Co jíst na začátku těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kikirep
Povídálka 15 příspěvků 27.06.19 15:21
Co jíst na začátku těhu

Holky poraďte mi co jist jsem v 6+4 tt takže ten začátek a mám úplně nechuť k jídlu sice něco do sebe násilím zobnu ale uzeniny, sýry a tak proste vůbec nemám na to chut jakštak si dám púlku rohlíku s mazacím sýrem, nějaký kokino ovoce zeleninu úplně napohodu ale jen o tom být nemůžu ????ani se z toho pořádně nenajím furt mám jen hlad co půl hodiny ani ne pak je mi z toho zle ????už ať tohle období skončí teda doufam že to nebudu mít po své mámě ta trpěla celých 9 měsíců????to by mi asi jeblo

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10997 příspěvků 27.06.19 15:25

Cokoliv zvládneš, já nemohla skoro nic. Miminko si bere živiny od tebe, spousta tehuli je rada, že zvládne pít colu a jist suchý rohlíky. Že můžeš ovoce a zeleninu je super, s tím se dá docela vydržet, dej si k tomu sem tam kousek masa třeba, ale nehrot to, jez na co máš chuť a co udržíš…

pujda
Kecalka 186 příspěvků 27.06.19 15:36

Nesnáším ty kecy a články o tom, jak je strašně důležité jíst v prvním trimestru strašně zdravě a dbát na vyvážený jídelníček a pravidelnou stravu. Já byla často ráda, když jsem do sebe dostala aspoň suchary. A když mi bylo dobře, tak jsem měla naprosto neovladatelnou chuť na mléčnou čokoládu. Ovoce jsem vždycky vyzvracela, zeleninu se nějak nemůžu přemoct pozřít ani teď. Pak jsem se akorát stresovala a měla výčitky, a to taky není pro miminko dobré. Takže jez to, na co máš chuť a co zvládneš a v takovém množství, v jakém potřebuješ. Mě to přešlo v průběhu 4. měsíce, kamarádka trpí do teď, a to má za pár dní termín. Takže je to individuální, ale tobě přeju, ať tě to opustí co nejdřív.

Nikky121
Kecalka 252 příspěvků 27.06.19 15:39

Na ovoci a zelenině sem přežívala první 4. měsíce pak už sem mohla pomalinku i něco jiného, ono raději pořád po malinkatých dávkách, než to přehnat a jít zvracet

Pavlička
Kelišová 5299 příspěvků 27.06.19 15:45

Do 16. Týdne jsem jedla pouze suchy rohlíky, coca colu a mandarinky!

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9272 příspěvků 27.06.19 16:00

Já byla první trimestr živa snad jen o melounech. První trimestr není o zdravé výživě, ale o přežití…

Petule030
Kelišová 5940 příspěvků 27.06.19 16:09
@Janli píše:
Já byla první trimestr živa snad jen o melounech. První trimestr není o zdravé výživě, ale o přežití…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Už to padlo několikrát, kašli na vyváženou stravu a jez to, co v sobě udržíš nebo na co máš chuť. Akorát se vyhýbej syrovému masu, bylinkovým čajům a jinak se netrap. Při nechuti k jídlu mi pomohlo, že jsem jedla a snažila se myslet na něco jiného, pustila jsem si třeba televizi a snažila se nesoustředit na to, že něco strkám do pusy. :D Hlavně se snaž hodně pít. Drž se, jednou to přejde!!! ;)
yvonečka
Kecalka 176 příspěvků 27.06.19 20:49

Ahojky, jsem 12 tt a už dobrý 4 týdny žiju o mrkvi a rajčatech. Všechno ostatní buď vyzvracim, nebo je mi strašně zle. Maso, nemůžu ani vidět, to se mi zvedá žaludek už když dělám dětem svačinu. No hnus. Čekám, kdy to skončí, ale zatím žádná změna… :poblion: :nevim:

pani.fialka
Kecalka 116 příspěvků 27.06.19 21:43

Ja jedla do 10 tydne snad jen pomerance a par rohliku. Jezis kdyz si na to vzpomenu :mrgreen: :mrgreen:

juliettee
Ukecaná baba ;) 2208 příspěvků 27.06.19 22:23

Já jsem se stravovala úplně úžasné :mrgreen: :roll: přežívala jsem na zelenině, ovoci, čínských polivkach, Coca-Cole, a ještě mi přítel vozil z hospody polívky, hlavně vývar. Doma jsem to vařit nechtěla, protože to smrdelo :poblion: vydrž, mě tohle období trvalo jen chvilku, cca měsíc, tak snad to bude i tvůj případ :hug:

ludmilaadamkova
Závislačka 2754 příspěvků 29.06.19 06:51

Cokoliv z ceho se nepozvracis…

Lenikoule
Stálice 90 příspěvků 29.06.19 07:40

Meloun, nektarinky a broskvový kompot a Pepsi. Na tom jsem žila donedávna. Maso kromě kuřete a karbanátků mi nechutná doteď a jsem 21tt, přitom jsem masožravec jak fík :lol:

Váš příspěvek
Reklama