Plašanky 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
51
16.11.21 21:31

Plašanky 2021

Ahoj holky ;) doufam, ze se po tyhle diskuzi nebudu cejtit sama jako plašanka roku 😃 ale mam nízko položenou placentu, ktera mi byla zjistena v 15tt a momentalne sem 18tt, od ty doby nemam klid, snad co tyden spinim a sem z toho uplne na svestku. Jenom odpocivam, nic tezkyho netaham, takze o to vic nechapu. Strasne se pozoruju, porad jenom ctu na internetu jestli je to normalni a jestli to treba neni neco jinyho, co kdyz je to infekce? :D No blázen. Ale tohle známe asi kazda a vim, ze je to chyba, to mi psat nemusite. :D Ale! Je tady nektera, ktera blázní uplne stejne? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
986
16.11.21 23:14

Trochu jsem krvacela 24 tt, jela jsem na pohotovost, všechno v pořádku, ale pro můj klid :roll:, už jsem tam ležela dvakrát..teď jsem více v klidu, protože se porad hýbe, jsem 33 tt, predtim jsem plasila, když se několik dnů, hodin nehybal..za chvíli přijde stres a nervozita z porodu, takže asi plaší každá, co neví co ji čeká :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.11.21 23:23

@Petrussee takze taky na palici. No ja sem teda nekrvacela, jen proste casto spinim, pak se to projevilo zlutym vytokem a byla sem z toho zas v haji, pak to vymizelo a zas spineni. No jako hruza. Kdybych mela s kazdym problemem jezdit na pohotovost, tak sem tam kazdej tejden :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
17.11.21 06:46

@Terez7865 někdo to tak mám, ale od 25 tt mám klid :kytka:, tak snad se to taky srovná..ten strach asi nezmizí, člověk se boji, aby vše bylo v pořádku a mimco bylo zdrave a to už takhle bude porad, kdyby se ti cokoliv nezdálo, tak je lepší jet, hlavně v pozdějších týdnech..od toho 25 tt a vždycky řekni ty problémy gynekologovi :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2143
17.11.21 07:49

@Terez7865

Po druhem screeningu jsem mela placentu 1 cm od branky, hrozili mi cisarem, klidovy rezim (ja byla i v nemocnici kvuli drazdive deloze a krvaceni, ale jen par dnu), v 30tt uz byla vytazena uplne nahore. Nakonec sel teda maly akutnim cisarem kvuli nepostupujicimu porodu, ale placenta se srovnala. Stejne tak byl az do 36tt koncem panevnim a pak se otocil. Hlavne klid a setri se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.11.21 08:54

@Petrussee jé,tak to ti závidim, kéžby sem to měla taky tak :roll: uplně se modlim, jen ať přestanu špinit a sem v klidu, takhle sem fakt pořád ve stresu. Závidim ženskejm, co si cvičej, choděj do práce, no prostě fungujou normálně. Mam za sebou už jeden potrat, po dvou letech to vyšlo znovu a fakt je to vymodlený miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.11.21 09:06

@Westie87 já teda naštěstí nekrvácim, ale hrozně se mi to střídá právě s tim špiněnim i když sem v klidu a šetřim se. Člověk si jenom přeje, ať je všechno v pořádku. :srdce: A kdybych si furt nečetla nějaký katastrofický scénáře na internetu, tak bych tolik nešílela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
17.11.21 11:11

@Terez7865 ja jsem teda na neschopence od začátku, kvůli tomu krvácení, pak jsem ještě krvacela 17 tt, ale to jsem šla ke svému gynekologovi, to nebyl víkend..první 4 měsíce byly náročnější..ale teď je to lepší..ale děsí mě ten poslední měsíc, ten je prý nejhorší, zkus byt co nejvíce v klidu a odpočívat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.11.21 11:49

@Petrussee Já se děsim všeho 🙄 😂 Za chvili budu mit pátej, tak čekam taky nějaký zlepšení 😃 už aby to bylo 😃 Ty už si dost daleko, docela ti závidim ☺️ všechno dopadne dobře, moc děkuju ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1530
17.11.21 12:07

@Terez7865 Mě byla zjištěna také placenta uložená nízko v DDS ve 14tt. Na kontrole v 19tt se už kapku hnula výše, takže to bude určitě dobré, neboj :hug:
Také jsem stále hledala na internetu veškeré informace, zda je to ok, ale většinou se vytáhne s delohou. Příští týden mám II. screening, tak snad už to bude ok.
Já tedy nespinila, ale měla jsem tlaky na spodek, které od toho 18-19tt nemám. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
17.11.21 13:14

@Terez7865 ono to nakonec uteče, uvidíš :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
23.11.21 08:53

Ve 2 trimestru mi doktorka hrozila ze půjdu na císař ze je placenta nízko a nakonec se to všechno srovnalo tak byl porod klasicky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat