Schováváte cukroví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radeck
Stálice 69 příspěvků 30.12.16 12:57
Schováváte cukroví?

Pěkný den,
chci se jenom zeptat, jestli taky schováváte doma vánoční cukroví. Přítelkyně ho má pořád dané v miskách na skříni. K čemu ho teda pekla, když ho pak ani nedá na talířek, abych si mohl vzít?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 30.12.16 12:59

A sám si ho nandat nemůžeš?:-) já ho taky napekla, ale moc ho nejím, tak si ho prostě manžel nandá, když má chuť:-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 30.12.16 13:00

Si ho sundej ne :lol: ja mam zásoby na balkoně v krabicích. Když manžel chce, tak si vezme

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 30.12.16 13:00

@Radeck takto to mám takyna balkoně, schované před dětmi :mrgreen: ale jinak máme během dne na talířku pořád něco.. a když manžel chce, tak si naloží sám :nevim: neptá se

Tunrida
Hvězda diskuse 47749 příspěvků 30.12.16 13:00

Tak jí to řekni nebo si tu krabici prostě sundej a vem si, ne? Ruce, předpokládám máš.

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 30.12.16 13:01

Tak ho mám v krabičce na skříni, svoje oblíbené druhy už jsem vyjedla a kluci, když chtějí, tak si řeknou.. nevidím důvod ho nechat okorat, na talířku na to padá prach…

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 30.12.16 13:02

Ja dala na talirek a ono to hrozne rychle osycha, takze mam taky este trochu schovano v krabickach v kuchyni a kazdej si vezme co chce kdy chce, to je takovej problem si to sundat? :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 20753 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 13:05

U nás je taky schované ve spíži, ale máme ruce a umíme si krabici otevřít a nandat. Vyložené celý den na stole nemám ráda, protože pak začnou téct krémy a děti drobí po celém bytě. Běžně nanadváme na talíř na svačinu.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 30.12.16 13:08

Ano, mám ho v několika krabičkách v lednici, po půl dni na talířku je hlavně to čokoládové a s máslovým krémem dost rozplizlé. Manžel si bere kdykoliv cokoliv, nepatlám se s tím přece proto, abych to v lednu hodila slepicím. Na talířek ale chystám jen návštěvám.

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 30.12.16 13:11

Neschovavam. Mam ho ulozene v plechove krabici v chladne mistnosti a manzel si bere kdykoliv chce. Zrovna vcera ho dojedl

Anna766
Hvězda diskuse 70579 příspěvků 30.12.16 13:16

Mám ho v krabicích, aby se na něj neprášilo a tak, dané nahoře, protože zase aby do toho nevlezl pes. A nandavám na takový ten třítalíř, to je takový ten servírovací, tři talíře nad sebou, a když se to sní, což není tak těžké, je nás tu ted 6 lidí, tak se doplní. @Radeck nemůžeš si vzít sám, jsi jen na návštěvě, nebo spolu žijete??

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 30.12.16 13:19
@Radeck píše:
Pěkný den,
chci se jenom zeptat, jestli taky schováváte doma vánoční cukroví. Přítelkyně ho má pořád dané v miskách na skříni. K čemu ho teda pekla, když ho pak ani nedá na talířek, abych si mohl vzít?

tak si nandej sám ne? cukroví je aby se jedlo.. do Štědrého dne na tajno a na příděl a pak už volně k dispozici - tak t máme doma

Kelsey
Hvězda diskuse 44751 příspěvků 30.12.16 13:24

Neschovavam. Nechavam na stole v obyvaku uz behem adventu to suche a o svatcich pridam co dodelam kremove, aby si mohli vzit, kdyz chteji.
Uz maji jen trosku, ze v pondeli jsem temer vse dala do mrazaku.
Uz jsou přemlsani, tak par kousku co maji bude stacit.

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 30.12.16 13:24

:mrgreen: holky a to ještě máte? :lol: Manžel je kyselina a už mi ho snědl :lol: a to jsme jen dva a já ho skoro nejim, byly teda jen tři kila ale i tak :lol: na další rok udělám asi víc :lol:

radúna
Extra třída :D 12000 příspěvků 30.12.16 13:26
@Radeck píše:
Pěkný den,
chci se jenom zeptat, jestli taky schováváte doma vánoční cukroví. Přítelkyně ho má pořád dané v miskách na skříni. K čemu ho teda pekla, když ho pak ani nedá na talířek, abych si mohl vzít?

Neschovávám před nikým.
Mám ho akorát uložené v krabicích na verandě - je tam jako v lednici. Když někdo chce - naložím na talíř a každý si dá, co chce.
Nebo si jdou sami ;).

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >