Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@terinka4444 vim,na co je nepromokave obleceni, i na kdy se pouziva, ale reagovala jsem na tvuj prispevek, kde vylozene pises o zateplenych kalhotech na leginy ![]()
@terinka4444 píše:
hele, ještě týden a je tu zima, fakt bych to neřešila, tohle počasí sluníčkovo mokré už dlouho nevydrží, pak stačí na legíny, co má uvnitř školky natáhnout ty zateplené a je to.
@luciifer
Taky jsme dnes ráno řešili oblečení. Nepromokavé kalhoty sice máme, ale vzhledem k tomu, že bude teplo, tak jsem neměla to srdce ji nechat v nich se potit. Naše malá šla v legínách a gumáčcích. Ve školce má náhradní legíny a kdyby nebylo zase až tak moc mokro, tak obyčejné tenisky.