Reklama

Čůrání mimo domov

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fanča
Kecalka 249 příspěvků 21.07.11 16:23
čůrání mimo domov

Mám takový dotaz, jak se jako řeší čůrání mimo domov, když už umíme nočník??? Venku to není problém, vyčůrat se na travičku. Ale někde třeba na návštěvě nebo v obchoďáku??? Jak jste to řešili??? Na normálním WC se mi vyčůrat nechce a ani jí tam neumím pořádně podržet, protože čůrá hodně dopředu, tak aby nečurdila okolo. Nehledě na to, že z veřejných WC mám trochu fobii, aby mi to moc neotlapkávala a posazovat ji na prkýnko je pro mně nepředstavitelný. Až bude větší, tak plánuju alespoň taková ty jednorázový návleky na prkýnko, ale teď? (dcerce jsou 2 roky)
Díky všem za nápady!!!!!!!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kvaček
Extra třída :D 13419 příspěvků 21.07.11 16:30

not o by mě zajímalo taky… Konečně jsme malého naučili na ten nočník, ale nevím, jak dál, když někde jedem- lékař, občhodák atd…
Pro změnu u nás chodí jenom na nočník, takže ani ven do trávy nechce :think: :nevim: ..

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 21.07.11 16:30

Ahoj. Starší dcera vždycky radši čůrala venku než na veřejných WC (to má asi po mně :oops: ), ale když není zbytí, tak ji držím (i teď). Pořídili jsme i cestovní skládací nočník, super věc :palec: .

Jana206
Nadpozemská drbna 26364 příspěvků 21.07.11 16:51

Cestovní nočník Pottete plus 2v1. Dá se použít jako nočník s výměnnými pytlíky, všude tam, kde není WC, nebo jako redukce na WC..
Moje děti zvládly už kolem 2 let na WC bez redukce, ten nočník je dražší záležitost. Pořídila jsem to u druhého dítěte, malá byla odplenkovaná už od 18 měsíců(vlastní vůle, spolehlivě si říkala, ne moje iniciativa), ale byla drobounká, do záchodu by mi spadla..
Používali jsme jen loni, jedno léto, teď už ho nepotřebujeme..Tak musíš sama zvážit, jestli by se Ti investice vyplatila..
Nočník je skládací, vleze se do větší kabelky nebo batůžku, je fakt praktický.

fanča
Kecalka 249 příspěvků 21.07.11 17:00

Na ten skládací nočník jsem právě koukala, jen jsem se chtěla ještě podívat na nějaký názory na něj. Připadá mi nízký, ale třeba to neva. Asi bych i do něj investovala, je to sice kolem 500,–, ale zas bych byla klidnější, že sedí na svym záchůdku :lol:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 21.07.11 17:01

ten nocnik maji ted zlevneny asi za 300 v mothercare - aspon na chodove v pze ho meli, ale me to prijde divny… moje dcera by se do igelitaku proste nevycurala…
Kdyz jdeme na prochazku nosime jeste nocnik, do obchodaku, ale taky nevim… asi drzet na zachodem… :-)

fanča
Kecalka 249 příspěvků 21.07.11 17:18

Od toho mothercare jsem nenašla žádnej pořádnej obrázek, ale taky jsem ho v nabídkách viděla.
No já nemám problém hodit do auta nočník ,když jako někam jedeme. Ale když jdu třeba nakoupit na dýl (což teda často nedělám :-D ), tak si nesu jenom menší tašku a přeci nebudu vláčet velkej nočník :roll: Kočár už skoro nepoužíváme. Nebo jsem včera byli na velkym hřišti. Než bych došla mimo areál na trávu, tak by taky mohlo být pozdě…
Jsou to holt problémy… :-)

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 21.07.11 17:46

Tak my chodíme normálně na veřejné wc, když je daleko ven na trávu :mrgreen: a ten záchod jí vždy obložím toalet. papírem, aby neseděla přímo na tom záchodě…taky to nemám moc ráda a děsí mě představa, kdo tam seděl předtím…

beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 21.07.11 18:01

a co nosit redukci na WC? je mensi, ty plastove stoji pokolo 100Kc a muzes ji dat vsude…

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 21.07.11 18:02
fanča píše:
Od toho mothercare jsem nenašla žádnej pořádnej obrázek, ale taky jsem ho v nabídkách viděla.
No já nemám problém hodit do auta nočník ,když jako někam jedeme. Ale když jdu třeba nakoupit na dýl (což teda často nedělám :-D ), tak si nesu jenom menší tašku a přeci nebudu vláčet velkej nočník :roll: Kočár už skoro nepoužíváme. Nebo jsem včera byli na velkym hřišti. Než bych došla mimo areál na trávu, tak by taky mohlo být pozdě…
Jsou to holt problémy… :-)

Ten nocnik co maji v mothercare je uplnee stejnej jako ten co se prodava vsude na netu… maji ho ruzovy a sv. modry… je to ta stejna znacka…

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 21.07.11 18:26
beruska2× píše:
a co nosit redukci na WC? je mensi, ty plastove stoji pokolo 100Kc a muzes ji dat vsude…

To jsem přesně chtěla napsat, sama zkušenost nemm, ale kamarádka s ní chodí na návštěvy v pohodě a na nákupech si hold vyběhnete ven :palec:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 21.07.11 22:09

Nevím s tou redukcí na veř. záchodě, i kolem té redukce je přece kus toho veř. prkénka. :poblion:
Synovi jsem obkládala prkénko papírem. Dcerce venku zatím dávám plínku. Na trávu nechce a do města a na nákupy s ní v tomto přechodném učicím období nechodím. Nebo právě s plínkou.

fanča
Kecalka 249 příspěvků 21.07.11 22:45

Díky všem :-)
pryfish -dík za info a asi zkusím ten cestovní nočník koupit. Kde je to hygienicky nezávadné (třeba na návštěvě) bych ho mohla dát na WC. A když budem daleko od čůrací travičky, tak zkusíme nočník použít - uvidíme. 300,– zas není tak šílená investice…
Vzhledem k tomu, že hodně chodíme všude možně a ne vždy prostě může člověk někam ven rychle vyběhnout…A na veřejný wc prostě dcerku nedám - nevím, jak to budem dělat časem :lol:
Zejtra se zajedu kouknout, jestli ho maj u nás v mothercaru.

beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 22.07.11 13:25
LucaLuca píše:
Nevím s tou redukcí na veř. záchodě, i kolem té redukce je přece kus toho veř. prkénka. :poblion:
Synovi jsem obkládala prkénko papírem. Dcerce venku zatím dávám plínku. Na trávu nechce a do města a na nákupy s ní v tomto přechodném učicím období nechodím. Nebo právě s plínkou.

ja mam teda redukci co uplne prkynko zakryva a nebo ji muzesdat primo na misu, prkynko zvednout…
kazdopadne lepsi nez posadit ditko na verejne WC, byt oblozene papirem… prodava se i prkenko skladaci, krety slozis na 1/4 normalni velkosti a to se ti v poho vejde do tasky :wink:
kterou kazda mama s detma stejne taha na piti atd :wink:

kvaček
Extra třída :D 13419 příspěvků 22.07.11 13:36

Mě spíš vadí, že malý ochotyvá to wc. Když sedí, tak se stane, že se té mísy chytá- já ho držím na xc za tělo a on má ruky volné- umyju, ale stejně ten pocit, že šahal na veřejný záchod..Já no ale neposazuju
Radši jsem si vzala nočník - běžný pod kočár :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >