Reklama

Co z jogurtu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 02.01.17 11:11
Co z jogurtu?

Prosim o radu, mamka mi privezla 3 velke bile jogurty, brzy prochazeji ale ja sama nesnim 1,5kg jogurtu jen tak… nemate treba nejaky recept ci tip co s tim? Treba nejaky dezert kam se da jogurtu velky mnozstvi? Bylo by mi lito je pak vyhodit :( moc dekuju

Reklama

Reakce:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 11:13

Zkus klasickou jogurtovou babovku na netu jich najdeš…jednu mam i v kuchařce ale teď se k ni nedostanu…

Gosi
Kelišová 5520 příspěvků 02.01.17 11:15

Livance, 200g jogurtu 10lzic mouky, trochu kypriciho prasku, spetka soli a vajicko a cukr… muzes taky napatlat na sebe jako ruzne pletove, vlasove a jine masky…

laducha
Generální žvanilka 21509 příspěvků 02.01.17 11:16

Domácí lučina
https://www.toprecepty.cz/…delana-doma/
;)

Příspěvek upraven 02.01.17 v 11:30

Lelio
Kelišová 5876 příspěvků 02.01.17 11:18

A co domaci lucina? :)

morinka7
Kelišová 6660 příspěvků 02.01.17 11:29

Zmrzlinu? :D

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30 inzerátů 02.01.17 11:44

Lučina a jogurtový koláč a jogurty jsou pryč ;)

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 02.01.17 11:46

Dekuju za tipy, ta lucina nevypada spatne :) mozna k tomu udelam i tu babovku :D

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 02.01.17 11:50

Domácí sýr je výborný, přidávám se k těm, co dopořučili. Naprosto top je to s čerstvými bylinkami nebo chilli papričkou.
Lívance s jogurtem podle kucharkaprodceru.cz jsou také vynikající.

LenkaNov 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 11:53

Zmrzlinu :mrgreen:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 02.01.17 12:04
@Kriss Tina píše:
Prosim o radu, mamka mi privezla 3 velke bile jogurty, brzy prochazeji ale ja sama nesnim 1,5kg jogurtu jen tak… nemate treba nejaky recept ci tip co s tim? Treba nejaky dezert kam se da jogurtu velky mnozstvi? Bylo by mi lito je pak vyhodit :( moc dekuju

Zdravím, já jogurt vyrábím a mívám ho i 10kg, často používám jogurt na pečení, místo mléka, výborné je jogurtové těsto na závin z jablek, používám ho i místo mléka do kynutých těst. Když ho potřebuji zdělat větší množství, do jogurtu zamíchám drobné ovoce, želatinu a naliju na piškoty na plechu, dám navrch ještě ovoce a nepečené řezy jsou na světě. Výborné jsou placičky z hlávkového zelí; nakrájená hlávka zelí nadrobno, jogurt, sůl, pepř a vejce, zahustit lehce moukou a smažit na tuku placičky jako bramboráky, je to mňamka :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama