Co teď dál? zavolat?

Anonymní
14.8.20 15:48

Co teď dál?

Ahoj holky,
doufám, že mě neodsoudíte jak je tady většinou zvykem, ale už došlo i na mě :zed: Je mi 24 let, s přítelem jsme 2 roky, jemu je 28. Bydlíme spolu přes rok. Docela si rozumíme, je hrozně fajn člověk, hodný, pořád se někomu snaží pomoct, přijde mi, ale že až na úkor sebe… Kašle na sebe, jí nezdravě, postava ani ne tlouštík, ale takový oplácaný hubeňour :lol: Oblečení neřeší, dokáže chodit v jedné mikině celý rok, i když jich ode mě dostal už několik a i jsem mu říkala, jestli by třeba nechtěl trochu obměnit šatník… prý nosí tuhle rád :roll: a to není jen o mikině, prostě celkově moc vzhled neřeší… ale povahově je fakt fajn, dokáži se s ním zasmát i pokecat o vážných věcech, ale ten jeho vzhled mi tak trochu od začátku vadí, ale myslela jsem, že ho trochu zpracuji, on jinak škaredý není, jen kdyby se trochu snažil… Pracuje ve strojírenství, takže plat spíš takový těžký podprůměr.
Já dělám asistentku výrobního v jedné větší firmě, takže jsem v tom spíš pravý opak, musím se o sebe starat, většinou šaty atd. a pak vypadám vedle něho, no tak trochu… :D
Ale teď k věci, myslela jsem si, že jsem naprosto v poho, ale měli jsme ve firmě oslavu výročí založení a bylo to dost velké, bylo tam přímo plno obchodní partnerů i z jiných firem a tak.. Pila jsem s holkami z oddělení, sranda a po půlnoci mě oslovil u baru týpek tak okolo 30 let, namakaný, značková košile prostě lámač srdcí… Hrozně fajn se s ním povídalo a tak jsme kecali snad ke třetí hodině raní. Pak jsem už začínala být ospalá, tak jsem mu řekla, že pomalu půjdu najít kolegyni, u které spím, a pojedeme k ní… Kolegyně byla na mol a že se jí domů ještě nechce. On se hned nabídl, že mi nachystá jeden pokoj u něj, já už trochu tušila, ale byla jsem dost připitá a kývla jsem na to. Zavolal taxíka, u něj doma načnul ještě víno a kecali jsme no a asi už je jasné jak to dopadlo… několikrát jsem se s ním vyspala :oops: Ráno se jen usmál, dal mi snídani a já frčela domů a myslela, že to prostě byl úlet a už ho nikdy neuvidím…
Včera mi ale došel šéf říct, že příští týden pojedu na školení do firmy XXXXX na dva dny. Bylo mi to pak trochu divné, protože školení v partnerských firmách, když už je, tak většinou jednodenní. Začala jsem si tu firmu googlit a myslela jsem, že mi praskne obrazovka… Generální ředitel je ten muž, s kterým jsem se vyspala. Ve středu ráno se mám hlásit u jeho sekretářky… Je mi úplně jasné, o co mu jde, že mi to zařídil i s alibi..
Já teď řeším, co dál. Chtěla bych ho s tím poslat do ha…, ale zase ve skutku duše si říkám, že to je prostě top chlap mých představ, vzhledově, mentálně, zabezpečený… prostě opak mého přítele a já dál nevím co chci :? Nedokážu se na nic pořádně soustředit, jen přemýšlím jestli se jet,,školit" nebo,,ne".. Nebo mu mám zavolat? Díky za rady… Anonym z pochopitelných důvodů.

Příspěvek upraven 14.08.20 v 15:54

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5510
14.8.20 15:50

Zkráceně a stručně: jeď a užij si to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 15:54

Já bych jela. Ono to nějak dopadne a doma to očividně není uplne super. Ono to nějak dopadne :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
720
14.8.20 15:55

To je jak z erotickýho románu :roll:
Je mi trochu líto tvého partnera. Pokud to teda celý není tak trochu vymyšlený…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
14.8.20 15:55

Top chlap tvých představ? Jeď. Proto máš doma jen přítele, ne manžela a tři děti. Jeď - a nějak to dopadne. Možná to bude trapný, možná si ujasníš, že ten pravý je doma, možná to bude úžasný a možná je to fakt tvůj pan Darcy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4857
14.8.20 15:57

Vsak jiste ze takovy chlap snu bude nezadany a cekat jen na vas. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55956
14.8.20 15:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
doufám, že mě neodsoudíte jak je tady většinou zvykem, ale už došlo i na mě :zed: Je mi 24 let, s přítelem jsme 2 roky, jemu je 28. Bydlíme spolu přes rok. Docela si rozumíme, je hrozně fajn člověk, hodný, pořád se někomu snaží pomoct, přijde mi, ale že až na úkor sebe… Kašle na sebe, jí nezdravě, postava ani ne tlouštík, ale takový oplácaný hubeňour :lol: Oblečení neřeší, dokáže chodit v jedné mikině celý rok, i když jich ode mě dostal už několik a i jsem mu říkala, jestli by třeba nechtěl trochu obměnit šatník… prý nosí tuhle rád :roll: a to není jen o mikině, prostě celkově moc vzhled neřeší… ale povahově je fakt fajn, dokáži se s ním zasmát i pokecat o vážných věcech, ale ten jeho vzhled mi tak trochu od začátku vadí, ale myslela jsem, že ho trochu zpracuji, on jinak škaredý není, jen kdyby se trochu snažil… Pracuje ve strojírenství, takže plat spíš takový těžký podprůměr.
Já dělám asistentku výrobního v jedné větší firmě, takže jsem v tom spíš pravý opak, musím se o sebe starat, většinou šaty atd. a pak vypadám vedle něho, no tak trochu… :D
Ale teď k věci, myslela jsem si, že jsem naprosto v poho, ale měli jsme ve firmě oslavu výročí založení a bylo to dost velké, bylo tam přímo plno obchodní partnerů i z jiných firem a tak.. Pila jsem s holkami z oddělení, sranda a po půlnoci mě oslovil u baru týpek tak okolo 30 let, namakaný, značková košile prostě lámač srdcí… Hrozně fajn se s ním povídalo a tak jsme kecali snad ke třetí hodině raní. Pak jsem už začínala být ospalá, tak jsem mu řekla, že pomalu půjdu najít kolegyni, u které spím, a pojedeme k ní… Kolegyně byla na mol a že se jí domů ještě nechce. On se hned nabídl, že mi nachystá jeden pokoj u něj, já už trochu tušila, ale byla jsem dost připitá a kývla jsem na to. Zavolal taxíka, u něj doma načnul ještě víno a kecali jsme no a asi už je jasné jak to dopadlo… několikrát jsem se s ním vyspala :oops: Ráno se jen usmál, dal mi snídani a já frčela domů a myslela, že to prostě byl úlet a už ho nikdy neuvidím…
Včera mi ale došel šéf říct, že příští týden pojedu na školení do firmy XXXXX na dva dny. Bylo mi to pak trochu divné, protože školení v partnerských firmách, když už je, tak většinou jednodenní. Začala jsem si tu firmu googlit a myslela jsem, že mi praskne obrazovka… Generální ředitel je ten muž, s kterým jsem se vyspala. Ve středu ráno se mám hlásit u jeho sekretářky… Je mi úplně jasné, o co mu jde, že mi to zařídil i s alibi..
Já teď řeším, co dál. Chtěla bych ho s tím poslat do ha…, ale zase ve skutku duše si říkám, že to je prostě top chlap mých představ, vzhledově, mentálně, zabezpečený… prostě opak mého přítele a já dál nevím co chci :? Nedokážu se na nic pořádně soustředit, jen přemýšlím jestli se jet,,školit" nebo,,ne".. Nebo mu mám zavolat? Díky za rady… Anonym z pochopitelných důvodů.Příspěvek upraven 14.08.20 v 15:54

To je krásný, jela bych :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
14.8.20 15:59

Já osobně bych to přítelovi řekla na rovinu. Fér to ukončila a pak začala žít podle sebe. Jsi mladá a bez závazků, celý život máš před sebou, tak proč si neužívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7131
14.8.20 16:02

Na školení bych asi jela, jen bych si v hlavě předem srovnala, jestli chci toho svého přítele, nebo toho Supermana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
14.8.20 16:03

Já bych asi nejdřív zjistila, jestli není ženatý a kolik slečinek tahá za nos :think: Jinak strojař vydělává málo? V dnešní době? Brácha je strojař a firmy se o něj perou :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
14.8.20 16:08

A to se tady chlubis, ze budes mit sex s reditelem nebo co je smyslem tohoto tematu?

Jo, jsi nejlepsi, ze ses s nim na firemni party vyspala, urcite jsi byla jeho uplne prvni a on se zamiloval :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
14.8.20 16:10

No byla jsi poslana jako pozornost podniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19736
14.8.20 16:11

Hmmm a pak bude následovat probuzení pokud nemá manželk a děti tak ty můžeš být milenka číslo 99 víš kolik takových sekretářek už možná měl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
14.8.20 16:13

To je jak z telenovely. Ale jestli ke to pravda, dej poslední polibek svému strojaři, zlom.mu srdce a následuj lepého ředitele, se kterým jistě prožiješ nádherný zbytek života ve svitu slunce. :srdce:
Ve 24 jsem taky ještě věřila na pohádky. Bylo to krásné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6686
14.8.20 16:13

Tak jasně, on totiž určitě nikdy nic s žádnou na jiném večírku neměl. Podle mě si prostě na každém večírku chce užít. Nějaká svolná se vždycky najde :mrgreen: a teď si to byla prostě ty.
Na školení jeď, třeba mu o ten sex nejde a je to prostě jenom školení a ty si to moc idealizuješ. A nebo je to super romanticky příběh jak si tě nechá poslat na školení abyste spolu mohly šťastně žít :mrgreen:

Jo a zjistila bych si jestli má manželku. Teda pokud nejsi připravená na roli milenky ale chceš vztah jako takový.

No a pokud ten sex byl dobrý tak jeď, přinejhorším si užiješ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama