Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Hodaka píše:Barca12345 píše:nejsi debil, já ho viděla takyRyBANA píše:Prisaham ze to byl anonym!!!!Barca12345 píše:Jakej anonym?ynax píše:Boze to je zase anonym… Erbova se ti jevi jako zlatokopka? Ja myslim, ze se na urcitou uroven dostala sama a Repka ji k tomu nijak nepomohl…
no jo, bohužel někteří jsou atraktivní jen proto, že mají peníze., Kdyby je neměli, tak o ně dotyčná ani nezakopne. Zlatokopky jsou ale taky takové, co jdou po ženatých chlapech. Chlap po 40cítce, podnikatel s rodinou a dětma. Ona vidí, že dostane všechno, co bude chtít. Chce dítě, normální chlapi ji nezajímají, protože by musela vedle nich makat, takže je ochotná podržet v posteli za vše ostatní. Chce ho co nejdříve rozvést a počít s ním dítě - pak ví, že bude zajištěná - stačí se podívat okolo sebe - máme jednu v blízkosti, pak např. Erbová a další.....![]()
![]()
Mi nerikejte, ze uz jsem taky „debil“…
leda že by sme byli debilky dvě
nikdo není debil. Já dala příspěvek, pak mě citoval anonym a přidal svůj příspěvek a pak to někdo opět citoval a první dva příspěvky spojil v jedno
, ale není to jedno?
Já si myslím, že to snad není ani možný, aby se ženská spustila s někým, kdo jí nepřitahuje a nelíbí se jí. Ale věřím, že prachy asi prostě dokáží někoho udělat atraktivnějším.
Mně se teda povedl opak. Můj první přítel byl vcelku normální, žádný velký boháč, ale snob. Rozešla jsem se s ním a řekla si, že tohle ne. Další přítel (10let zpátky) na mě z počátku působil jako chudý studentík. Po měsíci jsem pochopila svůj omyl. Jeho dům? Palác. Jeho auto? No neskutečné. Bylo mu 25let a byl ve svém oboru jednička. Chytla jsem trému a neustála to. Teď bych si takový bonus užila jinak
Ale mám úplně jiného a hlavně milujícího a milovaného přítele a čekáme prcka a oba jsme schopní se o sebe postarat a žít spokojeně a to stačí
A klepu, aby nám to vydrželo ![]()
jo, taky znám, můj exmanžel
a o stávajícím to někteří nepřející taky vykládají, že si mě hned zkraje vztahu zbouchnul(jakoby to chlap tak mohl ovlivnit, když je ženská na práškách), aby mě měl jistou a příjem taky, když je na štíru s prachama :/