Co si koupit v USA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:48
Co si koupit v USA?

Letime na 8 dni do NY a jeste nikdy jsem v USA nebyla. Jako maniak shopaholic uz mam par typu, co si koupit z kosmetiky a v drogerii. Dejte mi jeste nejaky typ, po cem se podivat… planuji si koupit svoje oblibene bezecke boty, veci na behani. Co jste kupovali vy? Hodlam to pojmout pul na pul - poznavani NY, muzea, galerie, ale aspon 2,3 dny nakupy :-)

Reakce:
jkra
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 13.02.19 19:50

Toho je. Obleceni, kosmetika. Ulovky typu saty TH za 10$ a tak. Uvidis na miste.

pecenaBrokolice
Kecalka 126 příspěvků 13.02.19 19:51

Já tam nejvíce utratila za jídlo a oblečení. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:53

Dobre :-) tak kam na ty ulovky jit :-) strategicky mame hotel 100m od Macy’s :mrgreen:

Pavčí
Závislačka 2895 příspěvků 13.02.19 20:00

Macy’s je sice fajn, ale žádné velké slevy nečekej…nám se nejlíp nakupovalo v Marshalls a TJMaxx. Jo a super věci měli v Nordstrom Rack :sunglasses:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 20:04

Ne, ze by me nepotesily slevy, ale jde mi spis o obleceni, kosmetiku, jidlo… cokoliv, co u nas neni a mela bych to objevit :-) ale do TJMAXX zajdu. Mozna si dojedu i do New Jersey do outletu.

jkra
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 13.02.19 20:09

Hele uvidis.ja si vzdycky vezu neco, co me nenapadlo.

Lenka_Hal
Kelišová 6962 příspěvků 13.02.19 20:12
@Pavčí píše:
Macy’s je sice fajn, ale žádné velké slevy nečekej…nám se nejlíp nakupovalo v Marshalls a TJMaxx. Jo a super věci měli v Nordstrom Rack :sunglasses:

Presne tak. Oni teda Marshalls a TX Maxx patri stejnemu majiteli, jsou si hodne podobne. Macys pokud nemas jejich kartu, tak je to zbytecne drahy. Jeste kdyby si videla nekde Boscov', tam se taky obcas nakupuje velice dobre. :think:

Lalelale
Závislačka 3501 příspěvků 13.02.19 22:39

Já si v Macy's koupila kabelky, které mi i po letech každý obdivuje, a pritom staly treba 30-40 dolarů. Teď se mi už jedna trhá a hned bych si tam zašla znovu :D a taky oblečení. Ale třeba partner má rád jednu konkrétní značku a říkal, že co si koupil za půlku běžné ceny v NY se mu taky hrozně rychle obnosilo a osoupalo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >