Contours cvičení pro ženy - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronja11
Kecalka 115 příspěvků 27.11.12 09:30
Contours cvičení

Čauky.
Máte někdo zkušenosti s cvičením Contours, jen pro ženy?
Pokud ano s jakým výsledkem a jak to všechno probíhá?
Příjde mi to docela drahé, když v jiné posilovně zaplatím např. 500,– permanentku na měsíc. Díky za příspěvky :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janulemalina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.12 14:09

Ahoj, chodím do Contours necelé 3 měsíce a jsem nadšená. Jde o kruhový trénink a cvičení probíhá na 16 stanovištích v kruhu - 8 posilovacích strojů + 8 stanovišť, kde se provádí různá aerobní cvičení, postupně při cvičení vystřídáš všech 16 stanovišť, na každém strávíš 45 vteřin. kolečka bys měla dát minimálně 2, což je půlhodina. Na nějaké extra výsledky je prý ještě docela brzy, ale už teď vidím, že se mi hezky zpevnilo tělo, hlavně břicho a boky, a taky už konečně vidím nějaké svaly na rukou :lol: Na kila mám +/- stejně, ale při měření na InBody se mi změnil poměru tuků a svalů. Ta cena se mi taky zdála docela vysoká, ale když tam chodím 3-4× týdně, tak to zase na jedno cvičení tak moc nevychází. (Ale možná, že kdybych to neměla předplacené, tak bych se 3× týdně do posilovny nevykopala…) K dispozici je tam neustále trenérka a v ceně jsou i různá jiná cvičení, která příslušná pobočka vypisuje (pilates, joga, zumba…) Využila jsem nejdříve ten týden zdarma. Jen jsem měla problém s tím, že odpoledne a k večeru bývá většinou narváno, cca 12 i více lidí, což mi moc nevyhovuje (hodně lidí na malém prostoru), ale začala jsem chodit ráno a někdy jsem tam sama :mrgreen:
Tak snad jsem trochu pomohla.

Ronja11
Kecalka 115 příspěvků 27.11.12 20:57

Děkuji moc. Už jsem so objednala na první zácvik :-)..pak mám ten týden zdarma a co když se mi to nebude zamlouvat, můžu couvnout nebo hned podepisuju nějakou smlouvu?

Janulemalina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 14:45

Pokračovat po tom zkušebním týdnu nemusíš, žádná smlouva se nepodepisovala, akorát se mnou na té „ukázkové“ hodině vyplnili docela podrobný dotazník (výška, váha, předchozí zkušenosti se cvičením apod.), založili mi složku a dali mi permanentku na týden, ale po tom týdnu tě fakt do ničeho nenutí, protože ne každému takovýto styl cvičení vyhovuje a s tím počítají. Já jsem se po tom týdnu docela rozhodovala, jestli pokračovat, protože, jak jsem už psala, mi vadilo, že je tam na malém prostoru moc lidí najednou. Smlouva se s nimi žádná nepodepisuje, pouze v případě, když si vezmeš členství na splátky se podepisuje smlouva, že budeš poctivě měsíčně platit uvedenou sumu :lol:

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.13 15:02

Ahoj, ja contours zkusila, ale nebyla spokojena, je to monotonni a vic ti da normalni fitness, kam chodi i kluci, oni ti chlapi i vic poradi a je tam vic stroju, contours ma takove ty zakladni a je to takove stereotypni. navic ma zkusenost s trenerkami je, ze nebyly nic moc, zaplat si vlastniho trenera.ahoj

Pepina 88
Nováček 1 příspěvek 23.06.14 11:21

Ahoj, chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s přerušováním smlouvy? Minulý rok jsem podepsala smlouvu na dva roky cvičení (splátkově), ale bohužel jsem přišli s přítelem v zimě oba o práci a ted se budem za prací stěhovat na druhý konec republiky. Chtěla jsem tak odstoupit od smlouvy, jelikož mi příjde nefér, abych měsíčně platila přes 600,– za cvičení, na které opravdu přes 200km dojíždět nebudu. Bylo mi ovšem řečeno, že smlouvu lze zrušit pouze v případě vážné nemoci. Což mi od nich příjde hodně sprosté! Vím, že v první řadě, jsem tu smlouvu neměla podepisovat, protože 2 roky je dlouhá doba. Ale kdo mohl tušit, že se tohle stane. Nevíte tedy někdo, zda to opravdu nejde, nebo to prostě jenom zkouší, protože jsou líní to rušit a samozřejmě z toho mají peníze bez jakékoliv námahy!

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.14 12:33
@Pepina 88 píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s přerušováním smlouvy? Minulý rok jsem podepsala smlouvu na dva roky cvičení (splátkově), ale bohužel jsem přišli s přítelem v zimě oba o práci a ted se budem za prací stěhovat na druhý konec republiky. Chtěla jsem tak odstoupit od smlouvy, jelikož mi příjde nefér, abych měsíčně platila přes 600,– za cvičení, na které opravdu přes 200km dojíždět nebudu. Bylo mi ovšem řečeno, že smlouvu lze zrušit pouze v případě vážné nemoci. Což mi od nich příjde hodně sprosté! Vím, že v první řadě, jsem tu smlouvu neměla podepisovat, protože 2 roky je dlouhá doba. Ale kdo mohl tušit, že se tohle stane. Nevíte tedy někdo, zda to opravdu nejde, nebo to prostě jenom zkouší, protože jsou líní to rušit a samozřejmě z toho mají peníze bez jakékoliv námahy!

Já jsem se ptala shodou okolností na totéž v pátek. Na ukončení roční smlouvy z finančních důvodů. Bylo mi řečeno, že to nejde, ale že bych to mohla převést na někoho jiného, kdo by chodil a platil místo mě. Ale to mi potvrdily recepční a jedna trenérka.
Zatím budu platit a chodit dál (mám smlouvu na rok, do listopadu), ale je možné, že zkusím oslovit někoho na vyšším postu, abych se případně domluvila na ukončení. I když mi taky může říct, že to nejde.

A v místě, kam se stěhuješ, nemají nějakou pobočku? Pochopila jsem to tak, že se může chodit kamkoliv (ale můžu si to myslet špatně).

Cihla
Nováček 2 příspěvky 23.06.14 21:29

Já měla založenou permanentku na rok a za tu cenu (700/měsíc) to stálo, protože se mi maximálně věnovali, zadávali údaje do složky, konzultovali se mnou stravu a zátěž, a navíc byly moc milé a ochotné s čímkoli pomoct. Jen jsem pak zlenivěla a nechodila tak často :oops: jinak ta kartička platí do všech poboček v republice, já chodila v Plzni a pak dva měsíce v Hradci Králové a nebyl s tím žádný problém, potvrdila mi to předtím i trenérka.
Je pravda, že na ten malý prostor je tam v určitý čas hodně lidí, ale když tam přijdete třeba na hodinu těsně po otevření nebo po obědové pauze, bývají tam maximálně dvě až tři další dámy, chce to jen vychytat tu správnou chvíli :)

albert karty
Kecalka 142 příspěvků 21.02.15 11:52

Já mám členství na 4 měsíce. Trenérka se mi na úvodní hodině věnovala. Řekla, že příště mě změří. Střídají se přes 4 trenérky a žádná z nich mě nezměřila. Kecají tam se svýma kámoškama a členky vůbec nedávají pozor. Občas se 1 zeptá kolik jsme naměřili tepů a to je vše!! Trénérky jsou tam na nic. Ale jinak změny jsou viditelnější… Cvičení za 1,trnérky za 5.

baracudas
Ukecaná baba ;) 1968 příspěvků 20.03.15 12:22

No a holky kolik to teda vlastně stojí? Na webu jsem se dozvěděla jen to, že je možné mít týden zdrarma a kolik to pak stojí po tom týdnu? :nevim:

Cihla
Nováček 2 příspěvky 21.03.15 08:16

Platila jsem se slevou 725 korun měsíčně na rok, ale bude to teď pravděpodobně víc. Původně to na stránkách bylo, ale nemůžu to teď už najít, každopádně cenu vám nabídnou při podpisu smlouvy

Mischa69
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 20.04.15 21:12

Ahoj, tak já teď detailně sledovala jejich web jestli to za to stojí a myslím že by to mohlo být fajn. To členství bych brala na těch 12 měsíců, to se pak platí 808.- Kč splátka na měsíc a možná bych měla mít i nějakou slevu když mám pojištovnu ministersrtva vnitra :)

Zajímá me jaké jsaou po tom výsledky? Dá se tam i zhubnout a nebo jen zpevnit a nabrat svaly? Já nejprv potřebuju zhubnout :lol:

Jsem z Plzně, tak kdyby někdo chtěl chodit, tak bysme mohli chodit pak spolu :)

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.15 21:35

Ahoj, před třemi lety jsem tam chodila ten týden zdarma na zkoušku, chtěla jsem podepsat členství. Ale pak jsem dostala tip na Expressku - stejný typ kruhového tréninku, jen příjemnější prostředí, sympatičtější trenérky a celkově lepší atmosféra a ve výsledku výrazně levnější. Alespon u nás.

Run
Generální žvanilka 20659 příspěvků 20.04.15 21:56

@Mischa69 @jjelena Je to tak, v Expresce v Praze se nyní dá cvičit už za 399,– měsíčně. Jen se to platí najednou, max. nadvakrát. Při nemoci, dovolené plán zastaví, takže o nic nepřijdete. Je to teda dvouletý. Roční je asi za 590,– měsíčně, takže ano i tak je to výrazně levnější.

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.15 22:04

@Mischa69 V Plzni máte Expresku taky. Byla jsem tam. když jsme byly s ostatníma ženskýma s Expreskou na wellness víkendu někde před Plzní a jedním z bodů byla právě návštěva té plzenské. Ale neptej se mě kde, hledala jsem to asi půl hodiny :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama