Co vy?

Anonymní
18.4.17 12:04

co vy?

Ahoj holky, trochu podobné téma ohledně té nemocenské - rizikového těhoteství, co se už tu řešilo…šly jste spíš z vlastní iniciativy, nebo až na doporučení lékaře? díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
18.4.17 12:10

Až na doporučení lékaře, o první miminko jsem přišla kvuli preeklampsii a u druhého těhu jsem nešla automaticky hned ze startu ale až se zase začal zvedat tlak, tak me dr nechal doma.Asi taky záleží s čím je potíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16397
18.4.17 12:13

Ja nevim, ale zustat doma na rizikovem tehotenstvi musi mit nejaky zdravotni duvod ne? Ne, ze si tehule vzpomene, ze bude radeji doma a doktor ji vypise rizikac? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 12:14

Nene mi řekl, že mi ji napíše kdykoliv. Jednou už jsem potratila´, mám jednu ledvinu- jsem po operaci a předtím jsem měla problémy s menses :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
745
18.4.17 12:15

Doporučení lékaře- dobrovolně bych takhle doma, omezená vycházkami neseděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 12:16

Kvůli lékaři. Měla jsem pak peklo v praci - šla jsem na neschopenku v době, kdy jsem podala výpověď a měla zaskolovat nástup. Bída pro všechny zúčastněné. Dobrovolně bych asi nesla, jsem se doma děsně nudila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3228
18.4.17 12:17

Přesně tak, rizikové těhotenství musí mít nějaký důvod a rozhoduje o něm lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Noo pravě

• Nahlásit
  • Citovat
7568
@Anonymní píše:
Nene mi řekl, že mi ji napíše kdykoliv. Jednou už jsem potratila´, mám jednu ledvinu- jsem po operaci a předtím jsem měla problémy s menses :nevim: :nevim: :nevim:
Řekl ti, že ti ji napíše kdykoliv, protože k tomu máš zdravotní důvody. Řídila bych se doporučením lékaře, charakterem práce a tím jak bych se cítila.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3228
18.4.17 12:18
@Anonymní píše:
Nene mi řekl, že mi ji napíše kdykoliv. Jednou už jsem potratila´, mám jednu ledvinu- jsem po operaci a předtím jsem měla problémy s menses :nevim: :nevim: :nevim:

Ale toto jsou zdravotní důvody :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 12:20

Já vim..proto jsem doma..i když ted se cítím ok

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.4.17 12:23

Mam i trochu vycitky, že mi nic jakoby neni :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14479
18.4.17 12:37

Sla sem na doporuceni prakticky dr, ne ze by mi vylozene neco bylo neslucitelnyho s zivotem malyho, ale vzhledem k tomu ze sem 4 mesice v kuse zvracela, tak by se nenasla zadna pozice co bych mohla v praci vykonavat, v druhym trimestru sem nekolikrat krvacela a dr me radsi nechala do porodu uz doma. Kolikrat jsem si taky rikala, ze se cejtim jak podvodnik, ze bych mohla neco delat, ale pro klid duse, sem radsi vydrzela nudu a dala na dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 12:37

Já šla vyloženě na přání, práce mě stresovala velmi a pohybovala jsem se v rizikovém prostředí na nemoci atd. Takže jsem šla hned snad ve třetím měsíci… Radši doma než tam… Můj doktor říkal, že tehule pracovat nenutí a být na něm tak by poslal hned všechny domu… Je ale pravda že mám zdravotní problém chronického charakteru který se stresem může znovu spustit… Tak nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7629
18.4.17 12:38

Obe tehotenstvi doma kvuli zkracujicimu se cipku. poprve od 5m a druhe uz od 3m. desna nuda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama