Co ten kluk chce?

Anonymní
29.11.18 13:57

Co ten kluk chce?

Zdravím všechny

mám na vás dotaz. už delší dobu se znám s jedním klukem kterej na první pohled vypadá jako namachrovanej blbeček. taky vim že nemá zas tak daleko k tomu aby měl něco s nějakou sukní jestli chápete. jenže já se do něj zamilovala. miluju ho už asi rok. potkáváme se spíš náhodou. třeba na basketu kde hraje v týmu s mym kamarádem. vždycky mi přijde že se na mě tak nějak dívá a snaží se navazovat oční kontakt. už jsme se spolu několikrát vyspaly a já se vždycky cejtila že je to ten pravej. jenže vždycky když k tomu dojde říka my strašně krásný řečičky a jak se mu líbim atd ale pak už se nikdy neozve a nevydíme se zas třeba měsíc. a když bych chtěla tak ani neodepíše nebo nic. no prostě vůbec se v něm nevyznam. on je jinak strašně citlivej když ho člověk blíž pozná ale prostě se snaží asi před ostatníma vypadat drsně. i my párkrát řek že mě miluje ale pak prostě zas třeba mesíc nic. tak se ptam co ten kluk vlastně chce??? dík za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.11.18 13:58

Natvrdo? Zasouložit si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5695
29.11.18 13:58
@Anonymní píše:
Zdravím všechnymám na vás dotaz. už delší dobu se znám s jedním klukem kterej na první pohled vypadá jako namachrovanej blbeček. taky vim že nemá zas tak daleko k tomu aby měl něco s nějakou sukní jestli chápete. jenže já se do něj zamilovala. miluju ho už asi rok. potkáváme se spíš náhodou. třeba na basketu kde hraje v týmu s mym kamarádem. vždycky mi přijde že se na mě tak nějak dívá a snaží se navazovat oční kontakt. už jsme se spolu několikrát vyspaly a já se vždycky cejtila že je to ten pravej. jenže vždycky když k tomu dojde říka my strašně krásný řečičky a jak se mu líbim atd ale pak už se nikdy neozve a nevydíme se zas třeba měsíc. a když bych chtěla tak ani neodepíše nebo nic. no prostě vůbec se v něm nevyznam. on je jinak strašně citlivej když ho člověk blíž pozná ale prostě se snaží asi před ostatníma vypadat drsně. i my párkrát řek že mě miluje ale pak prostě zas třeba mesíc nic. tak se ptam co ten kluk vlastně chce??? dík za názory

Asi sex,bych řekla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26912
29.11.18 13:59

A nejsi třeba nějaká šereda? Jakože tě miluje, chtěl by s tebou být, ale je to natolik povrchní debí*lek, že mu záleží na tom co říkají ostatní a nechce se s tebou po boku ztrapňovat?

Jen tak mezi námi - takový za to nestojí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.18 14:03

@FreeLady12
neřekla bych že sem hnusna a ani on si to podle mě nemyslí. sem z něj zmatena i když vim že on za to nestojí neumim na nej přesta myslet no. je to takový blbý a složitý pro mně

• Nahlásit
  • Citovat
5918
29.11.18 14:05

Sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
29.11.18 14:07

Chce sex a ty mu ho dáváš. Nemá důvod, aby si tě vazil, aby s tebou chodil. Tak si tě neváží a dělá si z tebe matraci. Měla bys to ukončit, myslím si, že tohle nemá zapotřebí žádná holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.18 14:09

takže si všichni myslíte že mně chce jen na sex a vztah s toho být namůže? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
648
29.11.18 14:09

Teda promiň to je příspěvek :))) navazuje oční kontakt a pak následuje už jsme spolu x-krat spali :))) no chce sex a nemá potíž říct holce, kterou tahá za nos, ze ji miluje, aby ji dostal kam chce, takže slovo citlivý mi k němu moc nepasuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
29.11.18 14:10

Sex. Pokud to budeš brát jen jako povyražení a v te posteli za neco stojí, tak směle do nej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.18 14:11
@Anonymní píše:
takže si všichni myslíte že mně chce jen na sex a vztah s toho být namůže? :nevim:

Nemáme křišťálovou kouli. Kolik vám je let a jak jste dospěli k tomu sexu, když spolu nechodíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
29.11.18 14:11

Chce jen sex. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
29.11.18 14:12
@Anonymní píše:
takže si všichni myslíte že mně chce jen na sex a vztah s toho být namůže? :nevim:

Klidně může. Ale normálně spolu můžete spát i bez tzv. vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.18 14:14
@Bellatrix Lestrange píše:
Nemáme křišťálovou kouli. Kolik vám je let a jak jste dospěli k tomu sexu, když spolu nechodíte?

mě je 16 a jemu 19. vždycky se to nějak zvrtlo třeba po party nebo když pořádal oslavu kamoš. seděli sme spolu večer a dlouho si povídaly. a pak na to došlo. snažila sem se to s nim i zkončit ale vždycky si mě omotal zpátky sem v tom sama zamotaná. na jednu stranu ho nechci protože se chová někdy jak blbeček ale zas sem s nim štastná no když sme spolu

• Nahlásit
  • Citovat
111
29.11.18 14:16

Chce jen to jedno, vztah asi těžko.. s dotazem mi to připomíná kamarádku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama