Emo a rodiče

Anonymní
16.4.21 17:07

Emo a rodiče

Před pár dny jsem se snažila Mamce naznačit že bych chtěla nosit jenom černé oblečení, mět vlasy střižené tak že budu mít zakryté jedno oko atd… Ale Mamka mi to zakázala a nechce mi říct proč i když jsem se ptala proč mi to zakázala odpověděla vždycky :proto a nebo že jsem moc mladá na to abych nosila jenom černé oblečení. A tak bych chtěla poradit jestli nevíte někdo jak ji ukecat aby nebyla proti protože i když mám v prosinci 18 musí s tím Mamka souhlasit 🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5776
16.4.21 17:10
@Anonymní píše:
Před pár dny jsem se snažila Mamce naznačit že bych chtěla nosit jenom černé oblečení, mět vlasy střižené tak že budu mít zakryté jedno oko atd… Ale Mamka mi to zakázala a nechce mi říct proč i když jsem se ptala proč mi to zakázala odpověděla vždycky :proto a nebo že jsem moc mladá na to abych nosila jenom černé oblečení. A tak bych chtěla poradit jestli nevíte někdo jak ji ukecat aby nebyla proti protože i když mám v prosinci 18 musí s tím Mamka souhlasit 🙏🏻

Kde bydlíš? To se ještě někde nosí? Do dělej školu, jdi do práce, odstehuj se a dělej si co chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
16.4.21 17:13

Protože má mamka rozum :mrgreen: vypadá jako to hrozně, ale tvůj boj dělej si co chceš až budeš plnoletá a budeš mít skolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3345
16.4.21 17:18

To je ještě IN? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25153
16.4.21 17:19
@Anonymní píše:

ty jo a já myslela, že Emo už je mrtvý. Vždyť to frčelo, když jsem byla na střední a to už je pěkná řádka let. Hele jako co ti máma udělá, když to uděláš? Najdi si brigádu a kup si to sama.
Mimochodem víš, že největší emo je chleba? Má 2 patky a pořád se řeže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
16.4.21 17:22

No tak to je fakt blbý, když někdo ve skoro osmnácti neumí použít nůžky a černou barvu na prádlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
16.4.21 17:36
@Anonymní píše:

Protože bys vypadala jako černé strašidlo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
16.4.21 17:39
@Anonymní píše:

Sice nechápu, proč ze sebe chceš dělat záměrně strašidlo, ale budiž. Mamka s tím souhlasit přece nemusí, k čemu jí chceš ukecávat? Tak začni chodit jak černá můra a je to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7345
16.4.21 17:44
@Anonymní píše:

Ty jsi Emo už teď :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
16.4.21 17:52
@arinecka píše:
Sice nechápu, proč ze sebe chceš dělat záměrně strašidlo, ale budiž. Mamka s tím souhlasit přece nemusí, k čemu jí chceš ukecávat? Tak začni chodit jak černá můra a je to :nevim:
Černá můra :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: to mě pobavilo a hlavne je to úplně výstižné. :lol: Emo už je dávno pase, ale chápu to že chceš mít prostě svůj styl. Jistě těchto blbin brzy vyrostes, neboj. :lol: Jako my všichni :lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5807
16.4.21 18:10

Každý z nás si něčím podobným prošel a mnemuselo to byt přímo Emo. Rodiče v tomto směru nemají moc pochopení. Moje mama taky neměla, pak si přečetla nejalou knížku a i ochotně oblečení kupovala, věděla, že je to proste dočasné, jen mi nedovolila obarvit hlavu na černo (to mi rozmluvila kamarádka kadeřnice). Asi ti nezbude nic jineho, než si najít brigádu a vydělat si sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
16.4.21 18:15

Ty bláho, emo se nosilo za mý puberty, a to už je nějaký to desetiletí v bahně minulosti :mrgreen: Matku chápu, vypadá to blbě, a myslí to s tebou dobře. Na druhou stranu v osmnácti už máš svatý právo vypadat jako blbec podle svýho uvážení, a pokud se ostříháš a nakoupíš si černý šatstvo, tak s tím nikdo nemůže moc hnout :nevim: Myslím, že vliv matek na šatstvo a frizúru dcer končí tak ve třinácti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31255
16.4.21 18:17

Po osmnáctém roku už budeš mít víc volnosti, ale pokud jsi na střední škole a výdaje ti platí rodiče, jistou míru vyšlapování podle jejich pravidel po tobě chtít budou. Vem do ruky učebnici češtiny. Lepším písemným projevem oslníš víc než černými hadry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2860
16.4.21 18:41

Kde to jeste frci? To snad ne :lol: cerny/tmavy obleceni mam nejradsi od 16ti, nikomu to nevadilo. Ale proste nehrála jsem si na naky emo, punk atd. Se podivej na dnesni trendy a spis nos, co frci, to pk ani rodicum vadit nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21928
17.4.21 16:53
@Anonymní píše:

tak jak se tomu tady diví ostatní - emo ještě letí? no twl, to letělo za mého mládí, to hledím, jak dlouho se to drží?? 8) 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat