Co se stalo s mým synem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.11.21 15:09

Co se stalo s mým synem?

Ahoj holky,

máme skoro pěti měsíčního syna a poslední tři dny je jak vyměněny. Neustále mrčí, nebaví ho nic, ani to, co ho dřív bavilo. Bývá více unavený, ale spát nechce, když už spí, tak krátce. Dělá mosty, různe se propina, pořád si cpe něco do pusinky a slinta, dásně ale beze změny. Dneska jsem mu dala gel z bylin na zoubky a taky homeopatika Camillia, do kterých moc šancí nedávám.

Myslíte, že zoubky? Budu mít doma zase svého hodného chlapečka? Už dochází síly.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2467
6.11.21 15:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

máme skoro pěti měsíčního syna a poslední tři dny je jak vyměněny. Neustále mrčí, nebaví ho nic, ani to, co ho dřív bavilo. Bývá více unavený, ale spát nechce, když už spí, tak krátce. Dělá mosty, různe se propina, pořád si cpe něco do pusinky a slinta, dásně ale beze změny. Dneska jsem mu dala gel z bylin na zoubky a taky homeopatika Camillia, do kterých moc šancí nedávám.

Myslíte, že zoubky? Budu mít doma zase svého hodného chlapečka? Už dochází síly.

Je to dítě, které se nějak vyvijí a krom toho ještě neumí mluvit, takže jedině jak může vyjadřit své pocity je mručení…To ale neznamená že není hodný…pořád hodný je jedině tak robot :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25203
6.11.21 15:34

Děti nejsou panenky, čím víc se vyvíjí, tím víc vnímají - reagují na svět okolo sebe. zatímco novorozenci stačí obvykle teplo, plenka a prso, větší děti už může víc věcí „rušit“.
Může být nastydlý, můžou to být koliky, může reagovat na tisíc různých věcí, může ho rozčilovat, že něco chce, ale ještě si neumí říct ani tam dojít, nedosáhne na zajímavou věc třeba… já vždycky říkám, že můžeme okolo něj tancovat týden a pak zjistíme, že ho škrábe cedulka na bodýčku :D :D
Hlavně si neříkej „kde je ten můj hodný chlapeček“, je pořád hodný, jen už prostě není ležící spící novorozeneček ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6468
6.11.21 15:42

Zuby

připrav se.. to je jen začátek.. obrnit se, nakup gely, kousátka, chladítka a miluj ho furt stejně :srdce: prostě ho to bolí..
a NE - denní novorozenec se ti už nevrátí Nikdy,
stejně jako mně se nikdy nevrátí tříletá holčička ze školky nebo copatá nadšená prvačka..
nevrátí se, protože rostou a mění se (a to je dobře)
momentálně mám doma dvě pubošky, co se buď skrývají nebo se hádají nebo jedna furt zatahuje žaluzie a halí se do o tři vel. větších hader..
a tohle se mi taky nevrátí.. ;) až budou někde na kolejích, tak třeba s láskou vzpomenu i na tu šílenou pubertu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
6.11.21 16:06
@Lucy75 píše:
Zubypřiprav se.. to je jen začátek.. obrnit se, nakup gely, kousátka, chladítka a miluj ho furt stejně :srdce: prostě ho to bolí..
a NE - denní novorozenec se ti už nevrátí Nikdy,
stejně jako mně se nikdy nevrátí tříletá holčička ze školky nebo copatá nadšená prvačka..
nevrátí se, protože rostou a mění se (a to je dobře)
momentálně mám doma dvě pubošky, co se buď skrývají nebo se hádají nebo jedna furt zatahuje žaluzie a halí se do o tři vel. větších hader..
a tohle se mi taky nevrátí.. ;) až budou někde na kolejích, tak třeba s láskou vzpomenu i na tu šílenou pubertu ;)

Ty xxl hadry, to dělá teď moje devítiletá :lol: :lol: aasi móda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
6.11.21 16:07

Tři dny a docházejí síly :lol: už to holt není novorozence co jen spi. Ono se to vzdycky trochu zlepší aby pak rodiče dostali další facku něčím lepším :nevim: a ne, už to nikdy nebude to věcně ležící roztomilé miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
6.11.21 16:10

@welovefashion já dneska vlezla do OC a cumela jsem na tu módu. Lidi snad přes lockdown zapomneli jak se oblika normalne. Ty hadry at už nepadnouci, šílene pytle, další velblouda na leginech a jedna… no tak jsem měla nutkani se zeptat jestli má zrcadlo, fakt strašák do zelí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat