Manželství po 20 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anaj78
Nováček 6 příspěvků 29.11.18 13:44
Manzelstvi po 20letech

Dobry den,
chtela bych se Vam sverit s nasim sexualnim zivotem. Jsme manzele a zname se 20 let. Co se tyce sexu, vzdy tam byly nejake potize.. manzel je hodne naruzivy, ja byla vzdy spise pasivni.. kompenzoval si nedostatek vzruseni pomoci onanie u PC. Nedavno manzel prisel s tim, ze existuje nejaky pas cudnosti pro pany.
Poslal odkazy na par stranek. Seznamila jsem se s jejich obsahem-zhruba a koupili jsme prvni pas!
Bylo to uzasne-manzel byl jak vymeneny, pozornost vuci me se otocila o tisic procent a ja jsem byla strasne spokojena! Myslela jsem si, ze to pujde samo, ze se nasadi pas a bude to fajn.. ale ejhle.. nastaly komplikace a manzel byl protivny a veskera krasa byla fuc!! Ma dost vybusnou povahu a vse resi radikalne.. pas vyhodil, vcetne vsech pomucek!!
Docela jsem se zalekla.. vzdyt to mela byt hra, spestreni vsednosti..
Jsem typ zeny, ktera neni v sexu moc aktivni, ale role klicnice me zaujala a chtela bych se v ni zdokonalovat!!
Je mozne zase nastoupit do vlaku s kleci? Moc bych chtela, at je se mnou manzel spokojeny, zaroven se bojim, ze to zase pokazim-nevedomky. Chova se potom dost divne-je hruby, sprosty, jako jiny clovek. Vim ze ho to taky mrzi, ale nedava to moc znat..
Chtela bych poradit, jak udrzet neustalou touhu a chut? Pochopila jsem, ze o vztah se musi pecovat, ale nekdy mi to prijde z jeho strany moc hrr. Chce bud vse, nebo nic..
Zatim dekuji za precteni a snad budete mit nejakou radu.. J.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9149 příspěvků 29.11.18 13:45

A to si po 20 letech nedokážete na férovku říct co se děje? 8o

maluvka
Kecalka 310 příspěvků 29.11.18 13:55

Pas cudnosti pro pány? To jsem ještě neslyšela, k čemu je to dobrý? :mrgreen:

anaj78
Nováček 6 příspěvků 29.11.18 13:59

Pouzivaji to panove co hodne onanuji a pak se malo venuji svym zenam. Kdyz je uzamceny, mate videt jak se jeho pozornost obrati k zene! Vice info napr. cudnost.cz

luccifera
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 29.11.18 14:01

Novacek si dela reklamu?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 29.11.18 14:01

hmm, dlouho jsme nečetla tak chaoticky formulovaný příspěvek :think: Jelikož jsem nepochopila podstatu a s pásem cudnosti zkušenosti nemáme, neporadím 8) :P

nostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 29.11.18 14:04
@anaj78 píše:
Dobry den,
chtela bych se Vam sverit s nasim sexualnim zivotem. Jsme manzele a zname se 20 let. Co se tyce sexu, vzdy tam byly nejake potize.. manzel je hodne naruzivy, ja byla vzdy spise pasivni.. kompenzoval si nedostatek vzruseni pomoci onanie u PC. Nedavno manzel prisel s tim, ze existuje nejaky pas cudnosti pro pany.
Poslal odkazy na par stranek. Seznamila jsem se s jejich obsahem-zhruba a koupili jsme prvni pas!
Bylo to uzasne-manzel byl jak vymeneny, pozornost vuci me se otocila o tisic procent a ja jsem byla strasne spokojena! Myslela jsem si, ze to pujde samo, ze se nasadi pas a bude to fajn.. ale ejhle.. nastaly komplikace a manzel byl protivny a veskera krasa byla fuc!! Ma dost vybusnou povahu a vse resi radikalne.. pas vyhodil, vcetne vsech pomucek!!
Jsem typ zeny, ktera neni v sexu moc aktivni, ale role klicnice me zaujala a chtela bych se v ni zdokonalovat!!
Je mozne zase nastoupit do vlaku s kleci? Moc bych chtela, at je se mnou manzel spokojeny, zaroven se bojim, ze to zase pokazim-nevedomky. Chova se potom dost divne-je hruby, sprosty, jako jiny clovek. Vim ze ho to taky mrzi, ale nedava to moc znat..
Chtela bych poradit, jak udrzet neustalou touhu a chut? Pochopila jsem, ze o vztah se musi pecovat, ale nekdy mi to prijde z jeho strany moc hrr. Chce bud vse, nebo nic..
Zatim dekuji za precteni a snad budete mit nejakou radu.. J.

Tak si kup pás cudnosti taky. Klíč dej manželovi, a uvidíš, jaká to je legrace. :D

anaj78
Nováček 6 příspěvků 29.11.18 14:05

Co je na tom chaotickeho?
A reklamu jako proc?? Asi jsem cekala vic pochopeni a nejakou inspiraci jak to mate v manzelstvi vy!!

arinecka
Kelišová 5215 příspěvků 29.11.18 14:05

@anaj78 Tak si promluv s ním ne? Co my tady asi tak vyřešíme? Taky mi to přijde spíše jako reklama :mrgreen: no a jestli ne, tak stejně radu nemám, mám chlapa co se mi věnuje dost a nepotřebuju ho do ničeho zamykat, to mi přijde dost ujetý ale každý máme jiné touhy že? :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 29.11.18 14:16

Příspěvek od nováčka a hned reklamní odkaz. A ještě taková blbina. Si s manželem promluv ne? Jak mame vědět jestli to bude chtit zkusit znovu. Nebo kup neco z vlastní iniciativy

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 29.11.18 14:24
@anaj78 píše:
Dobry den,
Zatim dekuji za precteni a snad budete mit nejakou radu.. J.

Tak nebuď jelito a neco se nauč… To by mohl ocenit ne.

bjetuschka
Závislačka 4685 příspěvků 29.11.18 14:44

Co to je za úlet? 8o

anaj78
Nováček 6 příspěvků 29.11.18 14:46

Docela jsem z vasich prispevku zklamana.. kdyz jsem tady chodivala drive, jak jsme se snazili o prvni dite, bylo to lepsi.. asi jsem si o porozumeni zvolila spatnou diskuzi. :(

Pennya
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 6 inzerátů 29.11.18 14:55

takže jestli jsem to pochopila, pořídili jste pás z počátku to bylo úžasný a pak najednou se to zhoršilo a pás je ta nejhorší věc na světě?
Možná byl manžel na počátku nadšený z něčeho nového, ale pak ho dostihla frustrace pokud se nemohl uspokojit sám a s tebou to i přesto nebylo časté. :nevim:
Můžeš zkusit napsat zde do sexuální poradny :)

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 29.11.18 15:03
@anaj78 píše:
Pouzivaji to panove co hodne onanuji a pak se malo venuji svym zenam. Kdyz je uzamceny, mate videt jak se jeho pozornost obrati k zene! Vice info napr. cudnost.cz

Ach Horste, to je skvělé, toto jistě potěší každou ženu! Určitě o tom musíte říct i kamarádce, mamince a babičce! :lol: A jistě je i za skvělou cenu, to prostě musíte koupit! :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >