Co dáváte prckum na imunitu ?

Anonymní
5.5.21 05:16

Co dáváte prckum na imunitu ?

Ahoj, co dáváte prckum na imunitu dáváte
Některá taky jen tak provizorně na imunitu probiotika? ja dávám biogaiu nevadí to? Ze to davam jen tak provizorně? Malému budou dva roky a dáváme to už dlouho. a ještě dáváme na doporuceni doktorky eye Q rybí olej :)

Příspěvek upraven 05.05.21 v 05:18

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.5.21 05:17

A ještě dáváme na doporuceni doktorky eye Q rybí olej :)

• Citovat
  • Nahlásit
7953
5.5.21 05:33

Pestrou stravu. To stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722
5.5.21 05:43

Nic jsem nedavala pravidelne. Obcas, parkrat za rok kousek sumiveho vit. C. Obcas vigantol. Rybi olej do dcery nedostanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
5.5.21 06:08
@Anonymní píše:
Ahoj, co dáváte prckum na imunitu dáváte
Některá taky jen tak provizorně na imunitu probiotika? ja dávám biogaiu nevadí to? Ze to davam jen tak provizorně? Malému budou dva roky a dáváme to už dlouho. a ještě dáváme na doporuceni doktorky eye Q rybí olej :)Příspěvek upraven 05.05.21 v 05:18

Nic, pokud si nejsi jistá konzultuj to s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19649
5.5.21 06:15

Rybi tuk a chodit ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53450
5.5.21 06:22

Od srpna do dubna pouze vitamin C.
Sice jíme doma dost ovoce a zeleniny, hlídám složení stravy, nesnáším kupované polotovary, ale…
A nemocní nebývají vůbec. Když je ve škole musím omluvit, tak je to pro pravidelnou návštěvu očního nebo zubaře. V běžném režimu mívají za pololetí zameškáno do 10-15h. Lítají venku i v zimě na kolech, nechodí přehnaně nabalení (jak cibule). Skáče to do ledového bazénu. Kdy já bych tam nevlezla ani omylem.
Teď jsem musela v dubnu volat dětské, že máme karanténu. Tak povídala, že není možné, že se ozveme. Často nemocná byla nejstarší, že to byl následek po rotavirech. Ale to je 9-10 roků zpět.
Teď už zase doplněk neberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3523
5.5.21 06:39

Myslíš asi preventivně a ne provizorně.. Pravidelně nedávám nic. Probiotika a prebiotika jen po antibiotikach (starší trpí na záněty středního ucha). Na podzim dávám sirup z medicinalnich hub. Mladší dvouletá měla zatím jen jednou rýmu. Chodíme ven téměř denně, příliš je neoblekam a neschovavam před sluníčkem. Jestli může biogaia dlouhodobě uškodit nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34237
5.5.21 06:50

Děti dostávají rybí tuk, máme Nutravita a Omega Marine. Céčko, Déčko a starší sportující děti ještě hořčík nebo pijí Magnesii.

To, jak jsou děti často nemocné, nezávisí na potravinových doplňcích, ale vývoji imunity a genetickém základu. Mám tři děti, které chodí k doktorce jen na preventivní prohlídky, nemoci dětí 15 a 8 let bych spočítala na prstech jedné ruky. Nejmladší 3,5 let byla nemocná jen dvakrát v životě, z toho jednou neštovice. Potom mám děti se silným astmatem a poruchou imunity. Tam jsem se mohla rozkrájet, stejně byly v určitém období života pořád na hromadě. Angíny, záněty průdušek, záněty středouší. Nejhorší jsou první dva až tři roky a potom období před pubertou, s nástupem puberty se nemocnost zase trochu mírní, tak to predikovala doktorka a potvrdilo se u velké dcery. Mezitím bylo dlouhé období klidu a tak to teď má šestiletá dcera. Její zdravotní problémy hodně zmírnilo, že se ve školce hlídá zdravotní stav dětí. Jsem za to této době vděčná. Už neexistuje dávat děti do školky s kašlem a zvýšenou teplotou ráno nadopované Nurofenem, takže nemá od koho chytit rýmu, která se jí usadí v uších nebo na pruduškách..
A taky byly tyto dvě děti věčně na hromadě po očkování. Nejen přímá reakce, ale i nějaké období po něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
5.5.21 07:12

Já jsem dávala synovi vymačkaný pomeranč do vody, jeden čas na tom ujížděl. Pak to zase nechtěl :D Jako malý dostával rybí olej, ale později už ho detekoval v každém jídle a nic mi nesnědl. Ale brala jsem ho hodně u kojení. Nejlepší je stejně otužování a saunování, jenže jsem nesehnala žádné pro děti v okolí. A taky jsme každý den venku, opravdu za každého počasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8981
5.5.21 07:47

Imunoglukan, velmi se osvědčil, ale je až od 3 let myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8981
5.5.21 07:50
@Cenarius píše:
Pestrou stravu. To stačí.

Asi nemáš dítě, které nejí žádné ovoce ani zeleninu, a celkově ji hodně málo. Tam je pak pestrá strava k ničemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31244
5.5.21 07:51

Doporučený je vitamín D. Jinak normální pestrá strava. Syn mi pilulku a ani žvýkací vitamíne nepozře. Má rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 07:56

Zeleninu, ovoce, ryby a dostatek pohybu venku. Nepodporuji farmaceuticke firmy.

• Citovat
  • Nahlásit
16463
5.5.21 08:07

Rybí olej, kupodivu mu to chutná, má to jako zákusek :lol: a denně ovoce i zeleninu.. Momentálně jabkova dieta, 2-3 jabka denně. Předtím byl na mrkvove dietě, kilo mrkve na 3 dny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat