Hledám film, co jsem kdysi viděla

12
9.8.15 19:21

Hledám film, co jsem kdysi viděla

Ahoj, mám prosbu. Kdysi jsem viděla jeden film, který bych ráda viděla znova. Ale bohužel neznám název filmu, nevím, kdo v tom hrál. Byl to zahraniční film, kde si muž a žena přáli miminko. A někde „nahoře“ byly malé děti nebo dušičky dětí, které se vždycky, když přišel jejich čas, někomu narodili. Tam nahoře se jeden kluk kamarádil s nějakou holčičkou a nechtělo se mu narodit, aby se s tou holčičkou nemusel rozloučit. Kvůli tomu se ten porod odkládal, až už to bylo na hraně. A on (možná to byla holčička, to už přesně nevím) se nakonec rozhodl se narodit a vše dobře dopadlo. Netušíte někdo, co to bylo film? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
9.8.15 19:25
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
9.8.15 19:30

Děkuju :-) Já si už asi přes měsíc lámu hlavu. Že já nenapsala dřív :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
11.8.15 17:22

Já taky hledám film a lámu si s ním hlavu několik let. Byl to český film, ve kterém hráli naší čeští herci, starší film, spíše pro pamětníky. Koukali jsme na to s mamkou asi před 15.lety. Pamatuji si na staršího, tlusčího pána, který řešil starosti běžného života a přitom potkával určité lidi. A ty lidi mu potom lezli do snů. V těch snech ty lidi zavřeli kamsi do lázní a píchali jim smrtící injekce. Ale ne a ne to nikde najít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
11.8.15 17:30

Dále hledám film, který se také vysílal asi před 15 lety. Bylo to o tátovi čtyř dětí, tuším že to byl dřevorubec. Maminka se zranila a umřela. Ty děti otci zebrali a umístili je do dětského domova, mohlo to být prostředí za války. Ten tatínek přísahal, že děti dostane zpátky. Sociálka mu dělala různé problémy, že prý děti dostane až budou mít všechny samostatný pokoj. Tak otec celá léta dřel a stavěl dům, aby děti dostal zpátky. Mezitím děti v dětském domově nesmírně trpěli a byly šikanováni. Jeden z kluků se pokusil o útěk, zranil se, měl cosi s nohou. Stal se z něho mrzák a později ho nechali vykastrovat, že je společensky neužitečný. Film podle skutečné události. Nakonec se otci povedlo získat do péče alespon nejmladší dítě, které už v té době bylo skoro dospělé, koktalo a psychicky narušené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
28.7.18 16:18

Jméno filmu????

Ahoj holky, vzpomněla jsem si na jeden film co jsem viděla cca před 4 mi lety ale nemohu si vzpomenout na název. Bylo to o spisovateli, kterému se stále nedařilo. Našel někde nějakou složku s příběhem, který vydal jako svou knihu a svuj příběh. Sklidil obrovský úspěch.Necítil se ale dobře a nedopadlo to ani dobře myslím, protože už lhal své ženě a autor se ukázal… Znáte název?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
28.7.18 16:19

Tak už jsem to našla :D… Jmenuje se to „The Words“. A doporučuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.19 12:39

Oživují téma, jeden film mi vrtá hlavou. Před cca třemi lety byl na ČT 2 film v původním znění s titulky o nějakých „skřetech“ nebo co to mělo být. Vypadali jako lidi, ale žili v podzemí. Chlápek z nějakého důvodu zaklepe na cizí dveře a žena se i přes nesouhlas manžela o něj postará. Pak u nich dělá zahradníka a přivede své kumpány. Oni tu rodinu pak nějak zmanipulují, že se nesnáší. Vím, že tam dělali nějaké operace či co, žena měla jizvu na zádech kterou předtím neměla. Konec to mělo divný, na přemýšlení.

A ještě by mě zajímal jeden film. Kdysi jsem jej viděla na ČT, film je český. Z dětského domova si matka po letech vyzvedne svoji dceru. Děvče s matkou nemá žádný vztah a často vzpomínám na zemřelého otce, asi alkoholika. Nová rodina její matky je velmi nepřátelská. A když se jednou odváží matky zeptat proč si ji vzala, když jsou na ní zlí matka jí zbije. Pustí jí VHS s jakousi reportáží, kde novinář útočí na jejího manžela ( někdo vlivný ) proč má jeho manželka dítě v DD. Myslela jsem, že tam hrál Ondřej Pavelka, ale na CSFD jsem nic nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
30.7.19 12:48
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20228
30.7.19 13:14

Tak i já hledám…mám v hlavě jen útržky a snad i zmatené..myslím že hl. hrdina byl Gerard Depardieu..už jsem hledala i podle něj. ale nenašla.

Tak…snad zdědil usedlost s poli..Itàlie..Francie? Tak něco…místní mu bevěřili, odmítalu ho přijmout…motá se mi tam studna…vím..zmatky..jen to vylo moc dávno a hrozně se mi to líbilo..kdyby někdo věděl, budu ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23724
30.7.19 13:20

@NovápaníA to druhé by mohlo být Co Hedvika neřekla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8641
30.7.19 13:21

@NovápaníA ten druhej film, není to Co Hedvika neřekla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8641
30.7.19 13:21

@danyk si mě předběhla :cert: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23724
30.7.19 13:29

@Tarinka když si to myslíme dvě, tak to asi bude ono, super :palec: