Kynologie v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dalwhinnie
Nováček 2 příspěvky 27.06.19 11:01
Kynologie v tehotenstvi

Ahoj, holky co se věnujete kynologii- hlavne sportovce a jste těhotné..trenovaly jste i behem tehotenstvi? Stopy a poslušnost jsou ok, ale co obrany? Chodili jste na figuranta?

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 27.06.19 11:17
:roll:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 27.06.19 11:19

Ne

Heivka
Závislačka 4119 příspěvků 27.06.19 11:22

@Dalwhinnie Já byla na posledních obranách v den termínu porodu (rodila jsem pak vyvolávaně za týden) ale chce to mít už hotového psa co vás nesrazí, ale třeba revíry cvičím na velký klín (aby čuba běžela rychle takže jsou to velké nárazy) tak tam mi to se mnou prošel náš výcvikář a odměňoval, já jenom dávala povely.

U druhého těhotenství jsem cvičila jen do sedmého měsíce pak už mi bylo tak blbě že jsem sotva zvládla vyvenčit (začaly mě zlobit moje hypermobilní klouby a hrozně bolely kyčle) ale poslední co jsem dělala byly zkoušky (ZZO se štěnětem a ZZO 2 se starou čubinou).

me57h
Kecalka 391 příspěvků 27.06.19 11:27

Ne, nikdy. Já se těhotná nechtěla k psovi ani přiblížit, nedělalo mi to dobře. Cítila jsem se ohrožena.

Dalwhinnie
Nováček 2 příspěvky 27.06.19 11:33

Jde mi hlavne o to, jestli z toho tahu do voditka nemuzu hlavne v 1.trimestru potratit..cuba jeste neni hotova…

katast
Povídálka 13 příspěvků 27.06.19 11:44
@me57h píše:
Ne, nikdy. Já se těhotná nechtěla k psovi ani přiblížit, nedělalo mi to dobře. Cítila jsem se ohrožena.

Jak vás pozoruji v různých diskuzích tak doufám, že jste jenom hodně vytrvalý troll :roll:

Heivka
Závislačka 4119 příspěvků 27.06.19 11:48

@Dalwhinnie V prvním trimestru je to buď a nebo, pokud vám čuba neskáče po břiše nebo vás pravidelně neskládá na zem tak je to v pohodě. U druhého dítěte je mnohem horší než štěně to první dítě, zvlášť pokud je věkový rozdíl malý, já mám rozdíl mezi dětmi necelé 3 roky, prvorozený je po tátovi, chlap jako hora, takže v těhotenství jsem tahala 15 kg batole a syn mě nešetřil, kolikrát mi skočil na břicho (přestal to dělat až když bylo vidět že je v břiše mimčo) a narodila se zdravá holčička. Se štěnětem to bylo jednodušší, je o 5 měsíců mladší než syn, takže v těhotenství to byla psí puberťačka v nejlepším a dávala mi mnohem míň zabrat (fyzicky) než kluk a to mám ty psy celkem velké - ta starší 53cm v kohoutku a 28kg, ta mladší 50cm v kohoutku a 21kg.

Edit: ale jo setkala jsem se i s názory že těhotná nesmí zvednout ani peříčko, třeba když jsem čekala syna tak mi bylo vytknutí že mi na miminku nezáleží když jsem si ke konci těhotenství pochovala svoji skoro roční neteř, protože jako těhotná nesmím nic zvedat :roll: (a to jsem měla těhotenství bez zdravotních problémů)

me57h
Kecalka 391 příspěvků 27.06.19 12:23
@katast píše:
Jak vás pozoruji v různých diskuzích tak doufám, že jste jenom hodně vytrvalý troll :roll:

A to proč?

Charlie1302
Kecalka 463 příspěvků 28.06.19 06:54

@Dalwhinnie Ahoj, jsem v 7 měsíci a obrany jsem přestala dělat kolem 4 mesíce :)…nemám hotového psa a na postroji ty rány nic moc…možná s hotovým psem bych si troufla, ale těžko říct…poslušnost a stopy stále aktivně, ikdyž malinko menší intenzita..i kvuli psovi a vedru…

Váš příspěvek
Reklama