Vtíravé myšlenky

Anonymní
9.6.21 17:12

Vtíravé myšlenky

Ahoj, ženský, už jsem tady již jednou psala ( zasílám odkaz předchozí diskuze https://www.emimino.cz/…azen-425845/ )
A pořád si nemohu pomoct, je to někdy lepší, někdy horší..
Asi se mi vytvořil nějaký traumatický zážitek nebo já nevím..
Pořád si ten den musím přehrávat v hlavě, a řešit jenom těch blbých 20min kdy jsem měla výpadek..
Pořád musim sama sebe přesvědčovat, že jsem nic neudělala a že je vše v pořádku..
Každěho jsem se ptala co tam byl aspoň 5× a každý mi řekl, že se nic nestalo, a ať jsem v klidu, ať si užívám života, ale nemohu pomoct, pořád to mám v hlavě, je mi ze sebe špatně..
Nevím, proč mám hrozný problém jim věřit, přeci kdyby se něco stalo, tak by to věděl každý, a rozhodně bych to věděla já..
Nevím co mi je, asi to je na antidepresiva..
Asi manžela miluji až tak moc, že mě ta myšlenka v hlavě přímo zabijí
Nikdy bych mu neublížila, nevím jak se té myšlenky zbavit :( :,( :,( :,( :,(

Předchozí můj přispěvek, kdyby se vám nechtěl rozklikávat odkaz:
Zdravím, mám menši problém, už si připadám jako blázen a potřebuju pomoc nebo slyšet, že jsem normální.
Koncem ledna jsme byly s kamarádkou pozvány na akci k nasim společným známým.. bylo nás tam celkem 8..
Celý večer probíhal v klidu, akorát jsem se trošku víc opila, bylo mi špatně a ke konci večeru jsem tam jen seděla a čekala na kamáradku, až půjdeme domů. Šly jsme domu ve tři ráno, pamatuji si pak jen jak jsem si u ní lehla do postele, a šla spát vyřízená.
Ráno jsem se vzbudila, bylo mi skvěle, byla jsem úplně v klidu.
Ale po snídani mi kamarádka začala ukazovat videa, jak mě natáčela cestou domů.
No hrozný, vůbec jsem si tohle nepamatovala, a v tu chvíli mě popadla hrozná panika a strach, že jsem něco provedla. ( na videí jsem byla veselá a smála jsem se a dělala blbosti )
Přitom co se dělo celou dobu tam si pamatuji, ne všechno do detailu ale vím co se tak nějak dělo, ale pak tu cestu domu vubec ne.
No zkrátka řečeno, první co mě napadlo je, že jsem se třeba mohla s někým líbat nebo něco horšího..
Kamarádka mě od tý doby asi 10× ujištovala a slibovala mi, že se nic nestalo, že jsme byly celou dobu spolu a že se o mě starala a ať jsem v klidu.
I všichni ostatní mi řekli, že se tam nic nestalo a byla jsem ráda, že vubec sedim.

Holky, potřebuji pomoct, už si připadám jak blázen, pořád mám nutkání nad tím přemýšlet, i když vím, že se nic nestalo, neni zadny dukaz, vsichni rikaji ze se nic nestalo..
Asi jsem si prihodila nejakou sugesci do hlavy..
Přeci clovek by si pamatoval, kdyby s někým spal ne? A když si pamatuji věci co se tam děly, tak tohle bych si asi rozhodne pamatovala ne?
Je to můj první menší výpadek, a asi se nad tím jenom moc stresuji, už nevím co s tím, prosím pomoct, jak to mam hodit za hlavu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
170
9.6.21 17:24

Nechápu co řešíš :zed:. Kdybys měla pořádné okno, tak si nepamatuješ celou noc a nevíš ani o tom, kdybys „vojela“ celý fotbalový oddíl :lol:. Tohle je normální opilost, cestu domů si nepamatuje žádný alespoň trochu zdatný alkoholik po žádném mejdanu :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 17:35

@cheynee Já nevím, byl tam jeden chlap( vubec me nepritahuje, je slizkej ) o kterým vím, že by byl schopnej vyjet po zadaný ženský, takže to bylo první co me napadlo po zhlédnutí těch videi..
Ale taky jsem se ho ptala minimalne 5× a pokazdy mi rekl ze mezi nami nic nebylo, uz ho to pak ani nebavilo resit, dokonce si ze me udelal srandu i na aprila..
Asi se moc stresuji a prehanim to hodne..
Spise si prijdu jak kdybych nejak manzela zradila, i pres to, ze se nic nestalo :palec:
Ze jsem zradila sebe uz jen tim, ze jsem mela takovou potrebu se ujistovat, i kdyz vim, ze takovy typ cloveka nejsem 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1147
9.6.21 17:56

Už bych to neřešila když tě několik lidí ujistilo, že se nic nestalo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1388
9.6.21 18:11

Priste nechlastej když más tak blby opice a ještě blbější poopicni stavy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
9.6.21 18:43
@Anonymní píše:
Ahoj, ženský, už jsem tady již jednou psala ( zasílám odkaz předchozí diskuze https://www.emimino.cz/…azen-425845/ )
A pořád si nemohu pomoct, je to někdy lepší, někdy horší..
Asi se mi vytvořil nějaký traumatický zážitek nebo já nevím..
Pořád si ten den musím přehrávat v hlavě, a řešit jenom těch blbých 20min kdy jsem měla výpadek..
Pořád musim sama sebe přesvědčovat, že jsem nic neudělala a že je vše v pořádku..
Každěho jsem se ptala co tam byl aspoň 5× a každý mi řekl, že se nic nestalo, a ať jsem v klidu, ať si užívám života, ale nemohu pomoct, pořád to mám v hlavě, je mi ze sebe špatně..
Nevím, proč mám hrozný problém jim věřit, přeci kdyby se něco stalo, tak by to věděl každý, a rozhodně bych to věděla já..
Nevím co mi je, asi to je na antidepresiva..
Asi manžela miluji až tak moc, že mě ta myšlenka v hlavě přímo zabijí
Nikdy bych mu neublížila, nevím jak se té myšlenky zbavit :( :,( :,( :,( :,(

Předchozí můj přispěvek, kdyby se vám nechtěl rozklikávat odkaz:
Zdravím, mám menši problém, už si připadám jako blázen a potřebuju pomoc nebo slyšet, že jsem normální.
Koncem ledna jsme byly s kamarádkou pozvány na akci k nasim společným známým.. bylo nás tam celkem 8..
Celý večer probíhal v klidu, akorát jsem se trošku víc opila, bylo mi špatně a ke konci večeru jsem tam jen seděla a čekala na kamáradku, až půjdeme domů. Šly jsme domu ve tři ráno, pamatuji si pak jen jak jsem si u ní lehla do postele, a šla spát vyřízená.
Ráno jsem se vzbudila, bylo mi skvěle, byla jsem úplně v klidu.
Ale po snídani mi kamarádka začala ukazovat videa, jak mě natáčela cestou domů.
No hrozný, vůbec jsem si tohle nepamatovala, a v tu chvíli mě popadla hrozná panika a strach, že jsem něco provedla. ( na videí jsem byla veselá a smála jsem se a dělala blbosti )
Přitom co se dělo celou dobu tam si pamatuji, ne všechno do detailu ale vím co se tak nějak dělo, ale pak tu cestu domu vubec ne.
No zkrátka řečeno, první co mě napadlo je, že jsem se třeba mohla s někým líbat nebo něco horšího..
Kamarádka mě od tý doby asi 10× ujištovala a slibovala mi, že se nic nestalo, že jsme byly celou dobu spolu a že se o mě starala a ať jsem v klidu.
I všichni ostatní mi řekli, že se tam nic nestalo a byla jsem ráda, že vubec sedim.

Holky, potřebuji pomoct, už si připadám jak blázen, pořád mám nutkání nad tím přemýšlet, i když vím, že se nic nestalo, neni zadny dukaz, vsichni rikaji ze se nic nestalo..
Asi jsem si prihodila nejakou sugesci do hlavy..
Přeci clovek by si pamatoval, kdyby s někým spal ne? A když si pamatuji věci co se tam děly, tak tohle bych si asi rozhodne pamatovala ne?
Je to můj první menší výpadek, a asi se nad tím jenom moc stresuji, už nevím co s tím, prosím pomoct, jak to mam hodit za hlavu :,(

Ahoj,

co víc chceš, než ujištění osob, které u toho byly, že se nic nestalo? :nevim:

Chápu, poprvé opilá, ale ponaučení - NEPIJ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
9.6.21 21:52

Když ti kamarádi řekli že je vše ok tak zřejmě bude vše ok… každopádně i kdyby jsi byla total na šrot tak nějakou sekundu libačky, sexu si pamatovat budeš si myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat