Čteme e-knihy

12.8.15 12:56

Čteme E-knihy

Jaké knižni žánry čtete nejraději?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25539
12.8.15 13:01

Asi podle nálady :) Momentálně fičí ve čtečce Andersen pro děti a já čtu Magii sprzątania (Kouzlo uklízení) od Marie Kondo. Česky to ještě nevyšlo a super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
12.8.15 13:04

@Lucie1990 já nejradči čtu horrory a detektivky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
12.8.15 13:06

Vlastně cokoli, hlavně když je to podle skutečného příběhu. Nesnáším sci-fi ( jak knihy, tak filmy ) a slaboduchosti jako 50odstínů šedi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
12796

Já čtu knihy o rozvoji osobnosti. Když už tu knihu otevřu, tak ať se taky něco dozvím. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já čtu od každého něco :mrgreen: sháním co největší bichle a po přečtení pak mám chuť na úplně jiný žánr, takže střídám dobrodružné, fantasy, romantiku, legraci, horory i detektivky.
Zrovna teď si krátím letní večery třináctidílnou Angelikou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 13:20

Já ráda čtu fantasy a romany. Taky tady jsem založila soukromou skupinu pro ty co rádi čtou E-knihy všech možných žánru kdyby měl někdo zajem se ke mě přidat budu moc ráda. Tak mi pisněte do soukromých zprav

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
12.8.15 13:23

@Lucie1990

Já jsem teda radši na normální knihy :-) Čtečku mám v Pc, ale nevyužívám ji moc…

• Nahlásit
  • Citovat
12.8.15 13:25
@Krasavicaa píše:
@Lucie1990Já jsem teda radši na normální knihy :-) Čtečku mám v Pc, ale nevyužívám ji moc…

tak to tě chápu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5793
12.8.15 13:30

Já čtu hodně a skoro všechny žánry, ale až do včerejška jen klasické tištěné knihy. Včera jsem zjistila, že v naší knihovně si můžu zdarma stáhnout e-knihy do svého telefonu, tak jsem to hned využila a půjčila si knížku, na kterou bych v papírové podobě čekala asi dlouho. A taky je to praktičtější, že mobil nosím pořád s sebou, kdežto knihu si kolikrát zapomenu. Ale klasické knihy rozhodně neopustím, ty žádné e-knihy nemůžou nahradit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
12.8.15 13:32

Doplňuji si „vzdělání“ a čtu sci-fi romány co byly oceněny Hugo + Nebula cenou :-)
k tomu další, povětšinou sci-fi. fantasy občas, zřídka, když narazím na dobrý tip, hrozně těžko se mi odděluje těch pár zrnek v záplavě plevele…

jinak čtečku miluju, krásně se u toho usíná, čtu potmě a když usnu nic se mi nezavře, pamatuje si kde jsem byla… splnění mého dětského snu!
(naši mě furt otravovali a chodili mi zhasínat, celé dětství jsem snila o možnosti číst po tmě)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38883
12.8.15 13:33

Čtu hodně a skoro všechno. Nejradši historický romány a detektivky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38883
12.8.15 13:33
@Krasavicaa píše:
@Lucie1990Já jsem teda radši na normální knihy :-) Čtečku mám v Pc, ale nevyužívám ji moc…

čtečka v PC a opravdová čtečka knih je dost velký rozdíl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
12.8.15 13:35
@lucenka píše: čtečka v PC a opravdová čtečka knih je dost velký rozdíl ;)

no to rozhodně čtečku v PC nějak nechápu, to je k čemu?? přece se nesedí u compu?

já si nejvíc oblíbila čtečku asi při kojení, protože jsem ji měla někde před sebou položenou a nic se mi nezavíralo. stačilo jen občas ťuknout. při nočním kojení nebylo ani třeba rozsvicovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
12.8.15 13:39
@lucenka píše: čtečka v PC a opravdová čtečka knih je dost velký rozdíl ;)

Segra má i klasickou čtečku, stála ji přes 3litry a sama říká, že je to k ničemu. Není nad normální knihu :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama