Covid očkování pedagogů

Anonymní
24.2.21 20:26

Covid Očkování pedagogů

Pokud pracujete ve školství…jak se díváte na možnost registrace ke Covid očkování? Kolik vám cca je a budete se nechávat očkovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.2.21 20:28

Momentálně bojuji s covidem, tak přemýšlím, jestli to je vhodné. Myslím, že asi raději ne. Mám pocit, že se to 90 dnů po onemocnění ani nedoporučuje. Jinak jsem mladší ročník a cítím se zdravá, takže i kdybych to znovu prodělala, věřím, že bych to zvládla bez následků.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:30

Je mi 36, očkovat se nenechám. Mámě je 65, očkovat se nechá.
Ale snažíme se o mimino. Pokud by to tak nebylo, tak bych na očkování šla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:34

Je mi 46,jsem po onkologické léčbě, sama nevím
S dětmi jsem v kontaktu denně, jsem ve školní družině
Ale jsem spíš pro očkování, onkolog taky doporučuje

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:40

Je mi 30 a očkovat se nenechám..

• Citovat
  • Nahlásit
2860
24.2.21 20:44

Mamka, 65 let, se očkovat určitě nechá. Jejich školka, jednotřídka, to odnáší nějak moc, už byla 4× zavřená - většinou to doneslo bezpříznakový dítko. Mamka v listopadu Covid prodělala. Učitelka, která to měla v říjnu před mamkou, ho má zas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:44
@Anonymní píše:
Pokud pracujete ve školství…jak se díváte na možnost registrace ke Covid očkování? Kolik vám cca je a budete se nechávat očkovat?

Protoze jsem prodelala Covid v minulych 90 dnech tak nemohu, ale pak se hned prihlasim.

• Citovat
  • Nahlásit
3815
24.2.21 20:45

Je mi 33, dnes jsem si vyzvedla kod k registraci, presvedvena o tom ale nejsem. Mam to 50/50. Tak vyckavam. Vadi mi mimo jine, ze jsou 2 davky, pricemz druha davka by mela byt podana az po 3mesicich spravne (co do te doby?) a ze nikdo nevi, jak dlouho AsteraZenexa ucinkuje..

Příspěvek upraven 24.02.21 v 21:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
24.2.21 20:46

Musite to psat anonymne? Tady bude tolik kytek jak na louce za chvili :roll: se v tom ztratime..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2559
24.2.21 20:57
@Kolarkaa píše:
Musite to psat anonymne? Tady bude tolik kytek jak na louce za chvili :roll: se v tom ztratime..

Ano, nechám. Učím druháčky. Ředitelka to dnes nabídla všem pg. pracovníkům, kteří v tuto chvíli jsou ve škole prezenčně. S dovětkem, že se máme přihlásit co nejdříve. Ti, co to stihli ještě dnes, jsou v 1. skupině. Zítra dostaneme kód a potvrzení, že ve škole pracujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
24.2.21 21:04

Ahoj, mně je 47 a učím na speciální škole. V karanténě jsem byla zatím dvakrát. Naši žáci a studenti nemusí mít roušky. O očkování vážně uvažuji. Jen si nejsem jistá vakcínou Astra Zeneca. Co si o ní myslíte? Také mi vadí, že druhá dávka má být až za tři měsíce. Co vím, tak dost lidí ji odmítá. A já z toho mám takový divný pocit. Něco ve smyslu, že pro učitele bude dobrá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 21:06

Zatím ne. Jsem krátce po prodělání nemoci. A anonymně. Nikomu nic není do mého povolání.

• Citovat
  • Nahlásit
3815
24.2.21 21:06

@RenkaH no proto presne mi vadi. Kod k registraci mam, ale jestli se prihlasim zatim nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
24.2.21 21:09
@Anonymní píše:
Je mi 46,jsem po onkologické léčbě, sama nevím
S dětmi jsem v kontaktu denně, jsem ve školní družině
Ale jsem spíš pro očkování, onkolog taky doporučuje

Bude mi 42, tak nevím, kdy se k očkování dostanu. Jinak zrovna dneska jsem tu bohužel :,( četla o pánovi, který prodělal covid a vrátila se mu rakovina, takže strašně moooc hodně štěstí do budoucna Ti přeju :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 21:17

Právě jsem také na vážkách…je mi 39. Když se nezaregistruji hned, tak později už nebudu mít možnost? Jak to funguje?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat