Covid v 2. trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 10:09

Covid v 2. Trimestru

Ahoj holky byl tady někdo nebo je kdo prodělal covid v 2. Trimestru? Jsem 18. TT a včera mi byl potvrzen, mám rýmu a kašel a teď už je mi lepe, kdybych to nevěděla, řekla bych nachlazení, je to už týden a začíná se to lepšit. Mám volat ve čtvrtek na gyndu, že jsem pozitivní, v 2. Trimestru by nemel byt covid nebezpecny ale hlida se srazlivost krve případně se chodi na injekce. Mela jste to taky tak nejaka? Sestricka mi rikala ze zalezi na tydnu tehotenstvi. Tak nevim jestli se to resi ted nebo u covid ve 3 trimestru 🙂 moc dekuji 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7168
17.11.21 10:26

Já jsem ve druhém trimestru a covid jsem prodělala před dvěmi týdny jsem tedy očkovaná ale měla jsem to podobně tedy ještě jsem asi na 5 dní stratila čich a doteď se mi hůř dýchá ne celý den ale několikrát za den týden krom toho dýchání vše ok a teď zase rýma kašel čekám jestli se to nezlepší půjdu k obvodní doktorce ale na gynde teda mi nic nedávali a kdybych nepotřebovala řešit screening který jsem musela odlákat tak jim ani nevolam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11997
17.11.21 11:08

Já jsem měla covid ve 3 trimestru a nijak jsem to neresila. Jen jsem se preobjednala o pár dní později do poradny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
17.11.21 11:11

Já ho nyní prodělávám, jsem v 15tt a nikdo nic neříkal, ani se vlastně nad tím moc nepozastavil.. Akorát jsme přesunuli odběr krve a kontrolu.. Přiřadila bych to k prodělaní chřipky (i když ani tu jako těhotná člověk nechce..) Kdyby mě tak nenatahovalo z kašle, tak by mi bylo lépe.. Ale já zvracím od začátku, takže mi stačí málo a už mě natahuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 12:07

Díky moc holky 🙂 ja prave poradnu přesouvali uz z pondeli myslela jsem ze jsem jen nachlazena, a nakonec je to covid, nastesti jako nachlazeni 🙏. Me to prave překvapilo, tak uvidime co rekne zitra sestricka. Moc diky 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
21
17.11.21 18:54

Také jsem právě COVID pozitivní, 15tt. Byla jsem u praktického, tak mi doktorka řekla že nebezpečne pro miminko byl byl nějaký vážný průběh, jinak že se nemám bát. Na gynekologii jsem volala tak mě akorát preobjednali na poradnu. Občas mě bolí podbřišek - nejspíš jak silně kašlu a smrkam. I když mě všichni uklidňují, už se nemůžu dočkat 1.12 na kontrolu aby mi gynekoložka řekla že je vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2677
18.11.21 11:28

Měla jsem covid v 16tt, měla sem dva dny rýmu a nic…žádné injekce sem nedostala..prcek byl ok já taky a teď mu jsou 3 měsíce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 07:01

Tak holky já už jsem skoro zdravá s ořesto jsem dostala nízkomolekulární heparin, preventivně na 30 dnu, takze jsem to obrecela a nic jineho mi nezbyva.. takhle se dneska ordinuje, zadny lekar, pokud neumirate se na vas nepodívá a jedine co, tak si to pichnete jak chcete, jste pozitivni nikdo vas to ucit nebude.. vse jen telefonicky. Ok 30 dnu přežiju, jsou na světě horsi veci..

• Citovat
  • Nahlásit
20.11.21 07:15
@Anonymní píše:
Tak holky já už jsem skoro zdravá s ořesto jsem dostala nízkomolekulární heparin, preventivně na 30 dnu, takze jsem to obrecela a nic jineho mi nezbyva.. takhle se dneska ordinuje, zadny lekar, pokud neumirate se na vas nepodívá a jedine co, tak si to pichnete jak chcete, jste pozitivni nikdo vas to ucit nebude.. vse jen telefonicky. Ok 30 dnu přežiju, jsou na světě horsi veci..

A ty jsi nějak riziková? Já měla tedy covid v 38 tt, ale na tohle jsem se přesně ptala a prý léky na ředění krve jenom v případě, že je zvýšené riziko trombozy od začátku.

Ale co píšeš se na mě podepsalo v tom, že jsem byla ty 2 týdny (respektive skoro 3) bez kontroly :roll: jako kdybych byla prašivá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat