Co jste dělaly doma bez práce rok
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Vím, jak se cítíš, zakladatelko. Sama jsem si hledala v létě práci a bylo to zoufalé. Moje situace byla ještě o to horší, že jsem v zahraničí, jako cizinec s praxí, která nikoho bohužel nezajímala. Musela jsem si začít hledat práci v úplně jinému oboru. Hledala jsem dva a půl měsíce a nedostala jsem na ANI JEDNU odpověď. A to jsem posílala životopisy na všechny druhy práce, i do McDonaldu nebo Starbucksu, volala jsem, osobně jsem zašla do supermarketu a nikde mě nechtěli. Co mě spasilo, byla personální agentura. Což je i moje rada pro tebe. Našli mi skvělou práci, která je sice jenom na dobu určitou, ale za těch pár měsíců jsem se tam toho strašně moc zaučila a vybudovala si tam pověst skvělého pracovníka a dokonce se teď snad rýsuje, že si mě tam nechají. Takže neházet flintu do žita, držím pěsti! A co se týče práce na pásu: já ji také dělala, když mi bylo 16 a 17, a můžu říct, že to je jedna z prací, ke kterým se nechci v žádném případě vrátit ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, zjevně už jsi zkusila ledasco a s minimálním úspěchem. Co takhle zkusit vejšku? Dostaneš se do většího města, kde budeš moci pracovat, nejprve asi na nějaké nekvalifikované pozici, postupně i v oboru. Na koleji budeš bydlet levně, případně si najdeš levné spolubydlení.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit