Platba podvodníkovi předem na účet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 15:33
Platba podvodníkovi předem na účet

Ahoj, máte někdo zkušenost, že jste něco zaplatili předem na účet, ale byl to podvod a ani peníze a ani zboží samozřejmě nemáte.. Má cenu jít vůbec na policii nebo se spíš smířit s tím, že nedostanu ani jedno? :zed: :zed: :zed: :nevim:

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5642 příspěvků 12.02.19 15:37

Cenu to má, protože vás může být víc a v tu chvíli se to spojí a z přestupku to může být trestný čin. Ovšem záleží kolik jsi zaplatila..

LennyL1
Kecalka 487 příspěvků 12.02.19 15:38

Ano, mám zkušenost starou pár let. Platba předem na účet za hračky k Vánocům nějaké ženské, vypadala důvěryhodně dle komentářů, toto totiž normálně nedělám a už také nikdy neudělám. Nic nepřišlo a už se samozřejmě neozvala, účet smazala, dohledat se mi ji nepodařilo. Bylo to asi za dva tisíce, takže na policii ani nemá smysl chodit. Tak jsem tam aspoň napsala varování, že od této baby nikdy neobjednávat. Ale jak si člověk může být jistý, jestli si nezaloží další účet pod jiným jménem. Stejně i tamto určitě nebylo pravé. Je to zkušenost.

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3493 příspěvků 12.02.19 15:49

Má. Kdysi jsem se napalila a tomu člověku poslala dost detinskou výhružku, že ho udám coice a podam ts :lol: nicméně to zabralo a podvodník zboží běžel koupit a poslal ho :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 16:07

Asi záleží kolik jsi platila.. ale nějak to nemůžu pochopit proč někdo někomu platí něco předem když to je každou chvíli že se jedná o podvodníky :think:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34467 příspěvků 12.02.19 16:22

když to je přes nějaký oficiální server, třeba aukro nebo mimibazar, tak tam si moc nedovolí tě podvést. stačí pohrozit špatným komentářem a penízky se vracejí - opakovaná zkušenost.

Kelsey
Hvězda diskuse 45253 příspěvků 12.02.19 16:32

Ne, protoze vzdy predem hlasim, ze koupim v pripade dobirky, ze poslu na ucet postovne a zbytek dobirka. Bud pristoupi na podminky nebo ma smulu, at proda jinde.
Loni mi jedna svin. e prasiva od Prahy (pardon, ale to nejde slusne). Poslala koleckove brusle, ale v takovem stavu, ze to slo rovnou do popelnice. Na e-mail mi hvezda odpovidala ve smyslu, ze opravdu, ale ja posilala krasne brusle a kolecka nechybely. Fotku mela udelanou, aby to neslo videt. Takze taky se mi podarilo naletet. Jeste dnes jsem nastvana, kdyz si vzpomenu.

lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 12.02.19 16:35
@Anonymní píše:
Asi záleží kolik jsi platila.. ale nějak to nemůžu pochopit proč někdo někomu platí něco předem když to je každou chvíli že se jedná o podvodníky :think:

A já zase nechápu proč to píšeš jako anonym?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >