Řidičák na motorku

8
10.6.21 17:03

cvičák - motorka

Zdravím,
je tady někdo, kdo dělal řidičák na motorku? Já začínala minulý rok v létě, závěrečky jsem měla na podzim, ale neprošla jsem přes kužely, dnes jsem měla druhý pokus (ano, až dnes, bylo špatné počasí, lockdown, nedostala jsem volno v práci apod.), problém je že už mám čas jen do konce června, pak mi to vše propadne, neboť to bude půl roku od první zkoušky. Dnes jsem opět vyletěla na kuželech. Jenže minulý rok mě ta jízda bavila, těšila jsem se na každou jízdu a bavili mě i ty kuželky. Tento rok z toho nemám vůbec dobrý pocit, mám strach, nejsem schopna se uvolnit. Je tady někdo, kdo měl podobný problém a jak jste to vyřešili, prosím? Přemýšlím, jestli mám vůbec ještě na ten poslední pokus chodit. S jízdou v provozu problém nemám, jenže první se musím dostat přes ty kuželky. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5727
10.6.21 18:26
@lilla95 píše:
Zdravím,
je tady někdo, kdo dělal řidičák na motorku? Já začínala minulý rok v létě, závěrečky jsem měla na podzim, ale neprošla jsem přes kužely, dnes jsem měla druhý pokus (ano, až dnes, bylo špatné počasí, lockdown, nedostala jsem volno v práci apod.), problém je že už mám čas jen do konce června, pak mi to vše propadne, neboť to bude půl roku od první zkoušky. Dnes jsem opět vyletěla na kuželech. Jenže minulý rok mě ta jízda bavila, těšila jsem se na každou jízdu a bavili mě i ty kuželky. Tento rok z toho nemám vůbec dobrý pocit, mám strach, nejsem schopna se uvolnit. Je tady někdo, kdo měl podobný problém a jak jste to vyřešili, prosím? Přemýšlím, jestli mám vůbec ještě na ten poslední pokus chodit. S jízdou v provozu problém nemám, jenže první se musím dostat přes ty kuželky. :(

Já dělala zkoušky před rokem a v pohodě, na první dobrou. Tak na cvičiště máš dva pokusy, takže si to nedala 4×? Tak zkouška stoji 700,–, tak bych ji asi oželela a zaplatila si další jízdy na cvičišti. Holt pak půjdeš znovu na testy. Co přesně ti nejde? Mě dala nejvíc zabrat 8, ale asi po 3 hodinach jsem pochopila, jak na ní a bylo to v cajku.
Jakou děláš skupinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
10.6.21 18:27

@lilla95 jo a kdybys náhodou nedala provoz, tak se dělá komplet cvičiště i provoz. Nerozděluje se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
12.6.21 09:08

@lilla95 fakt nechápu, proč zakládáš diskusi, když pak ani nejsi schopna Zareagovat.
:roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.6.21 17:24

@Kockazvysocan Samozřejmě děkuji za odpovědi, mně nakonec napsal instruktor, že se k závěrečkám už tento měsíc nedostanu, že tam má dva termíny a oba plné. Takže tím pro mě autoškola skončila, můžu si leda tak zaplatit druhou někde jinde. Byla jsem z toho celý den dost špatná, proto jsem se tady už neukázala. Omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
12.6.21 17:31

Ktoré kužele? Tie pomalé či rýchle? Ja sa trochu trápil na pomalých slalomoch, ale behom cvičení som to obstojne vyladil.
Nič iné ti nezostava len cvičiť, cvičiť, cvičiť, cvičiť, cvičiť a potom už bude dobre. Za deň tréningu to zvládneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
12.6.21 17:35
@lilla95 píše:
@Kockazvysocan Samozřejmě děkuji za odpovědi, mně nakonec napsal instruktor, že se k závěrečkám už tento měsíc nedostanu, že tam má dva termíny a oba plné. Takže tím pro mě autoškola skončila, můžu si leda tak zaplatit druhou někde jinde. Byla jsem z toho celý den dost špatná, proto jsem se tady už neukázala. Omlouvám se.

Nechápu, proč by pro tebe měla skončit autoškola, snad budeš dělat jen i test navíc, ne? Pokud nestihne opravky včas. Autoškolu máš absolvovanou, povinný počet jízd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
12.6.21 17:37
@Adaleks píše:
Ktoré kužele? Tie pomalé či rýchle? Ja sa trochu trápil na pomalých slalomoch, ale behom cvičení som to obstojne vyladil.
Nič iné ti nezostava len cvičiť, cvičiť, cvičiť, cvičiť, cvičiť a potom už bude dobre. Za deň tréningu to zvládneš

Já měla problém s 8. Nakonec mě jí paradoxně naučil spolužák. Od instruktora jsem to prostě nepobírala. A přesně, pak stačil jeden den a bylo to v kapse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.6.21 17:39

@Kockazvysocan To právě nevím, psala jsem mu, jestli se to dá vyřešit tím, že si napíšu písemnou znova, na to mi už neodepsal. V pondělí mu zkusím zavolat a domluvit se, nicméně do teď se mnou komunikoval normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
12.6.21 17:41
@lilla95 píše:
@Kockazvysocan To právě nevím, psala jsem mu, jestli se to dá vyřešit tím, že si napíšu písemnou znova, na to mi už neodepsal. V pondělí mu zkusím zavolat a domluvit se, nicméně do teď se mnou komunikoval normálně.

A který ty kužely ti teda nejdou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
12.6.21 17:51
@Kockazvysocan píše:
Já měla problém s 8. Nakonec mě jí paradoxně naučil spolužák. Od instruktora jsem to prostě nepobírala. A přesně, pak stačil jeden den a bylo to v kapse.

To taktiež. So strednou motorkou šlo dobre, ale s veľkou ťažkou už som vybehával z rajóna.
Inštruktor vravel ze keď tieto cvičné podmienky pre motovodičák boli stanovené, tak aj skúsení motorkári, závodníci s nimi mali problém. V rýchlosti motorku zvládne každý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
12.6.21 17:54
@Adaleks píše:
To taktiež ma trochu potrápilo. So strednou motorkou šlo dobre, ale s veľkou ťažkou už som vybehával z rajóna.
Inštruktor vravel ze keď tieto cvičné podmienky pre motovodičák boli stanovené, tak aj skúsení motorkári, závodníci s nimi mali problém. V rýchlosti motorku zvládne každý

Mě to paradoxně šlo nejlíp na té největší, kterou se mi zdráhali dát, protože jsem celkem malá a fakt hodně blbě jsem z ní dosáhla na zem. Nicméně to byl Mazel oproti té druhé motorce pro skupinu A.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
12.6.21 18:01
@Kockazvysocan píše:
Mě to paradoxně šlo nejlíp na té největší, kterou se mi zdráhali dát, protože jsem celkem malá a fakt hodně blbě jsem z ní dosáhla na zem. Nicméně to byl Mazel oproti té druhé motorce pro skupinu A.

Ktoré to boli motorky pre A?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5727
12.6.21 18:04
@Adaleks píše:
Ktoré to boli motorky pre A?

Fazer 600 a Honda CR650, na té jsem dělala zkoušky. Doufám, že ty označení nepletu. Nejsem žádný extra znalec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
12.6.21 18:15
@Kockazvysocan píše:
Fazer 600 a Honda CR650, na té jsem dělala zkoušky. Doufám, že ty označení nepletu. Nejsem žádný extra znalec

Tá Honda bola teda mazel? Pýtam sa, lebo my mali len jednu staršiu Kawasaki 600 pred vyradením. Nesedela mi moc aj kvôli mojej výške. Ja môžem jedine enduro či supermoto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat