Co jste dostali k Vánocům

Napsat příspěvek
919
25.12.18 11:03

já největší radost měla z bundy, kterou jsou si sama nadělila pod stromeček :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12335
25.12.18 11:07

ja dostala mobil od manzela :hug: , na stary si stezuju uz dlouho, ma spatnou baterku a nejde moc nabijet, ale domlouvali jsme se, že to jeste nechame, že s nim fungovat zatim muzu … mela jsem vybranej jeden, novinka na trhu, tak jsem rekla, pockam rok nebo aspon půl roku, ona cena klesne aspon o par tisic, no a ja ho nasla pod stromkem vcera 8o koukala jsem jak blazen, o tom, ze je mimo nas domluveny vanocni limit ani nemluvim :P manzel prekvapil, pry ho koupil uz v rijnu, uplne jsem cumela, ze to udrzel v tajnosti, on je strasna kecka, ale pry to bylo narocny… :lol:

jinak my davali, mimo jine, poukaz na babicku a dedu, takze radost velika :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 11:14

tak já letos padla na zadek :lol: zítra odletame všichni do Vietnamu :pankac: :dance: chtěli jsme tam tráviť cele svátky, ale nejstarsi dcera si přála trávit Vánoce doma, protože miluje tu atmosféru a vše kolem :palec: takze jsme to odpískali, s tím, ze půjdeme jindy :lol: no… neměla jsem tušení, ze to “jindy” bude tak brzy :lol: :potlesk: manžel je prostě mistr překvapení :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
48786
25.12.18 11:17

Od muze tri velke noze (o ty jsem si rekla, ze stara kudla se rozpada), vonavky, kabelku, notas a kabelku na notas, mys. Notas jsem cekala, protoze jsem omylem zahledla v satne krabici. Taska k nemu je skvela. Ja myslela, ze je to normalni kabelka a to je k nemu. Uz jsem se videla, jak si ji vezmu do prace :mrgreen:.
Vcera jsem si nahodne v Pepcu nasla dve delsi tricka, ze nocni kosile, kdyz jsem je sla platit, tak se predbehl a doma mi to letel zabalit. Uz jsem v jednom i spala, je pohodlne.
Od svagrove pyzamo (dl. kalhoty a triko s dl. rukavem). To nemam rada na spani, je mi pak horko. A spolecne do loznice prosteradla a povleceni. Ja koupila dve a muj muz dve :). Jsme se zasmali u stromku, ze mame stejne myslenky.

Příspěvek upraven 25.12.18 v 11:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
25.12.18 11:18
@Anonymní píše:
tak já letos padla na zadek :lol: zítra odletame všichni do Vietnamu :pankac: :dance: chtěli jsme tam tráviť cele svátky, ale nejstarsi dcera si přála trávit Vánoce doma, protože miluje tu atmosféru a vše kolem :palec: takze jsme to odpískali, s tím, ze půjdeme jindy :lol: no… neměla jsem tušení, ze to “jindy” bude tak brzy :lol: :potlesk: manžel je prostě mistr překvapení :potlesk:

Tak to je hezký dárek…mam v plánu takhle jednou odcestovat s rodinou za teplem někam taky..i když Vietnam to nebude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
25.12.18 11:33

A co peníze? Dostal někdo? Já co rok dostávám 2000,– od babičky takže jsem stím letos zas počítala a do předu si koupila z úspor hry na Xbox :mrgreen: takže doma to teď vypadá tak že si všichni hrajeme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12335
25.12.18 11:36

@Malike manžel dostal od matky tisicovku (ona s internetem neumi a do obchodu nechodi, ale chce neco dat no…) a my dáme synovcovi, ktereho vidime asi 2× za rok 500. pubertak, at si koupi, co se mu libi. jinak penize na vanoce nevedem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 11:40
@Malike píše:
Tak to je hezký dárek…mam v plánu takhle jednou odcestovat s rodinou za teplem někam taky..i když Vietnam to nebude :mrgreen:

Jo, nádherný, Vietnam byl muj nápad, kdyz jsme to zvažovali na svátky :palec: moc se těším a dovolenou už opravdu potřebujeme :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.18 11:42

@Malike či se týče peněz, tak nejstarsi dostává od pradedy 500,– a já dostávám do našich cca 3000,– , protože nevědí, co mi koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
4214
25.12.18 11:43

Rodinnou klidnou atmosféru radosti a smíchu,že jsou všichni zdraví i moje dcera.Tohle je pro mě ten nejkrasnejsi dárek k Vánocům. :) :hug: Ostatní věci co chci si koupím i sama,už jsem dospěla a výdělečně činná. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49896
25.12.18 11:47

@Malike :mavam: :mavam: já se u malého naštěstí trefila a měl radost. Dostal vše s mašinkou Tomášem a největší radost měl ze svítící mašinky :mrgreen: Vše si večer nanosil do postele a i přes prášky na spaní usnul o půlnoci :mrgreen: :mrgreen: . Všichni dostali to co chtěli takže u všech spokojenost a já asi taky celý rok byla moc hodná :mrgreen: Vali se prý líbí vše :lol: jen teda vše natahala do postele :mrgreen: . nejstarší pořád jestli dostane tu mikinu a ty trika co chce, manžel mu vždy řekl že netuší že on dal peníze a maminka nakoupila tak prý že to asi nedostane a včera jsem mu ještě řekla jaká mikina? :mrgreen: Takže z mikiny radostí skákal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2130
25.12.18 11:49

jsem spokojená,dostala jsem telefon,kabelku,parfém,nějakou kosmetiku.. myslím,že i zbytek rodiny je spokojený,nejvíc mě dostalo když muj desetileté bratr vytáhl ze skřínky schovaý dva dárečky zabalený v papíře a v tom pro mamku deodorant a propiska a pro mě taky deodorant a kužka na obočí s hřebínkem,a že trefil i deodoranty které používáme,tak jsme myslely s makou že vidíme špatně obědvě,to teda jsme nečekaly,že by za svoje eníze šel a něco vybral a zabalil,a ještě schoval 8o 8o ale jinak vánoce si chválím a jsem ráda,že proběhly,tak jak proběhly :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49896
25.12.18 11:50

@Malike obálku dává tchán, pro děti mu vždy připravím zabalené dárky aby jim něco mohl předat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
25.12.18 11:51
@Markéta80 píše:
@Malike :mavam: :mavam: já se u malého naštěstí trefila a měl radost. Dostal vše s mašinkou Tomášem a největší radost měl ze svítící mašinky :mrgreen: Vše si večer nanosil do postele a i přes prášky na spaní usnul o půlnoci :mrgreen: :mrgreen: . Všichni dostali to co chtěli takže u všech spokojenost a já asi taky celý rok byla moc hodná :mrgreen: Vali se prý líbí vše :lol: jen teda vše natahala do postele :mrgreen: . nejstarší pořád jestli dostane tu mikinu a ty trika co chce, manžel mu vždy řekl že netuší že on dal peníze a maminka nakoupila tak prý že to asi nedostane a včera jsem mu ještě řekla jaká mikina? :mrgreen: Takže z mikiny radostí skákal :mrgreen:

Když on se na to ani nekouk..pokladnu jsem mu strčila před čumák a i tu tramvaj co miluje…odebral se ke svíčkám a foukal je :roll:
Pak proudil 15 minut že chce zase foukat :roll:
80% dárku ani nezaregistroval. 8o tak časem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48786
25.12.18 11:53
@Malike píše:
A co peníze? Dostal někdo? Já co rok dostávám 2000,– od babičky takže jsem stím letos zas počítala a do předu si koupila z úspor hry na Xbox :mrgreen: takže doma to teď vypadá tak že si všichni hrajeme :mrgreen:

To teprve prijde. Mi urcite penize nesmrdi, takze je klidne dostanu :).
Chceme poridit a zabudovat bazen, takze to bude na nej, kdyz dostaneme penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama