Stres po alkoholu - jsem blázen?

Anonymní
16.4.21 17:23

stres po alkoholu - jsem blázen?

Zdravím, mám menši problém, už si připadám jako blázen a potřebuju pomoc nebo slyšet, že jsem normální.
Koncem ledna jsme byly s kamarádkou pozvány na akci k nasim společným známým.. bylo nás tam celkem 8..
Celý večer probíhal v klidu, akorát jsem se trošku víc opila, bylo mi špatně a ke konci večeru jsem tam jen seděla a čekala na kamáradku, až půjdeme domů. Šly jsme domu ve tři ráno, pamatuji si pak jen jak jsem si u ní lehla do postele, a šla spát vyřízená.
Ráno jsem se vzbudila, bylo mi skvěle, byla jsem úplně v klidu.
Ale po snídani mi kamarádka začala ukazovat videa, jak mě natáčela cestou domů.
No hrozný, vůbec jsem si tohle nepamatovala, a v tu chvíli mě popadla hrozná panika a strach, že jsem něco provedla. ( na videí jsem byla veselá a smála jsem se a dělala blbosti )
Přitom co se dělo celou dobu tam si pamatuji, ne všechno do detailu ale vím co se tak nějak dělo, ale pak tu cestu domu vubec ne.
No zkrátka řečeno, první co mě napadlo je, že jsem se třeba mohla s někým líbat nebo něco horšího..
Kamarádka mě od tý doby asi 10× ujištovala a slibovala mi, že se nic nestalo, že jsme byly celou dobu spolu a že se o mě starala a ať jsem v klidu.
I všichni ostatní mi řekli, že se tam nic nestalo a byla jsem ráda, že vubec sedim.

Holky, potřebuji pomoct, už si připadám jak blázen, pořád mám nutkání nad tím přemýšlet, i když vím, že se nic nestalo, neni zadny dukaz, vsichni rikaji ze se nic nestalo..
Asi jsem si prihodila nejakou sugesci do hlavy..
Přeci clovek by si pamatoval, kdyby s někým spal ne? A když si pamatuji věci co se tam děly, tak tohle bych si asi rozhodne pamatovala ne?
Je to můj první menší výpadek, a asi se nad tím jenom moc stresuji, už nevím co s tím, prosím pomoct, jak to mam hodit za hlavu ☹️
Děkuji všem za odpovedi❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6410
16.4.21 17:31

Prvně bych kamarádku poslala do řiti za to, že mě natáčí opilou a požádala o smazání. A za druhé, pokud by se to stalo před pár dny, napsala bych ti, že to přejde, prostě se ti spustila nějaká jednorázová stíha. Vzhledem k tomu, že se to stalo v lednu a máš pořád stres, přesto, že na tebe žádné fopa nevyplulo, tak je to asi na nějaké meditace a bylinky :lol:.
1. Nepij
2. Kdyby jsi s někým spala, zcela jistě by si to někdo pamatoval. Takže se nic nestalo.
3. Pokud by tě tato obsese nepřešla, jdi za psychologem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
16.4.21 17:36

To je super kamarádka, když tě natáčí opilou. To se prostě nedělá a hotovo.
4 mesice stresu jsou dost, vykasli se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
16.4.21 17:39

Záleží, kolik jsi toho vypila. Asi to není moc velká kamarádka, když se zde musíš ujišťovat… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24177
16.4.21 17:40

Neblázni, nejsi první ani poslední, kdo měl po chlastu okno. Pokud tě všichni ujistili, že si nic nedělala, tak jim věř. Proč by ti lhali? Všichni?
Pokud máš „černé svědomí“, pokud třeba víš, že po alkoholu blbneš, a tyhle věci delavas, tak je vhodný se až do okna vůbec neopit, pak budeš mít klid.
Já jsem po alkoholu taky bývalá rozverná :lol: :lol: kdysi, když sem nebyla zadána, sem si párkrát nebyla úplně jistá, co přesně sem vyvadela :oops: ale vždy sem měla aspoň povědomí…ale ze by sis nepamatovala ani ťuk, to bys už musela bejt fakt v kómatu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
16.4.21 17:43

Proste morální kocovina. Neres. A my se taky fotim a natacime kdyz sme nality, proste je sranda. Starala se o tebe, vse bylo ok, tak bud v pohode:) ja si taky dam par sklenicek a ikdyz vim o sobe, co delam, prijdu si pak druhej den trapne. Pritom kdyz mi bylo 18-22 tak jsme delali blbiny, tancovali v Harleys na baru a druhej den byla sranda. Ted je mi ke triceti a po lahvi bublin nekde doma v obyvaku mam vycitky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24177
16.4.21 17:47

Mmch, není to tak dávno, co se na mě jeden znamej obrátil s vtipným dotazem, jestli sme spolu náhodou nespali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prej se opil, někoho potkal, není si jistej koho, a skončili v posteli. Tak sem se smála, poděkovala mu za kompliment, že bych stála za hřích, ale že se bude muset ptát dál :lol:
Takže ten si pamatoval, ze sex byl, ale neví, s kým

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
16.4.21 17:48

Tak ses ožrala a možná dělala kraviny.Ono je to na škodu? Co bylo, bylo ne?
Ještě je to tak dávno to už je přece zapomenutej příběh, ne?? :roll: :kytka: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24177
16.4.21 17:49
@fíkofka píše:
To je super kamarádka, když tě natáčí opilou. To se prostě nedělá a hotovo.
4 mesice stresu jsou dost, vykasli se na to.

Taky to nesnáším. Jsou věci, ze kterých se záznamy nedělají. Tohle je skoro na nejvyšším místě žebříčku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 17:58

Dodatek k příspěvku

Holky děkuju moc za odpovědi, moc si toho vážím.
Víte, mám šťastné manželství a o to víc mě to stresuje.
Nikdy jsem nebyla člověk co by podváděl, mám k tomu hrozný odpor, vzdycky jsem kazdeho odmitala i v opilem stavu.
Dala jsem si asi nějakou sugeci do hlavy, mám hrozné úzkosti, ale přeci jen, výčitky by se asi dostavily hned, kdyby se něco stalo, a rozhodně bych to asi jen tak nevypařila z hlavy..
Jak jsem viděla ty videa, tak jsem se hrozně lekla, a začal kolotoč a vymýšlení různých scenářu, už se toho chci zbavit a začít zase normalne žít bez problemu :(

Příspěvek upraven 16.04.21 v 18:00

• Citovat
  • Nahlásit
117
16.4.21 17:58

No booože :D My taky máme na sebe s nejlepší kamarádkou tolik materiálu, že by to vydalo na několik celovečerních filmů. Ale já ji moc dobře znám, ona moc dobře zná mě, podíváme se na ta videa a zasmějeme se od srdce.
Když se nic nestalo, tak o nic nejde ;) A věřím jí, že to nikde šířit nebude.
Mně zase vrchol žebříčku věcí, které se nedělají, přijde sdílení svých rodinných fotek, kde jsou všichni bez trik a vůbec se tak fotit ještě za střízliva :D Takže každý máme ten „vrchol“ někde jinde.
Nedělej si z toho hlavu, ono to přejde. Taky jsem to tak párkrát měla a teď se tomu směju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
16.4.21 18:17

Ojojoj, jak já ti rozumím! Dodneška mám v paměti, jak jsem se podobně zrichtovala někdy v osmnácti, devatenácti a to už je nějaký ten pátek zpátky (jakože hodně pátků :lol: ). Taky jsem takhle schizovala hrozně dlouho po tom, co jsem měla po jedné propařené noci vyloženě výkladní skříň a všech jsem se dokola ptala, jestli jsem vážně nic nezpůsobila. Pronásledovalo mě to i ve snech, tak hrozně jsem se styděla a nemohla se zbavit pocitu, že jsem stoprocentně něco provedla. No neprovedla a časem jsem se tomu i dokázala zasmát, ale ten pocit ještě půl roku po tom… :roll: :poblion: Už nikdy víc jsem to neudělala a snad ani neudělám. ;)
Takže neboj, určitě jsi byla v pohodě, jen hlava umí vykonstruovat neuvěřitelné scénáře. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 18:25

@Aladinka
Ahojky :srdce: děkuju moc za odpoveď, jsem ráda, že to měl někdo stejně jak já :oops: já mám právě šťastné manželství, a ubijí mě ta představa..(nejsem člověk co podvadí, nesnášim to)
Už jsem přemyslela snad i nad antidepresivy, ta úzkost je hrozná..
A když začínam být konečně v pohodě, tak najednou někde vzadu mi něco říká, „co když“ a nebo si to pak začnu zase přemítat..
Přeci jen, výčitky by byly hned, a určitě bych si to pamatavala.
Už se cítím ztracená, chci zas normálně žít :,( :(

• Citovat
  • Nahlásit
1109
16.4.21 18:45
@Anonymní píše:
Holky děkuju moc za odpovědi, moc si toho vážím.
Víte, mám šťastné manželství a o to víc mě to stresuje.
Nikdy jsem nebyla člověk co by podváděl, mám k tomu hrozný odpor, vzdycky jsem kazdeho odmitala i v opilem stavu.
Dala jsem si asi nějakou sugeci do hlavy, mám hrozné úzkosti, ale přeci jen, výčitky by se asi dostavily hned, kdyby se něco stalo, a rozhodně bych to asi jen tak nevypařila z hlavy..
Jak jsem viděla ty videa, tak jsem se hrozně lekla, a začal kolotoč a vymýšlení různých scenářu, už se toho chci zbavit a začít zase normalne žít bez problemu :(Příspěvek upraven 16.04.21 v 18:00

Hlavně se uklidni. Máš normální morální kocovinu, jelikož si část večera nepamatuješ a tak si nejsi jistá, co se mohlo stát. Věřím, že by Ti to kamarádka řekla nebo i někdo další. Takže kliiiid. Hoď to za hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
16.4.21 18:56

Co na to říct no nepij když to neumíš.. A pak nevíš co děláš… :wink:A kámoška zase taková dobrá asi nebude ne 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat