Co za oblečení v tomto počasí do školky - nepromokavé

Napsat příspěvek
Velikost písma:
21914
2.9.15 08:58

@terinka4444 vim,na co je nepromokave obleceni, i na kdy se pouziva, ale reagovala jsem na tvuj prispevek, kde vylozene pises o zateplenych kalhotech na leginy ;)

@terinka4444 píše:
hele, ještě týden a je tu zima, fakt bych to neřešila, tohle počasí sluníčkovo mokré už dlouho nevydrží, pak stačí na legíny, co má uvnitř školky natáhnout ty zateplené a je to.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
674
2.9.15 09:02

@luciifer
Taky jsme dnes ráno řešili oblečení. Nepromokavé kalhoty sice máme, ale vzhledem k tomu, že bude teplo, tak jsem neměla to srdce ji nechat v nich se potit. Naše malá šla v legínách a gumáčcích. Ve školce má náhradní legíny a kdyby nebylo zase až tak moc mokro, tak obyčejné tenisky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek