Co umí vaše mimi?

Anonymní
12.3.10 22:50

Co umí veše mimi?

Ahoj holky, jen bych se chtěla zeptat, co umělo vaše miminko v 6 měsících??Já mám šest měsíců starou holčičku, která je pěkná lenoška..není teda žádná hubeňourka, patří k těm naducanějším dětem..Jen leží, občas se jako zasnaží, zvedne prdku a přitáhne se, pak pase koníčky ale to je všechno..
Jen mě zajímá, jak jsou na tom vaše dítka??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
12.3.10 22:57

Z toho si vůbec nic nedělej, každý dítě je jiný. Starší dcera v půl roce začala dělat všechno… sedla se, lezla i se stavěla k nábytku a v 7m začala kolem něj chodit a v 10m už si to drandila sama. A mladší? ta v 6m jen pásla koníčky a převracela se z bříška na záda a zpět, ségru dohnala v 8m a chodit začala přesně v roce. Takže ještě máte na všechno čas. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
687
12.3.10 22:57

ale klid maminko,prohlásila by naše paní doktorová,já si taky myslele,že malý nebude chodit po čtyřech a v 9 měsících už lítal po dvou.
Příjde to ani se nenaděješ,malému se taky nechtělo a ted´lítá jak torpédo. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
12.3.10 23:02

Tak my na tom v půl roce byli hooodně podobně.. a v podstatě pořád jsme :lol: Už se teda umí točit i na záda, na bříšku skoro celou dobu co je vzhůru, lízt neumí ale záhadným způsobem se posouvá po zemi v kruhu o průměru cca 1,5 metru… Asi tím jak „točí hodiny“ :nevim: Na kolínka zkoušel jediný den a to ještě měl zapřený nožičky o moje žebra :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.10 23:05

Nojo, jenže ona je fakt buchta..na víc se blížíme (no, už je asi máme ) k devíti kg a jestli se bude pořád jen ,, válet jako brambora ,, :mrgreen: tak mi za chvíli spadnou ruce.
8-o :-P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.10 23:07

největší pohyb je, když se odkopne nožičkou na bok a pak se svalí zase zpátky.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.10 23:08

jinak si hraje, chechtá se, brouká ale hýbat se, to ne.. :-P

• Nahlásit
  • Citovat
neczuz
12.3.10 23:12

Mám taky otesánka - začal na průměrnejch 3,5 a vykojil se na 8,5 kg v 6ti měsících. Je šikovnej, ale línej. Otáčet se umí, ale když jsem na dosah, tak povykuje něco ve smyslu mámo podej, za ničím se neotočí. Když ale nejsem na dohled a něco nutně potřebuje, tak se pro to otočí. Otáčí se sice od 4 měsíců, ale párkrát za den, někdy vůbec. Jinak se na bříšku se vzpírá na ručičkách, couvá (pak řve, že nedosáhne na hračky, protože jim ujíždí). S hračkama si na bříšku rád hraje. Na zádech je děsně nerad. Hlasově se projevuje víceméně jen křikem. Nijak zvlášť nežvatlá, nebrouká.

• Nahlásit
  • Citovat
687
12.3.10 23:18

Já si taky myslela že budu mít cvaldu,ale jakmile se to tělíčko začne víc hýbat jde váha dolů. :-o
Každé mimi je jiné a nikdy se nedívejte na to,co umí nebo neumí stejně staré,ono se to časem vyrovná. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.10 23:22

Domca byl malej a hubenej a lehkej 8-) Konicky pasl ukazkove, ale to bylo vse, lezel na zadech a koukal, ani se nehnul… a ja mela svatej klid :mrgreen: :mrgreen:
Na bricho se otocil presne v 6 mesicich.. chodit zacal v prubehu 15.mesice… :wink:
A ted, co bych za to dala, kdyby si na chvili sednul na zadek :lol: :lol: Takze klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
12.3.10 23:24

Anonymni,my jsme na tom stejne :think: ,otoci se na bok a zase zpatky jednou uz valel sudy,ale ted se mu zase nechce,ani na brisku ho to nebavi dele nez 5minut,proc by se pro neco natahoval,kdyz mu to vsichni ochotne pristrkuji :cert: .Ted je nachlazeny,tak jsem rada,ze vubec jí. :-) .Mame 5 a pul mesice temer 8kilo.Hmmmmm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
12.3.10 23:25

Jo,ale uz od 4mesicu si umi vytahnout a nasadit dudlik,nekdy se trefi do oka,ale na druhy pokus ho ma vetsinou v pusine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
12.3.10 23:26

Svatá pravda,miluju své dítě nadevše,ale když spinká,je to miláček cha :srdce:
Někdy jsem po celém dni jak po šichtě v dole :poblion: ,jo totálně vyblitá,ale zase ráda,že je zdravý.
Známý taky pořád,aby už náš malý chodil,kdo jeje má furt nosit.. a ted´je rád,když chvilku posedí a nemusí za ním běhat,ale to k tomu všechno patří :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.10 23:30

Tak koukám, že buď jsou fofříci, co vše zvládají rychle a nebo buchťáci :mrgreen:
Můj manžel prej šel s chodítkem v 7. měsíci za babičkou do práce. Takže je dcerka po mě. :-P Malá chvíli na bříšku přežije, je to dobrý, ale pak se vzteká.. Nejradši na zádech a hrát si..Pomalu jí ani nemůžu nabrat z kočárku.. Ani nepomůže :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
687
12.3.10 23:36

Já si pamatuju,ž jsem jej lákala na hračky,nebo dudlík,ležela jsem proti němu taky na břiše a šišlala na něj ,jenže jemu to bylo jedno,máma je trapná,stejně mi ten dudlík pak dá,tak co bych se namáhal :andel:
Apak to začalo zničeho nic,nejdřív se převaloval,pak jsem jej hledala pod stolem,pak se mi motal pod kuch. linkou a ted´už si sám otevře dveře i venkovní vrátka,takže mám furt oči i na zadku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama