jak nejlépe investovat 3 miliony

Napsat příspěvek
Velikost písma:
32028
2.2.19 16:53
@Monchichik píše:
@Nimie no já mám bohužel i takové zkratkovité jednání, ale nic s tím neudělám :mrgreen:
a nedej bože, když se děje mně nebo někomu kolem nějaké bezpráví :mrgreen:
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2505
3.2.19 15:17
@Nimie píše:
Dík :palec: určitě je to aktuální hodnota? Zkusila jsem tam najít nějaký cihlák a nejlevnější použitelné jsou až kolem milionu :mrgreen:

no je hlavně o to, že lié nabízejí barák za milion-2 ale na „Těšínských bazárcích“ na fb.. Je to skupinka kde lidé z okolí inzerují a nabízejí věci, movité i nemovité atd :) Během měsíce sem tam viděla 2× nabídku baráku za 1-2mil.. a o bytech ani nemluvím :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
3.2.19 16:57
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
káťa
4.2.19 13:13

Do bytů na pronájem bych neinvestovala, to nemusí být vůbec výhodná investice. Spousta zkušeností vlastních i z okolí. Když pominu to, že teď jsou nemovitosti nesmyslně předražené, tak nervovat se s případnými problémovými nájemníky či neplatiči se může hodně prodražit. Na pronajímání leda tak nějaký byt v centru Prahy na rbnb atd., ale to zase za 3 mega nekoupí.
Buď bych skoupila pozemky, ornou půdu v okolí výstavby, nebo investice do zlata.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný