Co je to za kožní problém?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PrichystalovaA
Nováček 9 příspěvků 20.03.19 22:51
Co je to za kožní problém?

Dobrý den. Včera se synovi(2 roky) objevila tato vyrážka na noze(pokusila jsem se vyfotit, ale není nějak extra výrazná) a dnes jsem si všimla že i na rukou(dlaních a prstech). Na pohmat je taková hrubší, jednotlivé pupínky, jakoby krupička. Nesvědí. Nevíte o co by se mohlo jednat? A případně jak léčit? MUDr má tento týden dovolenou. Napadla mě reakce na nějaké jídlo nebo třeba prací prášek? Syn na kožní problémy docela trpí(měl dříve kožní plíseň, impetigo) tak peru bez aviváže v dětském prášku, vše žehlím. Umýváme jen vodou bez kosmetických přípravků. Děkuji, budu všem vděčná za rady a přeji hezký den ????

Reakce:
Martassek
Kecalka 359 příspěvků 20.03.19 23:08

Každá doktorka by měla mít během dovolené zástup. Zašla bych s tím.

PrichystalovaA
Nováček 9 příspěvků 21.03.19 09:21

@Martassek Ano jistě :) Jen jsem nedokázala odhadnout, zda je to akutní případ. Jsem u doktorky se synem poslední dobou pečená, vařená :D Radši tam jdu, než abych něco zanedbala. Kolikrát se z toho ale vyklubaly úplné banality,tak bych nerada '' obtěžovala'' zastupujícího lékaře nějakou blbostí. Každopádně děkuji za radu :)

Váš příspěvek
Reklama