.03.19 10:23

Tak bratranci (dokonce pokrevni) se mezi sebou můžou snad i brát :think: já osobně bych to neřešila, jestli to byl nějaký jednorázový úlet někdy před lety když si ho ještě ani neznala…

StM90
Stálice 82 příspěvků 06.03.19 10:23

Asi bych to nechala být, přeci jenom už je to dýl a pokud ho miluješ, tak bych to neřešila, ale jestli ti to nedá, tak s nim o tom promluv, jestli tě to trápí.

zoidberg
Extra třída :D 12749 příspěvků 06.03.19 10:26

Ty budeš nejspíše z velkého města, že? Lidi na vesnici ví, že pokud si chtějí vrznout, tak moc na výběr nemají, takže sestřenice je ještě úplně v pohodě.

AloisR
Povídálka 38 příspěvků 06.03.19 10:27

Měl ji snad přenechat někomu jinému? :think:

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 06.03.19 10:30
@zoidberg píše:
Ty budeš nejspíše z velkého města, že? Lidi na vesnici ví, že pokud si chtějí vrznout, tak moc na výběr nemají, takže sestřenice je ještě úplně v pohodě.

Od té doby, co vymysleli auta a mhd, jsme se i na vesnicích posunuli značně kupředu. My už nejezdíme na žebřiňácích a nebereme si sestřenice z nouze ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 10:35

@zoidberg to je fakt, já jsem z velkoměsta a on z vesnice. :lol: Takhle mě na to nenapadlo pohlížet. ;)

Jinak díky za názory, rozumově samozřejmě vím, že je to nesmysl řešit, ale… No aspoň jsem se z toho vypsala.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 06.03.19 10:38

Z hlediska zákona se nejedná o incest, ani kdyby byli pokrevní příbuzní a to oni nejsou, tak k čemu se chceš stavět? Prostě ošustil jinou holku, tečka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 10:43

@Nenapravitelný to já všechno vím, ikdyž i sňatek mezi bratrancem a sestřenicí mi přijde podivný, ačkoli je to podle zákona OK. Je to prostě v rodině a zdá se mi to trochu úchylný, toť vše.

Paola21
Závislačka 3889 příspěvků 06.03.19 10:51

Tak i kdyby se vyspal se svojí pravou sestřenicí, tak to snad není ještě incest. Divné to každopádně ale je. Už to ale nezměníš, teď s ní už snad nespí.

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 06.03.19 10:53
@Anonymní píše:
@Nenapravitelný to já všechno vím, ikdyž i sňatek mezi bratrancem a sestřenicí mi přijde podivný, ačkoli je to podle zákona OK. Je to prostě v rodině a zdá se mi to trochu úchylný, toť vše.

Neřeš to, je to v klidu.

A pokud ho chceš v posteli pořádně rozparádit, tak mu řekni: „Miláčku, ach, jsi božský , ty š.. áš líp než brácha!“ :D

CoCo93
Stálice 92 příspěvků 06.03.19 10:53

@Janli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Umřu
Právě jsem se přestěhovala na vesnici, tak ještě, že vzniklo toto téma a přečetla jsem si tvůj příspěvek. Jinak bych se mohla pěkně ztrapnit na vesnici. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama