Co mužů udělat já?

Anonymní
24.5.16 08:25

Co mužů udělat já?

Už nevím jak dál…

Máme ve vztahu už delší dobu problémy, nejvíc po početí poslední dcery, kdy ji manžel nechtel.Jako vrchol všeho se provalilo, že jsem si vzala půjčku bez jeho vědomí a od te doby mám doma peklo. Rekl mi, že rozvádět se nechce, ale ze tím, že sem mu zkazila život ho on teď zkazí me ale pokud k rozvodu dojde, vezme mi deti a me posle bud do blázince jako ne svéprávnosti nebo do vězení, za to, že sem ho podvedla. Svou chybu sem uznala, nabídla řešení, ale drží me doma, vzal mi doklady, telefon, nemůžu ani k sousedům zavést deti na návštěvu, otvírá mi dopisy…Před týdnem jsem se pokusila odejít k našim, ale než sem stihla vyzvednout syna žes školy, dojel si pro nás ale od tě doby nemůžu vůbec nikam…ted po celý domě hledá všechny účtenky ale doklady, který si dokládá, aby to mezi ohledně použít u soudu…vůbec nevím, co se bude teď dit…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2330
24.5.16 08:32

To by mě zajímalo na co sis brala půjčku za zády manžela???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639

Máš telefon, normálně bych zavolala policajty a odstěhovala se k rodičům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341

Co to jako sakra je??? Jsou sousedi doma? Šlo by je požádat o telefon aby jsi zavolala někomu z rodiny o pomoc? Nebo prostě jen čekej až půjde někdo kolem a požádej o pomoc, zavolání. Tohle je hrůza, normálně bych ho udala na policii za omezování osobní svobody!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.16 08:33
@Anonymní píše:
Už nevím jak dál…Máme ve vztahu už delší dobu problémy, nejvíc po početí poslední dcery, kdy ji manžel nechtel.Jako vrchol všeho se provalilo, že jsem si vzala půjčku bez jeho vědomí a od te doby mám doma peklo. Rekl mi, že rozvádět se nechce, ale ze tím, že sem mu zkazila život ho on teď zkazí me ale pokud k rozvodu dojde, vezme mi deti a me posle bud do blázince jako ne svéprávnosti nebo do vězení, za to, že sem ho podvedla. Svou chybu sem uznala, nabídla řešení, ale drží me doma, vzal mi doklady, telefon, nemůžu ani k sousedům zavést deti na návštěvu, otvírá mi dopisy…Před týdnem jsem se pokusila odejít k našim, ale než sem stihla vyzvednout syna žes školy, dojel si pro nás ale od tě doby nemůžu vůbec nikam…ted po celý domě hledá všechny účtenky ale doklady, který si dokládá, aby to mezi ohledně použít u soudu…vůbec nevím, co se bude teď dit…

píšeš tu to samé už po několikáté, dostává se Ti stejné odpovědi. Zavolej policajty - nahlaš ho. I když jsi hloupá a udělala jsi kraviny, nikdo se k Tobě nemůže takhle chovat - zavírat Tě doma atd.. vem děti, odejdi, dej návrh na péči - klidně střídavou. Nevezmou Ti je - nechlastáš, nefetuješ. Jestli potřebuješ pomoct, jdi do azyláku, obrať se na ospod atd.. Nikdo Ti nemůže brát doklady, zavírat Tě doma. KOlik diskuzí ještě založíš, než Ti to dojde? Psychické týrání je forma týrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.16 08:34
@Anikaa02 píše:
To by mě zajímalo na co sis brala půjčku za zády manžela???

na kraviny, už to tu psala. Ale pořád to neznamená, že ji má brát doklady a zavírat ji doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
24.5.16 08:35

Mate velke dluhy? Tvou vvinou? Kolik sis půjčila, omezi to hodne vas rozpocet? Bud teda opravdu delas věci, které by nesnesl nikdo a hodne vas omezi a nebo mas chlapa magora..ted kde je ta pravda…no kazdopadne zavírat by te nemel, i když mozna mu dosla trpelivost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8021
24.5.16 08:36

A kolik to dohromady bylo, ze nastala tak extremni reakce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
24.5.16 08:36

@martina.se Jo to neříkám, on omezuje její osobní svobodu. Jiné diskuze jsem nečetla, takže mě to tak napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
24.5.16 08:37
@martina.se píše:
na kraviny, už to tu psala. Ale pořád to neznamená, že ji má brát doklady a zavírat ji doma.

Ja bych si téma dokladama nebyla tak jista…jsou lide, nemocni, co pproste musí neustale utrácet…třeba je zakl. jednou z nich..dovedes si představit mit partnere, co neustale bere peníze na kraviny a pak není doma co jist?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18074

Když ti nechal přístup k internetu tak to tak horké nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515

Jak vysoká byla ta půjčka?
Jinak na to samozřejmě právo nemá, nahlásit policajtům, odejít k rodičům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
24.5.16 08:38

Tyran, šla bych na policii nebo bych ji zavolala, když jí drží doma.Nebo to nějak udělat přes sousedy, nějakej způsob by se snad našel, ale rozhodně bych takle dál nežila!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
24.5.16 08:38

Ještě mě napadá, pokud nemáš jak rodině nebo nějaké kamarádce zavolat napiš číslo a co mám říct a já zavolám. Musíš se dostat pryč, klidně zavolat zámečníky, že tě třeba omylem manžel zamknul doma. Je mi tě moc líto, tohle je pro tebe hrozné i když jsi udělala chybu tohle se nesmí dělat i kdyby co by. Napiš sz pokud nemáš kam jít tak to nějak vymyslíme, můžu někomu zavolat, zjistit volná místa v azylu nebo ti sehnat nouzové bydlení. Nicméně musíš pryč!!! Kdyžtak se ozvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
24.5.16 08:40
@marra2 píše:
Ja bych si téma dokladama nebyla tak jista…jsou lide, nemocni, co pproste musí neustale utrácet…třeba je zakl. jednou z nich..dovedes si představit mit partnere, co neustale bere peníze na kraviny a pak není doma co jist?

To je sice hezke, ale reseni je jine. Nikomu nesmis sebrat doklady a nikomu nesmis nechat sve doklady, ani do zastavy.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama