co vy na to

1102
9.10.06 12:18

co vy na to

Dnes jsme byli s malým u lékaře na očkování, ptala jsem se zda můžu začít s příkrmy a on na to ať počkám do konce pátého měsíce. Jsme na UM od malinka.Řekl mi ať s pokračujícím mlékem začnu také až za měsíc.A tak se nám vás obracím s důvěrou co vy na to?. malý se narodil 20,6,2006 dnes má 8,30 a 69 cm. Co vám poradil lékař. Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
9.10.06 12:33

Ahoj, ohledně UM ti neporadím, my jsme kojili. Ale s příkrmy určitě počkej aspoň tak, jak ti radí lékař. Dnes už je trend i nekojené děti přikrmovat později, stejně jako kojené. A hlavně tvůj malý má docela váhu, takže to zatím určo nepotřebuje. Buď ráda, ušetříš si tím starosti s vařením, přípravou jídla atd.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
9.10.06 13:02

Ahoj, ja síce kojím, ale čítala som presne to, čo ti radil lekár: pokračovacie mlieko aj príkrmy o mesiac neskor. Zdá sa, že pediater aj ja sme čítali ten istý článok. :lol:

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
162
9.10.06 13:45

Ahoj,
asi to tak opravdu bude.
My jsme tedy kojený (dneska nám je 7m),ale v poradně se potkávám s maminou,která se mnou ležela v porodnici.Má od narození „sunaráčka“,vůbec se jí nevytvořilo mlíko a příkrmy začínali stejně jako my.Tj.před 14 dny.
Rozdíl mezi holkama je jen váhově-ony mají o 2 kg víc než my.
Takže já bych nikam nepospíchala,váhu máte dobrou,lepší spaní si tím nezajistíš a dost ty příkrmy větraj peněženku-vše mimo mrkve kupujem a sklenička 125ml nám už k obědu nestačí.....vydrž,určitě si to i tak užiješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.10.06 17:16

Ahoj, taky bych rekla. Vahu mate vybornou, takze prikrmy klidne vydrzi. Uzij si obdobi bez kazdodenniho prani :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2184
9.10.06 19:24

Ahojky,
já jsem sice kojila, ale s příkrmy jsme začali také až od 6 měsíce. Ještě vydrž, není kam pospíchat :wink:

Zuza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
9.10.06 20:05

Podle me je uz dneska normalni, ze se kojene i deti s UM dokrmuji az od 6.teho mesice.
Hodne lidi zacina driv a drive se i rikalo,ze od 4teho mesice a na spouste detskych vyziv to tak i stoji. Ale neni kam spechat. Treba kvuli alergiim. A zjevne mlecna strava tvemu ditku vyhovuje, kdyz ma tak pekne miry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
9.10.06 22:28

Ahoj, Adélka byla od šestinedělí na UM, taky jsem od tchyně slyšela, jak od 4 měsíce musíme rozhodně dávat příkrmy, ale doktorka mě uklidnila, že ať jsem v klidu a já byla a začali jsme cca těsně před 6m mrkvičkou. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama