Co dělat během MS?

32
26.3.21 11:22

Co dělat během MS?

Ahoj, tak koukám že na emiminu chybí jedno téma :D, jak trávíte čas během MS? Co děláte a jak se dokážete bavit i v tomto období? Já se totiž dnes 3den MS už hodně nudím nemám co dělat, mám ji hodně silnou tak spíš pořád sedím a nic moc no :? Děkuji za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19748
26.3.21 11:25

8o tak jako, nesouložím, no… jinak se bavím naprosto normálně. S výběrem hygienických pomůcek na trhu se fakt omezovat nemusím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
26.3.21 11:26

To tě MS jako fakt vyřadí na týden z běžného života? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
26.3.21 11:28

Nemyslím si, že by to mělo být něco co by tě mělo na pár dní odříznout od tvých klasických návyků a zvyklostí. :mrgreen: Radim spíše, aby ses stim naučila žít. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
26.3.21 11:29

No docela jo, musím pořád měnit vložky, tampony mi nejdou zavést :?, musím být pořád doma. Proto ta diskuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
26.3.21 11:31

Třetí den mívám vyhrazený pro četbu Vergilia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
26.3.21 11:32

Myslíš ani ty mini? Hádám že je ti asi tak něco -náct. Někdo tampony vůbec nepoužívá, ale to spíše z důvodu že to sami nechtějí, že zdravotní hlediska a jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25971
26.3.21 11:32

Funguju úplně normálně :nevim:
Kde jsou ty doby, kdy jsem se nudila nebo mohla sedět doma podle toho jak jsem chtěla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
26.3.21 11:35

Je mi 16 a tampony jsem zkoušela ty s aplikátorem, ale prostě to nejde. Ale jednou když jsem neměla MS tak jsem si vzala zrcátko a díru v panen. bláně mám dost velkou tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
26.3.21 11:35

Dělám všechno, co jindy.. Musím.. Jen jsem teda nechodila na bazén.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2930
26.3.21 11:41

Funguju normálně, musím. Jen druhý a třetí den, kdy mám krvácení silné, se pohybuji spíš v dosahu wc. Tampony používat nemůžu a kalíšek mi nějak nesedl. Když mám menstruaci tak akorát nechodím plavat a nemám sex, jinak dělám všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
26.3.21 11:41

Dělám úplně vše co v jiný dny.. krom sexu. I když jsem byla tak mladá jako ty tak jsem se v ničem neomezovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
26.3.21 11:42

Normálně funguju. Jediný, v čem mě to omezuje je sex a když mi je jooo blbě, tak si jdu lehnout :lol: To seš jako týden zavřená doma a sedíš na gauči nebo na záchodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14266
26.3.21 11:43

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nedělám nic jiného než co dělám i mimo MS. Jen když se mi něco extra nechce (např. cvičit první tři dny MS) tak si ten jeden den dám pauzu (protože ono v té nejhorší fázi mi to kolikrát od bolesti podbřišku dost pomáhá).
Ale to je tak vše :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
26.3.21 11:50

@fíkofka no jak jsem psala mám to hodně silný tak musím zůstat doma. Používám vložky maxi a stejně to za chvíli protece :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat