Co jste dostali k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malike
Extra třída :D 13232 příspěvků 25.12.18 10:13
Co jste dostali k Vánocům

Když tu čtu od rána negativa tak chci řešit to že štědrého dne to pozitivní. Tak z jakého dárku máte nejvíc radost?
Jaký dárek se nejvíce líbil rodině a bude reklamace či výměna?

Nakonec byli u nás svátky pohodové i když to chvilku nevypadalo.
A až na babičku která remcala snad víc než jindy že utracime moc a jednu reklamaci to byl pohodový večer…
Můj malej autista s radostí běžel sfouknout svíčky a až pak zaregistroval, že jsou darky.
Já dostala dárky dle mého přání a nejlepší a nejhezčí dárek a ani ne nejlevnější bohužel jde na reklamaci. Reproduktory…ne­funguje jeden reprák. Ten druhý mi teda ukázal jak úžasně hraje a tak si budu muset počkat.
Ale i jinak jsem spokojená..mám ze všeho moc radost. Mamka jako velký dárek dostala satelit i s ročním předplatným od skylinku.plus drobnosti. brácha zase Drona..plus drobnosti.
Syn teda díky autismu to nějak vzal vlažně a jede si zase to svoje.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Medičkaa
Kecalka 227 příspěvků 11 inzerátů 25.12.18 10:19

U nás se výměny ani reklamace naštěstí nekonají :) dostala jsem knížku a cd co jsem si přála a pár věcí do kuchyně. Největší radost jsem měla z dětí, když jsem viděla že jsme to letos fakt trefili! Holky měly velkou radost ze všeho (což u nich není moc obvyklé) a syn sice nechtěl trhat papír ale když mu to holky rozbalily taky se na všechno hned nadšeně vrhnul :) partner, tchýně a švagrová snad byly taky spokojené a i ta letošní nová pohádka byla docela pěkná takže za mě krásné Vánoce! :srdce:

divine woman
Echt Kelišová 9749 příspěvků 25.12.18 10:21

My už jsme doma všichni dospělí, takže jsme se na většině dárků domluvili, radost máme i z drobností jako jsou ponožky nebo sprcháč. Největší radost jsem měla z knih a oblíbeného parfému. :mavam:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33796 příspěvků 25.12.18 10:23

S Ježíškem jsem spokojen. Dostala jsem,co jsem si přála (knížku, tenisovou raketu) a i nějaké překvapení (parfé, oblečení). Bohužel večer mu pokazil telefon, který mi spadl tak šikovně, že se definitivně rozbil displej a tak jsem si dneska udělala náhradního Ježíška a pořídila si nový mobil.

Šarlota4
Extra třída :D 10302 příspěvků 25.12.18 10:24

Jja jsem taky moc spokojena. Vsechno probehlo pohodove. Dcera minuly rok vic skakala u sttomecku, ale neni v kondici. Mela radost ze vseho a se vsim si postupne pohrala, vecerka tedy u nas byla hoodne pozde. Jako obvykle manzel bodoval, dostala jsem kozenou kabelku, drogerii, poukaz na hadry a profi kavovar. Tim mi vyrazil dech. Bohuzel dnes jsem lehla totalne nemocna, tak si uziju darky pozdeji.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 1 inzerát 25.12.18 10:27

Manžela rodina také byla spokojená. Nejvíc asi babička, které jsme se složili na novou televizi. Ta byla opravdu překvapená :srdce: K nám přijde Ježíšek až dneska k večeru (manžel měl včera noční) a jsem docela napnutá, jak se to vydaří. Jak budou děti nadšené. Z mých dárků mám já největší radost z wellness pobytu v Liberci. A mobilu. Konečně budu moct dělat pěkné fotky. A k mé rodině jedeme slavit až o víkendu, tak snad se budou líbit dárky i jim.

Králičice
Extra třída :D 13289 příspěvků 25.12.18 10:36

@Malike - já manželovi mimojiné dala i tričko, které má dírku ve švu, ale naštěstí jsem si zaplatila prodlouženou záruku pro výměnu do 10.1(záruka stala 20kč). Jinak se tričko líbilo a nejvíc byl manžel v šoku z pokazu na řízení letadla.. Prý žádný „wow“ dárek nečekal.

Kriss Tina
Kelišová 7095 příspěvků 25.12.18 10:40

U nás spokojenost :) chlap dostal model letadla hned večer začal skládat, syn si asi do půlnoci hrál se vším co dostal, já dostala pravou perlu, ještě zavřenou v mušli :D pak nějaké praktické dárky na těch sme byli domluveni :) co sem dávala já tak ségře se nejvíc líbila sada luxusní kosmetiky a u našich měl úspěch fotokalendář :D

Malike
Extra třída :D 13232 příspěvků 25.12.18 10:41
@Králičice píše:
@Malike - já manželovi mimojiné dala i tričko, které má dírku ve švu, ale naštěstí jsem si zaplatila prodlouženou záruku pro výměnu do 10.1(záruka stala 20kč). Jinak se tričko líbilo a nejvíc byl manžel v šoku z pokazu na řízení letadla.. Prý žádný „wow“ dárek nečekal.

Tak tomu říkám wow :mrgreen: a tyhle momentky jsou fakt skvělé,když má druhý radost :pankac:

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 25.12.18 10:41

V mojem věku už je největší dárek radost vnoučat. Dřív jsem to považoval za klišé, ale je to tak.

levandule23
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 25.12.18 10:42

Já toho letos dostala tolik, že mám až výčitky, že mí blízcí tolik utráceli. Ale jsou to všechno nádherné dárky, už teď vím, že všechny na 100% využiju. Dostala jsem spoustu věcí do kuchyně (váhu, elektrický gril, atd.), kosmetiku, knihu, diář, fén, a plno dalších věcí. Největší radost mi ale stejně udělalo, když ostatní vybalovali dárky ode mě :-)

Netopirek
Echt Kelišová 8239 příspěvků 25.12.18 10:48

Já dostala knihu a mobil. Chlap termohrnek a tepláky. A dvě knihy na zpestření sexu ;)

Děti měli radost že všeho a nejvíc z dárků třech druhých :mrgreen:
Prostřední si hrála s chodítkem 3. Nejstarší vlačkodráhou prostřední. A 3. s balícím papírem. :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 25.12.18 10:56

U nás byla radost ze všeho. Štědrý den jsme přežili ve zdraví, i když to tak ráno úplně nevypadalo. :mrgreen: Kluci byli příšerně nervózní, prostředního bolelo břicho už od neděle a batole neustále obšťastňovalo stromek, tak jsem se bála, že padne k zemi dřív, než pod ním budou dárky a ty dva starší z nervozity raní mrtvice. :P

Večer ale zavládla spokojenost, radostné skákání a prostředník pronesl, že tohle jsou ty nejlepší Vánoce. Kluci si nejvíc přáli hasičskou stanici Playmobil a to jim Ježíšek splnil, dostali taky PS4, tak už tady dneska mastí auta a myslím, že z nich má radost i tatínek. :mrgreen: Batoleti (15m.) bylo tak nějak všechno jedno, radost měl z nových hraček i kusu papíru úplně stejnou. Já mám ale radost, že se mi pro něj podařilo sehnat Utukutu houpačku a dostal ji pod stromeček, protože byly beznadějné vyprodané a pořadník u výrobce až do ledna. Nakonec jsem ulovila poslední kus na jednom eshopu, ač jinou barvu, než jsem chtěla.

Manžel i já jsme byli spokojení. Já dostala vše, co si přála. Nový skládací deštník, láhev dobrého vína a několik knížek. Manžel dostal ode mě školu smyku, z toho byl překvapen, nic takového nečekal. Dostal jednodruhovou skotskou, kterou chtěl vždy ochutnat, kvalitní zrnkovou kávu a laserové ukazovátko, co potřeboval k prezentacím do práce.

Zkrátka u nás vydařené, spokojené, relativně pohodové. ;)

mama67
Kecalka 207 příspěvků 25.12.18 10:58

Tak já jsem měla upřímnou radost jak děti měly jiskry v očích když rozbalovaly. Partner si přál peněženku, diář, let ultraplanem,mikinu, tak to dostal..plus ještě něco navíc. Mno já jsem si taky přála voňavku,ale dostala jsem jinou, knihu od spisovatele kterýho jsem ještě nečetla tak zatím jen na ochutnávku a dostala jsem od něj 4knihy tak snad mě to chytne :D a bižuterii která se mi při rozbalování rozpadla v ruce.. přála jsem si gramofon,ale nedostala jsem ho..mno takže shrnuto podtrženo - ať si přeju co si přeju,můj chlap je asi úplně natvrdlej a hluchej,protože to Ježíšek stejně nedonese :laughing: zamrzelo to,ale jinak je zlatej. Občas je zralej na pánvičku po hlavě,ale jinak dobrý :joy: :joy: :joy:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 25.12.18 11:01

Nase holka ma největší radost z kuchynky. Od sedmi od rana jeste neprestala varit :D Jinak ma velky úspěch taky chodici plysovy pejsek. Ja jsem dostala predplacenou poukazku do sportovniho obchodu na zimni boty a kalhoty na lyze. To jsem si prala :) A hromadu dalsich mekkych darku a nějaké knizky. Od nasich rodicu jsme s muzem dostali sadu znackovych hrncu, to me taky potesilo. Ty nase uz jsou hrozne.. Takze u nas jezisek ok :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >