Covid 19 a 2 screening

221
5.1.21 20:44

Covid 19 a 2 screening

Hezký večer holky. Prosím vás potřebuji poradit. Dnes mému příteli přišla smska že je covid pozitivní.. Včera byl na testech..Ale nic mu není..
Myslim si že já to budu mít taky.. Akorát že jdu na testy až 11.1.
Problém je v tom že jsem těhotná ve 21.tt. Zítra bych měla jít na kontrolu ke svému gynekologovi.. Ale nemůžu.. Mám karanténu.
A příští týden 13.ledna bych měla jet na 2 screening.. Ale když budu pozitivní tak pojedu leda tak do háje.. :,(
Chci se zeptat kdybych tam toho 13.ledna nemohla jet, dají mi jiný termín nebo už ne?
Děkuji vám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22313
5.1.21 20:54

Zavolej tam a domluv si jiny termin. Problem bude, kdyz budes i ty pozitivní, budes v izolaci. Ale nejspis se nic nedeje, proste ho budes mit pozdeji, neni to operace srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32846
5.1.21 21:07
@Majka6802 píše:
Hezký večer holky. Prosím vás potřebuji poradit. Dnes mému příteli přišla smska že je covid pozitivní.. Včera byl na testech..Ale nic mu není..
Myslim si že já to budu mít taky.. Akorát že jdu na testy až 11.1.
Problém je v tom že jsem těhotná ve 21.tt. Zítra bych měla jít na kontrolu ke svému gynekologovi.. Ale nemůžu.. Mám karanténu.
A příští týden 13.ledna bych měla jet na 2 screening.. Ale když budu pozitivní tak pojedu leda tak do háje.. :,(
Chci se zeptat kdybych tam toho 13.ledna nemohla jet, dají mi jiný termín nebo už ne?
Děkuji vám

Hlavně neplaš. Mám ve svém okolí těhotné, které byly pozitivní a i těhotné, které měly v domácnosti pozitivního člena, ale ony se nenakazily.
Na všechna ta vyšetření je určité časové rozpětí plus mínus dva týdny. Karanténa je 10 dní. Podle mě Tě preobjednají.

Držím pěsti, ať vše dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 21:13

Zavolej a preobjednej se, 2.screening může být kdykoliv později, pokud jsi nemocná či v karantene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 22:39

Já se toto Dr ptala a říkala, že covid+ nebo karantény berou jako poslední pacientku a provádějí vyšetření v obleku. Jen je potřeba zavolat a domluvit se 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
7.1.21 17:32

Preobjednaji te, nejsi urcite ted ojedinely pripad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 04:40

Jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie